Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 08/10/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 09/10/21
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 09/10/21
Priceline127 $
eDreams127 $
Trip.com137 $
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2020

Value for money ξενοδοχείο, σε ιδανική τοποθεσία. Καθαρό, ευρύχωρο δωμάτιο, με τέλεια θέα στη βασιλίσσης σοφίας! Το πρωινό είναι αρκετά απλό, κάτι που χρειάζεται να διορθωθεί. Ωστόσο, αξιοπρεπές. Ευγενικό προσωπικό. Αλλά το Α και το Ω είναι η τοποθεσία! Εξαιρετική! Δίπλα σε όλα, σε απόσταση αναπνοής από το κέντρο, με πάρκινγκ δίπλα του.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, ElefthPa
Ο/η ATHINAIS HOTEL, Υπεύθυνος του Athinais Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,
Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια τόσο θετική εμπειρία κατά την παραμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Ευχαριστούμε για τις παρατηρήσεις σας οι οποίες μας βοηθούν στο να βελτιώνουμε τις υπηρεσίες μας. Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά!

Η κριτική έγινε: 9 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ βολικό ξενοδοχείο, στο κέντρο της πόλης. Πολύ κοντά στο σταθμό Μέγαρο Μουσικής και στο σταθμό Αμπελόκηποι. Όμορφα, καθαρά, άνετα δωμάτια. Πολύ όμορφο μπαρ στο ισόγειο και πλούσιο πρωινό. Το προσωπικό πολύ ευγενικό. Σίγουρα θα ξαναέμενα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
5  Ευχαριστούμε, kostaspapaxristos
Ο/η ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΑΒΑΡΗ, Γενικός Διευθυντής του Athinais Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Μαρτίου 2020

Αγαπητέ κύριε,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Χαιρόμαστε πολύ που βρίσκετε βολική την τοποθεσία μας και τις εγκαταστάσεις μας όμορφες. Το προσωπικό μας θα ενημερωθεί για τα σχόλια σας.
Σας ευχαριστούμε για άλλη μια φορα!

Η κριτική έγινε: 4 Φεβρουαρίου 2020

Πολύ καθαρό και αξιοπρεπέστατο ξενοδοχείο, σε πολύ βολική τοποθεσία για περιηγήσεις στην Αθήνα. Ευγενέστατο προσωπικό, καλό και πλούσιο πρωινό.
Τα δωμάτια είναι φωτεινά. Το μόνο μείον είναι ο θόρυβος από τον δρόμο, και για αυτό είναι καλό να κλείνονται δωμάτια σε ψηλότερους ορόφους.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωμάτια σε ψηλούς ορόφους.
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, GeorgeValmas
Ο/η athinaishotel, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Athinais Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Φεβρουαρίου 2020

Αγαπητέ κύριε,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες μας. Καθημερινά προσπαθουμε να βελτιωνόμαστε και να εξυπηρετούμε τους επισκέπτες μας με τον καλύτερο τρόπο.
Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε στην επόμενη επίσκεψη σας στην πόλη μας.

Η κριτική έγινε: 1 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ειχα μια αψογη διαμονη!
Το δωματιο ευρυχωρο και καθαρο..ωραιο πρωινο..ευγενικο προσωπικο και ετοιμο να σε εξυπηρετήσει οποιαδηποτε στιγμη!!!
Η τοποθεσια ιδανική,ευκολα προσβάσιμη και κοντα σε ολα τα μέσα συγκοινωνίας!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, epsillaki
Ο/η athinaishotel, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Athinais Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιανουαρίου 2020

Αγαπητέ πελάτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας. Χαιρόμαστε πολύ που η διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας ήταν ευχάριστη και άνετη.
Με χαρά θα σας υποδεχτούμε στην επόμενη επίσκεψη σας στην Αθήνα.

Η κριτική έγινε: 5 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρο ξενοδοχείο, άνετα δωμάτια καθαρά και φωτεινά, ευγενεστατο προσωπικό έτοιμο να βοηθήσει με κάθε τρόπο, βολική
τοποθεσία κοντά σε δύο σταθμούς του μετρό, ευχάριστη ατμόσφαιρα!! Σίγουρα θα επέστρεφα ξανά

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, linaBox
Ο/η athinaishotel, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Athinais Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Οκτωβρίου 2019

Αγαπητέ πελάτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την τόσο θετική κριτική σας. Χαιρόμαστε πολύ που μείνατε ικανοποιημένος απο τη φιλοξενία μας. Πάντα προσπαθούμε να ανταποκριθούμε στις απαιτήσεις των πελατών μας με τον καλύτερο τρόπο. Τα καλά σας λόγια ενισχύουν τις προσπάθειες μας.
Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στην επόμενη επίσκεψη σας στην πόλη μας.