Αποθήκευση
Χαλάρωση!

Καθαρός και όμορφος χώρος. Ευγενικό προσωπικό, τόσο στην υποδοχή όσο και μετέπειτα. Διαθέτει πακέτα... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 18 Ιανουαρίου 2020
marios_ps88
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Όμορφη εμπειρία!

Ο χώρος όμορφος και καθαρός. Χαλαρή μουσική στο χώρο αναμονής αλλά και κατά τη διάρκεια της... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 3 Δεκεμβρίου 2019
manina1997

Η κριτική έγινε: 14 Δεκεμβρίου 2015

Πολύ ωραίος χώρος, καθαρό περιβάλλον, πολύ ευγενικες οι κοπέλες. Κατάλληλη μουσική, σε κατάλληλη ένταση. Προσφέρουν πετσέτες, παντόφλες, σκουφακι για τα μαλλιά καθώς και εσώρουχα μιας χρήσεως. Πολύ καλές το μασάζ καθώς και το χαμάμ!

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2015
2  Ευχαριστούμε, christinaCobra
Η κριτική έγινε: 10 Νοεμβρίου 2015

Ήταν το δώρο γενεθλίων μου! Πραγματικά ξεχωριστό. Στην ρεσεψιόν τα κορίτσια με υποδέχτηκαν με το χαμόγελο και με ενημέρωσαν σχετικά με το μασάζ. Με οδήγησαν σε ένα δωμάτιο για να βγάλω τα ρούχα μου και να αφήσω τα προσωπικά μου αντικείμενα. Ο χώρος ήταν πολύ καθαρός και περιποιημένος. Υπήρχαν κρεμάστρες για τα ρούχα καθώς και χρηματοκιβώτιο για τα τιμαλφή αντικείμενα το οποίο και δεν χρησιμοποίησα. Στην συνέχεια με οδήγησαν στον χώρο του χαμάμ. Ένα υπέροχο δωμάτιο με ατμόσφαιρα. Πολύ όμορφη εμπειρία. Υπήρχε χώρος κατασκευασμένος από ψηφιδωτά για να καθίσεις ο οποίος ήταν καθαρός. Στην κάτω πλευρά βέβαια υπήρχε κάτι σαν πιο πηχτό υλικό (νομίζω σαμπουάν) το οποίο και δεν μου άρεσε. Στην συνέχεια αφού έκανα ένα ντους οδηγήθηκα από την κοπέλα στον χώρο του μασάζ. Η επιλογή ήταν να κάνω Σουηδικό μασάζ. Η εμπειρία ήταν ότι καλύτερο έχω ζήσει στο αντικείμενο του μασάζ. Η κοπέλα άκρως κοινωνική και ευγενική καθώς και διακριτικότατη. Ήξερε πολύ καλά την δουλειά της καθώς με έκανε να χαλαρώσω και να αισθανθώ πολύ ήρεμος και χαλαρός.

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2015
4  Ευχαριστούμε, ioannisvgl
Η κριτική έγινε: 29 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Ο χώρος του spa πολύ προσεγμένος και περιποιημένος!! Οι κοπέλες ευγενικές και πρόθυμες να σου προτείνουν ένα mix από αιθέρια έλαια, που θα σε χαλαρώσουν ακόμα περισσότερο!! Οι τιμές είναι προσιτές προς όλους, αφού έχουν πολύ οικονομικά πακέτα που στα παρέχουν όλα.
Ένας χώρος που σου προσφέρει απόλυτη ηρεμία και χαλάρωση και ιδανικό δώρο για τα αγαπημένα σου άτομα!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, Katerina S