Η κριτική έγινε: 14 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άριστη εξυπηρέτηση πολυ ευγενικό και ευδιάθετο προσωπικό. Καθαρό,ήσυχο και πλούσιο πρωινό. Μπορεις να απολαύσεις τον καφε σου στον 7ο όροφο με υπέροχη θέα την Ακρόπολη. Όσο αναφορά την τοποθεσία το ξενοδοχείο είναι σε πολυ καλή θέση.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Denisa S
Ο/η TourHotel, Manager του Arion Athens Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Μαρτίου 2018

Αγαπητή Denisa,

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για το χρόνο σας να μας γράψετε τα σχόλιά σας !
Όλη η ομάδα του Arion Athens φροντίζουμε ώστε να παρέχουμε μια άνετη διαμονή σε όλους, συμπεριλαμβανομένων πολύ καθαρών δωματίων, πλούσιο πρωινό μπουφέ, άριστη εξυπηρέτηση και φυσικά κεντρική τοποθεσία που επιτρέπει την εύκολη μετακίνηση. Στην ιστοσελίδα του ξενοδοχείου μας θα δείτε και ιδέες για επίσκεψη στα κοντινά αξιοθέατα και πολλά άλλα.

Θα είναι χαρά μας να σας ξαναδούμε σε ένα απο τα ξενοδοχεία μας!

Σοφία

Η κριτική έγινε: 7 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αξιοπρεπές ξενοδοχείο...
Τοποθεσία πολύ καλή, καθαριότητα, εξυπηρέτηση..
Αν και ζητήσαμε δωμάτιο με θέα την Ακρόπολη δύο μήνες πριν τουλάχιστον, δεν μας είχε δωθεί προφανώς λόγω διαθεσιμότητας αλλά οφείλω να τους πιστωσω την καθαριότητα..την εξυπηρέτηση και τα ήσυχα αλλά και καλά ηχομονομενα δωμάτια τους.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Marios C
Ο/η TourHotel, Manager του Arion Athens Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητέ Μάριε,

Ευχαριστούμε πολύ για τα πολύ καλά σας λόγια σχετικά με την κεντρική τοποθεσία του ξενοδοχείου μας, τα καθαρά και ήσυχα δωμάτια καθώς και την εξυπηρέτηση. Όλα τα παραπάνω είναι προτεραιότητά μας και χαιρόμαστε ιδιαιτέρως με τα σχόλιά σας!

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σε ένα απο τα ξενοδοχεία μας και ευχόμαστε σε εσάς και την οικογένειά σας καλές γιορτές!!

Η ομάδα του ξενοδοχείου Arion Athens

Η κριτική έγινε: 13 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ευκολη πρόσβαση σε Μοναστηράκι, Ερμου, Αθηνάς, στο μετρο... Λιγο τρομακτική η περιοχη ειδικά το βράδυ..καθαρο ξενοδοχειο, εξυπηρετικοτατο το προσωπικο με πολυ καλη αισθητικη!! Πλουσιο το πρωινο με πολλες επιλογες υγιεινής διατροφής..

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, miroula
Ο/η TourHotel, Manager του Arion Athens Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Νοεμβρίου 2017

Αγαπητή miroula,

ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια σχετικά με την αισθητική του ξενοδοχείου, τις επιλογές του πρωινού μπουφέ, την καθαριότητα και την εξυπηρέτηση. Είναι προτεραιότητά μας να προσφέρουμε όλα τα παραπάνω καθώς και μια πολύ κεντρική τοποθεσία στην καρδιά της Αθήνας και δίπλα στο μετρό Μοναστηράκι.

Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας υποδεχτούμε ξανά σε ένα απο τα ξενοδοχεία του ομίλου μας στο κέντρο της Αθήνας.

Η Ομάδα του Arion Athens Hotel

Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2017

Ένα αρκετά καλό ξενοδοχείο για το κέντρο της Αθήνας. Αξιοπρεπές πρωινό,ευγενικοί υπάλληλοι και πολύ καθαρό.Φανταστική θέα από την ταράτσα. Το μόνο που θα πρέπει να αναφέρω είναι ότι το βράδι δεν είναι και το καλύτερο σημείο να κυκλοφορεί κανείς. Ειδικά σε μεμονωμένους ταξιδιώτες ίσως να είναι ένα θέμα αυτό.

• Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, NtinaC6
Ο/η TourHotel, Manager του Arion Athens Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Ιουνίου 2017

Αγαπητή Ντίνα,

Ευχαριστούμε για τα πολύ καλά σας σχόλια σχετικά με τις υπηρεσίες μας, το προσωπικό και την καθαριότητα. Όπως αναφέρετε είμαστε ένα ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας. Η τοποθεσία είναι στρατηγική για επισκευτεί κανείς όλη την Αθήνα, την Ακρόπολη, την Πλάκα, τα μουσεία με τα πόδια. Η στάση μετρό Μοναστηράκι είναι επίσης μερικά λεπτά απο το ξενοδοχείο και η περιοχή μας είναι πολύ ασφαλής.

Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας ξαναυποδεχτούμε στο ξενοδοχείο μας.

Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 13 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ασφαλές, άνετο, καθαρό , καρα κέντρο , καταπληκτική επιλογή! Δίπλα στου ψυρρη, πολλά εναλλακτικά μπαρακια, το μοναστήρακι δίπλα, Κολοκοτρωνη δίπλα, Ερμού δίπλα , η πλάκα απο πάνω ... ευγενικός ρεσεψιόνιστ, πολυ γρήγορη εξυπηρέτηση, κανενα προβλημα!

Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Stelios P
Ο/η TourHotel, Manager του Arion Athens Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Φεβρουαρίου 2017

Αγαπητέ Στέλιο,

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα πολύ καλά σας σχόλια, τα οποία θα μοιραστώ με την ομάδα του Arion Athens Hotel. Είναι μεγάλη μας χαρά όταν διαβάζουμε πως οι πελάτες του ξενοδοχείου μας λατρεύουν την περιοχή του Ψυρρή, η οποία όπως το λέτε βρίσκεται δίπλα στην Πλάκα, το Μοναστηράκι, και τα πιο κεντρικά σημεία της Αθήνας με πληθώρα επιλογών για τους επισκέπτες (μέρα και νύχτα). Ευχαριστούμε που μοιραστήκατε την εμπειρία σας στο ΤΑ και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο μέλλον στο ξενοδοχείο μας.

Σοφία Καλφοπούλου