Tripadvisor

Κριτική για: Ευχάρις

Ευχάρις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Περιγραφή: Είμαστε ελληνικο μεζεδοπωλειο. Έχουμε ελληνική κουζίνα, ψαρια, ζυμαρικά, φαγητα για χορτοφάγους.επίσης έχουμε(ωραίο κήπο)στο βάθος και (ζωντανή μουσική) κάθε βράδυ από τις 18: 00-00: 00! Το ψωμί ανά άτομο είναι (0,70e) και το νερό για το άτομο (0,75 e.). Έχουμε (γρήγορη εξυπηρέτηση) ακόμα και αν υπάρχουν πολλοί πελάτες.έχουμε καταλόγους από πολλές διαφορετικές χώρες! Ελληνικά, Αγγλικά, Κινέζικα, Ιαπωνικά, Κορεάτικα, Πορτογαλικά, Τουρκικά, Εβραϊκά, Γαλλικά, Ιταλικά, Ισπανικά, Γερμανικά, Πολωνικά, Ρωσικά, Τουρκικά, Αραβικά, Ολλανδικά. με εκτίμηση ευχαρις.
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε κλεισει τραπεζι εχθες Σάββατο βραδυ 25/1/2020.
Συμπαθητικός χώρος.
Όσο αφορά το φαγητό τίποτα ιδιαίτερο.
Το πιο ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΟ ειναι ότι ενώ μας είπαν 10-10:30 να είμαστε εκει 12:00 σταματάει η μουσική Κ το μαγαζί αρχίζει να μαζεύει.
12:30 Είχαμε φύγει δίχως να τελειώσουμε το φαγητό Κ το κρασί μας κ φυσικά πληρώνοντας 120€.
Ντροπή σας...Σας αξίζουν τουρίστες που αρκούνται σε μια χωριάτικη.

5  Ευχαριστούμε, Y2866OCnancyd
Ο/η Efcharis, Διευθυντής του Ευχάρις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Έχετε απόλυτο δίκιο! Γράφουμε ότι η μουσική είναι 18:00 με 00:00 ομως μονο για σας έπρεπε να το ειχαμε 24άωρο.Το εύχαρις ήταν γεμάτο από Έλληνες και Κύπριους και δεν υπήρχαν άλλα τραπέζια και ηταν μονο ενας τουρίστας και παράγγειλε μόνο μία χωριάτικη και τίποτα άλλο.

Ντροπή μας.

Το φαγητό μας δεν ήταν τίποτα ιδιαίτερο και έπρεπε να σας αφήσουμε να μαγειρέψετε εσείς.Δεν έπρεπε να πληρώσετε ούτε ένα ευρώ.
Καταδικάζουμε τον εαυτό μας σε ισόβια κάθειρξη!!

Υπέροχο φαγητό σε χορταστικές μεριδες, ωραία ατμόσφαιρα με ζωντανή ελληνική μουσική, το προσωπικό ευγενικό και πρόθυμο. Αξίζει να το επισκεφτείτε!

Ευχαριστούμε, _O6286CB

Καλη εξυπηρετηση, εξαιρετικο φαγητο και περιβαλλον, καταλληλο για φιλους , οικογενεια κτλ.Το συστηνω

Ευχαριστούμε, _J8573OR

Ευχάριστο περιβάλλον, καλη τοποθεσία και καλή σχέση ποιότητας και τιμης. Πολύ καλή εξυπηρέτηση πελατών.

Ευχαριστούμε, Αγγέλα Ε

Πολύ καλό φαγητό, σε κεντρικό σημείο, με live μουσική, το service πολύ γρήγορο και ευγενικό. Θα ξαναρθουμε.

Ευχαριστούμε, 780vasilisp

Ευχάρις: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ευχάρις: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!