“Αξία ανεκτίμητη! ”
Κριτική για: Ευχάρις

Ευχάρις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Γειτονιά: Athens Outline
Περιγραφή: Είμαστε ελληνικό εστιατόριο μεζεδοπωλειο. Έχουμε ελληνική κουζίνα ψάρι ζυμαρικά χορτοφαγικά φαγητά και έχουμε επίσης (ωραίο κήπο) (ζωντανή μουσική) κάθε βράδυ από 18: 00-00: 00 !!! Το ψωμί ανα άτομο είναι (0,5ευρώ) και το νερό ανα άτομο (0,5ευρώ.) Έχουμε (γρήγορη εξυπηρέτηση) ακόμα και αν έχει πολλούς πελάτες στο εστιατόριο μας. Εξαρτάται φυσικά και αυτό που θα παραγγείλετε !!! Το εστιατόριο προσφέρει σε όλους τους πελάτες μας δωρεάν επιδόρπια ή φρούτα !!! Ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα!! με σεβασμό Κωστας
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα συστημένη από φίλους και δεν το μετάνιωσα!! Οι ποικιλίες τεράστιες και πολύ νόστιμες, οι φλογέρες πολύ καλές, και τα ψωμάκια με λάδι ρίγανη και πάστα ελιάς ψημένα όλα τέλεια!! Η εξυπηρέτηση άψογη, ο χωρος vintage, και έχει και μια εσωτερική αυλή που μετράει και είναι σε πολύ κεντρικό σημείο στην Αθήνα. Οι τιμές λιγο τσιμπιμενες αλλά σε λογικά πλαίσια. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Katerina A
Ο/η Kostas B, General Manager του Ευχάρις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Αυγούστου 2018

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2018

Βάζω δύο αστέρια, γιατί όντως το σέρβις ήταν γρήγορο και ευγενικό. Το φαγητό απαράδεκτο. Φλογέρες κρύες μέσα(κατεψυγμένες,προφανώς), γίγαντες εκατό ημερών, ακόμα και οι τηγανητές πατάτες ήταν χάλια. Το μόνο που άξιζε ήταν το ψωμί. Λυπάμαι που υπάρχουν ακόμα τέτοια μαγαζιά που προσφέρουν τόσο χαμηλής ποιότητας φαγητό και δυσφημίζουν την ελληνική κουζίνα, και μάλιστα σε μια τόσο πολυσύχναστη περιοχή.
Καιρός ν'αλλάξει η λογική της αρπαχτής για τους μαγαζάτορες.
Και επιτέλους,σταματήστε να χρησιμοποιείτε κράχτες,είναι τόσο παλιό και εκνευριστικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Marni5
Η κριτική γράφτηκε 23 Μαΐου 2018

Το καλύτερο εστιατόριο στην πιο τουριστική περιοχή της Αθήνας.Ο απόλυτος συνδιασμός ποιότητας - τιμής - εξυπηρέτησης .

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, blueelias
Ο/η Kostas B, Guest Relations Manager του Ευχάρις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Μαΐου 2018

Η κριτική γράφτηκε 12 Μαΐου 2018

Ο χώρος υπέροχος! Το προσωπικό, το καλύτερο που έχω συναντήσει χωρίς υπερβολές. Πρόσχαρο, εξυπηρετικό, άμεσο. Εξαιρετικό! Το φαγητό σε μεγάλες ποσότητες και σε μικρό χρονικό διάστημα και τιμή. Πολύ ευχαριστημένη και από την ποιότητα και των δυο πιάτων. (θαλασσινά και μακαρόνια)
Οικονομικό, ευχάριστο, άριστο προσωπικό! Το προτείνω!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, Άσπα M
Ο/η Kostas B, Guest Relations Manager του Ευχάρις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Μαΐου 2018

Η κριτική γράφτηκε 12 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ευχάριστο κλίμα. Εξυπηρετικοί υπάλληλοι. Πολύ καλό φαγητό. Χορταστικές ποικιλίες. Μετά από περπάτημα στην αγορά είναι ότι πρέπει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, Στελης Δ
Ο/η Kostas B, Guest Relations Manager του Ευχάρις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Απριλίου 2018

Θέλω πραγματικά να σας ευχαριστήσω
από την καρδιά μου με τα όμορφα λόγια σας
Σας εύχομαι όλη η οικογένειά σας
και εκείνους τους ανθρώπους που αγαπάτε
και σας αγαπουν να είστε ευτυχισμενοι
για πολλά χρόνια.

Με όλο το
σεβασμό μου

Ευχάρις: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ευχάρις: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!