Priceline
Expedia.com68 $
eDreams68 $
Trip.com97 $
Η κριτική έγινε: 14 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ύ ωραίο και καθαρό δωμάτιο με μειονέκτημα την ανύπαρκτη ηχομόνωση!!Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικο!Το πρωινό καλο αλλά περιέχει μόνο τα απολύτως απαραίτητα!!Είναι κοντά στο Παίδων και μας βολεψε γιατι βρήκαμε πάρκινγκ

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, Litsa K
Η κριτική έγινε: 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μου έκανε εντύπωση το ευγενικό και εξυπηρετικο προσωπικό από τα παιδιά στην υποδοχή μέχρι την κυρία που μας καθάριζε το δωμάτιο...το δωμάτιο ήταν τεράστιο και καθαρό....Όσες φορές και να έρθουμε στην Αθήνα θα μείνουμε στο Elizabeth.. κοντα και στο Παίδων που ήταν ο λόγος που ήρθαμε αυτό το ταξίδι μας....το Χ95 για αεροδρόμιο περνάει ακριβώς κάτω από το ξενοδοχείο.....Περάσαμε υπεροχα το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Helen S
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καθαρό ξενοδοχείο. Με τρομερά ευγενικό προσωπικό ιδιαίτερα στη υποδοχή. Με βόλευε η περιοχή και έκανα την καλύτερη επιλογή. Το κρεβάτι όπως πρέπει και η κούνια του παιδιού προσεγμένη . Το πρωινό δεν το δοκίμασα γιατί φύγαμε πρωι

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Stef P
Η κριτική έγινε: 21 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εμεινα μονο 2 βραδια αλλα δν θα το συνιστούσα...τπτ το ιδιαιτερο ακριβό κ οχι ιδιαιτερα καθαρο!!!αν δεν ειχε τα νοσοκομεια κοντα δν θα πηγαινα...το μονο θετικο το προσωπικό που ηταν ευγενικο κ εξυπηρετικο

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, malma0173
Η κριτική έγινε: 17 Μαρτίου 2016

καλή διακόσμηση .καθαρό .ευγενικό άνθρωποι .μεγάλα δωμάτια .αρκετό το πρωινό αλλά ίσως λάθος .θα μπορούσε να έχει λιγότερα αλλά πιο σημαντικά . είναι κοντά σε σε πολλά νοσοκομεία . περνάει απ έξω το χ95 για αεροδρόμιο. είναι λίγο μακριά από στάσεις μετρό

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2016
Ευχαριστούμε, kit m