Αποθήκευση
Χαλάρωση!

Καθαρός και όμορφος χώρος. Ευγενικό προσωπικό, τόσο στην υποδοχή όσο και μετέπειτα. Διαθέτει πακέτα... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 18 Ιανουαρίου 2020
marios_ps88
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Όμορφη εμπειρία!

Ο χώρος όμορφος και καθαρός. Χαλαρή μουσική στο χώρο αναμονής αλλά και κατά τη διάρκεια της... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 3 Δεκεμβρίου 2019
manina1997

Η κριτική έγινε: 11 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό δεν είχε καθόλου τρόπους μας το βγάλαν ξινό! Μπουκαραν μέσα στο τζακούζι χωρίς να χτυπάνε τις πόρτες και εμείς ήμασταν γυμνοί. Και όχι μόνο μια φορά! Το μασάζ μέτριο. Κανένας επαγγελματισμος κανένα αίσθημα χαλάρωσης! Παρόλο που οι εγκαταστασεις είναι πολύ προσεγμένενες και η ατμόσφαιρα θα μπορούσε να ήταν ιδανική!

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2016
23  Ευχαριστούμε, tz0rtzinam
Ο/η zeta2017, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Elena's Day Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Φεβρουαρίου 2017

Καλησπέρα,
Λυπάμαι που δεν ήταν μία ευχάριστη ή χαλαρωτική εμπειρία για εσάς. Θα ήθελα όμως να σας διευκρινίσω ότι όταν χρησιμοποιείτε το τζακουζι, αρχικά, δεν είστε γυμνοί αλλά με μαγιώ ή εσώρουχα μιας χρήσης. Επίσης, η πόρτα που χωρίζει τον χώρο του τζακούζι από το υπόλοιπο σπα είναι γυάλινη & ανοίγει ηλεκτρονικά, όποτε δεν υπάρχει η δυνατότητα να "χτυπήσει" κάποιος την πόρτα.
Ο λόγος που μπαίνουν οι θεραπεύτριες όσο εσείς χρησιμοποιείτε το θερμοσπά είναι να σας ρωτήσουν αν είστε καλά, αν σας είναι ευχάριστο ή αν χρειάζεστε κάτι - λίγο ενοχλητικό, αλλά δυστυχώς απαραίτητο.
Ελπίζω να μας δώσετε μία δεύτερη ευκαιρία στο μέλλον.
Με εκτίμηση.

Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Έμπειρες, ευγενικες και πολύ διακριτικες οι κοπέλες που κάνουν μασάζ. Καθαρό περιβάλλον, προσεγμένος χώρος, απαλή σύμφωνα με την περίσταση μουσική

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2015
5  Ευχαριστούμε, christinaCobra
Η κριτική έγινε: 22 Φεβρουαρίου 2016

Χώρος πολύ όμορφος, καθαρός & επαγγελματικός. Προσπαθώ να πηγαίνω κάθε εβδομάδα και πάντα μένω ευχαριστημένος. 'Ολο το προσωπικό γνωρίζει το αντικείμενο του, προσιτές τιμές και ιδιαίτερα καλό το χαμάμ με το μαύρο σαπούνι. Αξίζει να το δοκιμάσει κάποιος.

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2016
2  Ευχαριστούμε, ManosKor78
Η κριτική έγινε: 14 Δεκεμβρίου 2015

Πολύ ωραίος χώρος, καθαρό περιβάλλον, πολύ ευγενικες οι κοπέλες. Κατάλληλη μουσική, σε κατάλληλη ένταση. Προσφέρουν πετσέτες, παντόφλες, σκουφακι για τα μαλλιά καθώς και εσώρουχα μιας χρήσεως. Πολύ καλές το μασάζ καθώς και το χαμάμ!

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2015
2  Ευχαριστούμε, christinaCobra
Η κριτική έγινε: 10 Νοεμβρίου 2015

Ήταν το δώρο γενεθλίων μου! Πραγματικά ξεχωριστό. Στην ρεσεψιόν τα κορίτσια με υποδέχτηκαν με το χαμόγελο και με ενημέρωσαν σχετικά με το μασάζ. Με οδήγησαν σε ένα δωμάτιο για να βγάλω τα ρούχα μου και να αφήσω τα προσωπικά μου αντικείμενα. Ο χώρος ήταν πολύ καθαρός και περιποιημένος. Υπήρχαν κρεμάστρες για τα ρούχα καθώς και χρηματοκιβώτιο για τα τιμαλφή αντικείμενα το οποίο και δεν χρησιμοποίησα. Στην συνέχεια με οδήγησαν στον χώρο του χαμάμ. Ένα υπέροχο δωμάτιο με ατμόσφαιρα. Πολύ όμορφη εμπειρία. Υπήρχε χώρος κατασκευασμένος από ψηφιδωτά για να καθίσεις ο οποίος ήταν καθαρός. Στην κάτω πλευρά βέβαια υπήρχε κάτι σαν πιο πηχτό υλικό (νομίζω σαμπουάν) το οποίο και δεν μου άρεσε. Στην συνέχεια αφού έκανα ένα ντους οδηγήθηκα από την κοπέλα στον χώρο του μασάζ. Η επιλογή ήταν να κάνω Σουηδικό μασάζ. Η εμπειρία ήταν ότι καλύτερο έχω ζήσει στο αντικείμενο του μασάζ. Η κοπέλα άκρως κοινωνική και ευγενική καθώς και διακριτικότατη. Ήξερε πολύ καλά την δουλειά της καθώς με έκανε να χαλαρώσω και να αισθανθώ πολύ ήρεμος και χαλαρός.

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2015
4  Ευχαριστούμε, ioannisvgl