“Φρεσκο ωραιο σουσι”

Κουζίνες: Σούσι, Ιαπωνική
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Γειτονιά: Σύνταγμα
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2017

Δοκιμασαμε διαφορα πιατα,τα περισσοτερα πολυ καλα,τα υλικα φρεσκα και το σερβις αρκετα γρηγορο,τιμες καλες,το μονο μειον οτι δεν δεχονται καρτες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, Nick L

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκα το Soi με τους φιλους μου .Φαγητο ηταν αρκετα καλο… για πρωτη φορα νομιζω πως θα ξαναπαω με την κοπελα μου .Εμφανισει σχετικα ηταν ωραια θα σας προτεινα να δοκιμασεται

Ευχαριστούμε, Ανδρεας Π
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2017

Επισκεφθήκαμε το εν λόγω καταστημα εν μέσω γιορτών, ενω έχουμε πάει σε πολλά sushi bar ανα τον κόσμο, δεν είχαμε ποτέ πρόβλημα. Πάθαμε δηλητηρίαση και μάλιστα γερή!! Για μια εβδομάδα δεν μας άφηναν οι εμετοί και οι αφόρητοι πόνοι.. Ενω απο γέυση μας φάνηκε σχετικά καλό εκτός απο ενα πιάτο με χέλι, την πατήσαμε άσχημα! Μετά απο αυτό δεν νομίζω να ξανα πάμε!! Απαράδεκτο να διαχειρίζεσαι ωμό ψάρι και να μη τηρείς τους κανόνες υγιεινής! Αν ήταν όλα προσεγμένα δεν θα παθαιναμε δηλητηρίαση!!

Ευχαριστούμε, emerald_jmk
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Θεωρώ ότι είναι μέτριας ποιότητας. Δεν έμεινα ευχαριστημένη και δν θα ξαναπήγαινα. Παρόλα αυτά, ο χώρος πολύ όμορφος. Πήγαμε άνοιξη και καθίσαμε έξω. Ήρθαν σχετικά γρήγορα παρόλο που ήταν γεμάτο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2016
Ευχαριστούμε, evageliamav
Η κριτική γράφτηκε 20 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Καλό γρήγορο fast food αν ειναι κάποιος στο κέντρο και θέλει αξιοπρεπές sushi. Έχει ομως μόνο γιαπωνέζικη μπύρα. Οι σούπες ειναι αποτυχία.

Ευχαριστούμε, Dinos B

Koi Sushi Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Koi Sushi Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!