“Οι κοντοί Δεν βλέπουν οι ψηλοί Σεν χωράνε”
Κριτική για: Θέατρο Παλλάς

Θέατρο Παλλάς
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα καθίσματα τόσο στενά που τα πόδια σου βρίσκουν στην μπροστινή πολυθρόνα . Αν είσαι πάνω από 1.78 Δεν βολεύεται με τίποτα . Απο τα θεωρεία βλεπεις Την μισή σκηνή . Τόσο όμορφο Θέατρο κρίμα να βλαστημας για τον ένα σκασμό λεφτά που έδωσες.

1  Ευχαριστούμε, Δημ Κ
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολύ ωραίο θέατρο, καθαριότητα και θέαση από όλα τα καθίσματα. Ευγενικό προσωπικό και ωραία ακουστική.

Ευχαριστούμε, John S
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχη διασκευη κ αποδοση του εργου. Καταπληκτικες ερμηνειες απο ολο το καστ ,ιδιαίτερα λατρεψαμε τον Κοκλα κ την Παπαδοπουλου. Ο Κουρκουλος δεν μας εντυπωσιασε τοσο. Τα σκηνικα ,η σκηνοθεσια,η μουσικη ανεβασαν πολυ τον πηχη. Πιστευω η καλύτερη παρασταση της Αθηνας!

Ευχαριστούμε, ARIADNI2013
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολύ ωραία παράσταση, εντυπωσιακή παραγωγή, πλούσια σκηνικά υπέροχα κουστούμια, διασκεδάσαμε με την ψυχή μας. Η Δήμητρα Παπαδοπούλου, ο Κώστας Κόκλας δίνουν ρεσιτάλ ερμηνείας, δεν θα έλεγα το ίδιο για τον Άλκη Κούρκουλο. Εξαιρετική η τραγουδίστρια Μαξούρη και η ζωντανή ορχήστρα. Παρότι έχω την εικόνα της αξεπέραστης Αννα Παναγιωτοπούλου στην εφηβική ηλικία μου να ερμηνεύει το έργο του Δημήτρη Ψαθά οφείλω να ομολογήσω η παράσταση μου έδωσε μια άλλη θετική διάσταση στην αποικόνηση του κοινωνικού σουρεαλισμού της παλιάς Αθήνας. Από τις καλύτερες παραστάσεις του φετινού Χειμώνα.

Ευχαριστούμε, Babis T
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είδαμε το Μαντάμ Σουσου πολυ καλή παράσταση τέλεια σκηνικά ωραία ακουστική. Όσον αφορά το θέατρο επιβλητικός χώρος αλλά τα καθίσματα του είναι άθλια σε πιάνει η μέση απο την πρώτη ώρα και το σημαντικότερο έχει μια τουαλέτα για άντρες.

Ευχαριστούμε, vagliv

Θέατρο Παλλάς: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θέατρο Παλλάς: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!