“Κομπογιαννιτισμός”

ΦΛΕΙΒΟΡ
Γειτονιά: Σύνταγμα
Γειτονιά: Σύνταγμα
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αδιανόητη κοροϊδία.. Το τιραμισού το έφτιαξαν με μπισκότα digestive και κρέμα μιας βδομάδας.. Το μιλφειγ ήταν μια άγευστη αηδία με σιρόπι φράουλας. Το ανεκδιήγητο προφιτερόλ ήταν μια πραγματική σούπα σοκολάτας... Κλείστε το το μαγαζί αν βαριέστε..

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
1  Ευχαριστούμε, 222petrosk
Ο/η Nikos K, Ιδιοκτήτης του ΦΛΕΙΒΟΡ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Φεβρουαρίου 2021

Καλησπέρα σας και ευχαριστούμε που μας βαθμολογησατε αν και λυπουμαστε για την εμπειρία που είχατε στο κατάστημα μας.
Όσον αφορά την τιραμισού είναι η υλοποίηση που γίνεται καθώς είναι χωρίς ζάχαρη όπως αναγράφεται στο κατάλογο .
Το προφιτερόλ φτιάχτηκε όπως πάντα λίγο μετά τη λήψη της παραγγελίας σας ,ενώ στο μιλφειγ όπως ρητά γράφουμε στην πλατφόρμα ντελιβερυ που παραγγείλατε ,ότι λεπτομέρειες και ντεκόρ αναλόγως της εποχής αλλάζουν .
Σημείωση :Δεν χρησιμοπουμε σιρόπια αλλά πουρεδες φρούτων σαν βάση
Όπως και να έχει θα θέλαμε να έρθετε σε επικοινωνία μαζί μας για να δούμε τι πήγε στραβά,και απολογουμαστε για την οποία σύγχυση .
#ομαδαΦλειβορ

Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2020

Δυστυχώς απαράδεκτη η εξυπηρέτηση από το κατάστημα. Τους κάλεσα πριν κάνω την παραγγελία (μέσω wolt) να τους ενημερώσω ότι θα παραγγείλω μια τούρτα γενεθλιων και θα προσθέσω κεράκια με τον αριθμό 32. Η κοπέλα με διαβεβαίωσε ότι θα μου βάλει τα κεράκια με αυτούς τους αριθμούς. Αφού κάνω την παραγγελία ξανακαλεσα για να επιβεβαιώσω ότι όλα είναι οκ και να της υπενθυμίσω ακόμη μια φορά ότι τα κεράκια ήταν οι αριθμοί 3 και 2 και με διαβεβαίωσε πως όλα ήταν καλά (Αν και αγενως). Οταν ήρθε η τούρτα είχε ένα κεράκι με τον αριθμο 1 πάνω. Ξαναπήρα τηλέφωνο σοκαρισμένη καθώς το είχα πει τοσες φορες στο κατάστημα και η ωρα ηταν ηδη περασμενη κι εγω επρεπε ηδη να ημιυν στα γενεθλια και η κοπέλα μου είπε με πολυ αγενη τονο και χωρις καμια διαθεση εξυπηρετησης (παρολο που το λαθος ηταν δικο τους ) ότι είναι αργά τώρα και δεν μπορεί να κάνει τίποτα για να με εξυπηρετήσει κ έπειτα από δική μου επιμονή μου είπε ότι θα διορθωθεί το λάθος και θα στείλουν κάποιον διανομεα εκ νέου. Δεν ήρθε ποτέ κανενας διανομέας σπίτι και η ώρα είχε ήδη πάει 12 παρά Οποτε προλάβαμε οριακά και τα γενέθλια. Μου έκανε τρομερή εντύπωση η απάθεια και η έλλειψη διάθεσης για εξυπηρέτηση κατόπιν δικού τους λάθους

1  Ευχαριστούμε, Eliza K
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2020

Η πωλήτρια στο κατάστημα του Συντάγματος στην οδό Νίκης, προτιμά να χαριεντίζεται με νεαρούς από το να εξυπηρετεί τους πελάτες. Είναι χαρακτηριστικά αργή, ενώ μπορεί να περιμένουν 3 άτομα στη σειρά και να εξυπηρετήσει τον τέταρτο που μόλις μπήκε, απλά επειδή πήγε πιο μπροστά για να δει τα προϊόντα στη βιτρίνα. Είναι κρίμα γιατί το ζαχαροπλαστείο έχει καλά προϊόντα. Ευτυχώς στην περιοχή υπάρχουν εξίσου καλά ζαχαροπλαστεία με πολύ καλύτερους και εξυπηρετικότερους πωλητές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
2  Ευχαριστούμε, sdiam3105
Η κριτική γράφτηκε 22 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Είναι χρόνια που γνωρίζω και έχω επισκεφθεί εγώ και πολλοί γνωστοί μου το υποκατάστημα της Καλλιθέας. Ενώ γενικά θεωρείται από τα καλά ζαχαροπλαστεια και ήμασταν πάντα ικανοποιημένοι μου έφεραν μια λεμονοπιτα από το συγκεκριμένο κατάστημα που έχασα πάσα ιδέα. Δυστυχώς πολύ μπαγιάτικη, η μαρέγκα ήταν σα τσίχλα, η κρέμα είχε κατεβάσει σιρόπι και ήταν στεγνή και το μπισκότο είχε ζαχαρώσει. Δεν έφτασε μέχρι το τραπέζι και ούτε προσφέρθηκε μη προσβάλλουμε τον καλεσμένο. Κρίμα γιατί ήταν απογοήτευση, αν πετύχουμε πάλι τέτοια ποιότητα δε νομίζω πως θα το προτιμήσουμε άλλη φορά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, Nadia_ths
Ο/η Nikos K, Διευθυντής του ΦΛΕΙΒΟΡ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Σεπτεμβρίου 2019

Καλησπέρα σας λυπούμαστε για την δυσάρεστη εμπειρία που είχατε αλλά ως υπεύθυνος του καταστήματος του Συντάγματος,για να αντιμετωπίσω υπεύθυνα το θέμα σας θα ηθελ να μου εξακριβώσετε αν γίνεται την ημερομηνία που λάβατε το γλυκό απο τό κατάστημα μας ,δεδομένου ότι καμμία τάρτα, τούρτα η κάτι αντίστοιχο δεν μένει ποτέ στο κατάστημα πάνω από 36 ώρες
Στη διάθεση σας,

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2019

Το πι8 ομορφο μαγαζί στο ωραιότερο σημείο της πόλης...!! Θεϊκά γλυκά..Απολαυστικές δημιουργίες που απογειώνουν κάθε ουρανίσκο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Κωνσταντίνα Κ

ΦΛΕΙΒΟΡ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

ΦΛΕΙΒΟΡ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!