Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του Tripadvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

“εξαιρετικό φαγητό”

Περισσότερα στοιχεία εστιατορίου
Στοιχεία εστιατορίου
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Περιγραφή: Είμαστε ελληνικο μεζεδοπωλειο. Έχουμε ελληνική κουζίνα, ψαρια, ζυμαρικά, φαγητα για χορτοφάγους.επίσης έχουμε(ωραίο κήπο)στο βάθος και (ζωντανή μουσική) κάθε βράδυ από τις 18: 00-00: 00! Το ψωμί ανά άτομο είναι (0,70e) και το νερό για το άτομο (0,75 e.). Έχουμε (γρήγορη εξυπηρέτηση) ακόμα και αν υπάρχουν πολλοί πελάτες.έχουμε καταλόγους από πολλές διαφορετικές χώρες! Ελληνικά, Αγγλικά, Κινέζικα, Ιαπωνικά, Κορεάτικα, Πορτογαλικά, Τουρκικά, Εβραϊκά, Γαλλικά, Ιταλικά, Ισπανικά, Γερμανικά, Πολωνικά, Ρωσικά, Τουρκικά, Αραβικά, Ολλανδικά. με εκτίμηση ευχαρις.
Η κριτική γράφτηκε 18 Μαρτίου 2017

Επισκέφτηκα πρώτη φορά το μαγαζί πριν 2 εβδομάδες αφού έκανα μια γύρα στη περιοχή και με αρνητική προδιάθεση για τις τιμές λόγω της τουριστικής περιοχής. Πρώτη έκπληξη μέσα είχε μόνο έλληνες και μάλιστα αρκετή νεολαία.. Οι τιμές οικονομικές ειδικά για το μεγεθός στις μερίδες! Ποιότητα άριστη κοινώς value for money.. Το περιβάλλον πολύ όμορφο και το προσωπικό ευγενέστατο και ευχάριστο. Έχω έρθει 2 φορές και μπορώ να πω θα γίνει στέκι!! Πολλά μπράο συνεχείστε έτσι!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2017
1  Ευχαριστούμε, vovosnik
Αυτή η κριτική είναι η υποκειμενική γνώμη ενός μέλους του Tripadvisor και όχι η γνώμη της Tripadvisor LLC. Το Tripadvisor πραγματοποιεί ελέγχους στις κριτικές.
Ο/η Kostas B, Guest Relations Manager του Ευχάρις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Μαρτίου 2017

Ειλικρινά χίλια ευχαριστώ για όλα! από ότι βλέπω είναι και η πρώτη κριτική σας και ειστε καινούργιος πελάτης στο TripAdvisor!!! Για μένα είναι πολύ σημαντικό που μου δώσατε 5 αστέρια και φυσικά τα τόσο όμορφα λόγια που γράψατε για μας και αυτό μας τιμάει!!! Ελπίζουμε σύντομα να σας ξαναδούμε αλλά με ένα όρο.Θα μου πείτε ότι εγώ σας έγραψα στο Tripadvisor με αυτό το όνομα γιατί θέλω να σας κεράσω κάτι από την καρδιά μου και κάθε φορά που θα έρχεστε πραγματικά σας ευχαριστώ βαθύτατα Με εκτίμηση και σεβασμό Κωνσταντίνος

Αναφορά απάντησης ως ανάρμοστης
Αυτή η απάντηση είναι η υποκειμενική γνώμη του εκπροσώπου της διεύθυνσης και όχι η γνώμη της TripAdvisor LLC.
Κριτικές (4.323)
Βαθμολογία ταξιδιωτών
Τύπος ταξιδιώτη
Περίοδος του χρόνου
Γλώσσα

585 - 589 από 4.323 κριτικές

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2017

Αν και τουριστικό μαγαζί έχει καλό φαγητό σε λογικές τιμές και μεγάλες μερίδες. Ευγενικό προσωπικό. Όμορφο περιβάλλον. Θα ξαναπήγαινα

Ευχαριστούμε, christinama_1_1
Ο/η Kostas B, Guest Relations Manager του Ευχάρις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Μαρτίου 2017

Πρώτα από όλα θελω να σας ευχαριστήσω θερμά για τα 5***** που μας δώσατε γιατί αυτό μας κάνει περισσότερο δυνατούς και φυσικά μας δίνεται τη δύναμη να γίνουμε ακόμα καλύτεροι!!! Όσο για αυτό που λέτε ότι είμαστε τουριστικό εστιατόριο με ολο το σεβασμό θέλω να σας πω οτι κάνετε λάθος γιατί κάθε βράδυ το εστιατόριό μου είναι γεμάτο με έλληνες και γιαυτο τον λογο έρχονται και κάποιοι τουρίστες γιατί βλέπουν ότι το εστιατόριό μας είναι καθαρά ελληνικό. Υπάρχει βέβαια το ενδεχόμενο να έιρθατε μεσημέρι που φυσικά οι έλληνες δουλεύουν εκείνη την ώρα και έχει περισσότερους τουρίστες για αυτό μάλλον σωστά είπατε ότι το εστιατόριό μας είναι τουριστικό. Φυσικά για να σας το αποδείξω βέβαια πρέπει να ρθειτε ένα βραδάκι όποια μέρα θέλετε.οταν ρθειτε θα μου πείτε εγώ είμαι που έχω κάνει την κριτική στο όνομα χριστίνα μονη η με την παρεα σας γιατί νιώθω υποχρεωμένος και έτσι πρέπει να σας κεράσω όπως και δήποτε κάτι από την καρδιά μου. σας εύχομαι υγεία εσας και όλη την οικογένεια σας και καλή τύχη πάνω από όλα.
με εκτίμηση
σεβασμό και αγάπη
κωνσταντίνος!!!

Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλες μερίδες, πολύ νόστιμες, πολύ προσεγμένες. Ευγενικό προσωπικό, ζεστός χώρος, αρκετά τσιμπημενο στις τιμές...

Ευχαριστούμε, ElpidaS363
Ο/η Kostas B, Guest Relations Manager του Ευχάρις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Φεβρουαρίου 2017

γεια σας!!!!πρώτα από όλα σας εύχομαι καλή σαρακοστή να περάσετε!!!! Δεν μπορώ να σας κρύψω τη μεγάλη μου χαρά για αυτά τα όμορφα λόγια που γράψατε για μας και φυσικά για τα 5 αστέρια που μας δώσατε!! είναι πολύ σημαντικό για μας να έρχονται τόσο καλοί άνθρωποι στο εστιατόριό μας γιατί εγώ προσωπικά το βλέπω σαν ευλογία!!! Εύχομαι το καλό που μας κάνατε και τη χαρά που μας δώσατε να γυρίσεις πισω σε σας και σε όλη σας την οικογένεια και όλο το 2017 μόνο ευτυχία υγεία χαρά και καλή τύχη να έχετε ούτε πίκρες ούτε πόνο ούτε στεναχώρια πραγματικά το λέω μέσα από την καρδιά μου!!! Επειδή είπατε ότι έχουμε αρκετά τσιμπημένες τιμές οπότε ξανάρθετε και κάθε φορά που θα έρχεστε στο εστιατόριό μας θα ζητατε τον κωνσταντίνο και θα πείτε ειμαι η ελπίδα με το tripadvisor!! ελάτε με την παρέα σας φάτε και πιείτε και στο τέλος ελάτε σε μένα να ζήτησετε τον λογαριασμό!!! Σας ευχαριστώ και πάλι με εκτίμηση
Και σεβασμό
Κωνσταντινος

Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2017

Επισκεφτήκαμε το χώρο μετά από βόλτα στα πέριξ για να τσιμπήσουμε κάτι και έχοντας διαβάσει κριτικές άλλων πελατών. Πάνω κάτω ήταν όπως στα σχόλια άλλων χρηστών.
Ο χώρος ήταν μια παλιά αυλή η οποία είχε κλειστεί από πάνω με γυάλινη οροφή ενώ η ζωντανή μουσική που έπαιζε ήταν ωραία και όχι με υπερβολική ένταση.
Επίσης το σέρβις ήταν γρήγορο και άψογο. Συνολικά πήραμε μία σαλάτα Εύχαρις, ένα σαγανάκι και μπριζολάκια χοιρινά. Συν το κρασί μισό κιλό.
Η σαλάτα ήταν νοστιμότατη, το σαγανάκι κλασικό, ενώ τα μπριζολάκια θα τα προτιμούσα λίγο πιο ζουμερά.
Πληρώσαμε συνολικά 31.50 Ευρώ. Εκ πρώτης όψεως μπορεί να φαίνονται πολλά (π.χ. η σαλάτα έκανε 9 ευρώ) αλλά βλέποντας τις μεγάλες μερίδες θεωρώ τις χρεώσεις λογικές.
Στα αρνητικά τώρα. (1) Το τραπέζι που είναι για 2 άτομα είναι πολύ μικρό. Με 3 πιάτα φαγητό που πήραμε έπρεπε να κάνουμε αλχημίες για να τα χωρέσουμε στο τραπέζι. (2) Επίσης μέσα καπνίζανε το οποίο είναι φάουλ. Το ότι το κάνουν και άλλα καταατήματα δεν μου λέει κάτι. Ο νόμος είναι νόμος και θέλουμε να τρώμε σαν άνθρωποι.
Συνοψίζοντας είναι σίγουρα ένα μαγαζί που είναι ωραίο να περάσετε για να φάτε νόστιμα και με ευχάριστη μουσική υπόκρουση

Ευχαριστούμε, Vangel77
Ο/η Kostas B, Guest Relations Manager του Ευχάρις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Φεβρουαρίου 2017

Πρώτα από όλα θέλω να σας ευχαριστήσω για το χρόνο που αφιερώσατε για να γράψετε την κριτική σας!!! Όσο για τα μπριζολάκια που λέτε έπρεπε να πείτε να είναι μέτρια ψημένα αυτό εξαρτάται από τον πελάτη τι ακριβώς θέλει!!! θα μπορούσατε ακόμα να ζητήσετε μεγαλύτερο τραπέζι και σίγουρα θα σας το είχαμε δώσει αν υπηρχε φυσικα. Όσο για το τσιγάρο που λέτε έχετε απόλυτο δίκιο και δεν υπάρχουν δικαιολογίες!!! Θέλω να γνωρίζετε όμως ότι αν το τσιγάρο δεν το επετρεπαν σε κανένα εστιατόριο τότε θα ήταν όλα τέλεια! πραγματικά και εμας δεν μας αρέσει καθόλου. πιστέψτε με όμως τα εστιατόρια που δεν επιτρέπουν το τσιγάρο στον εσωτερικό χώρο που αυτό είναι το σωστό δυστυχώς δεν έχουν δουλειά και αυτός είναι ο λόγος που το επιτρέπουμε. Δυστυχώς είναι αναγκαίο κακό γιατί ολοι εμεις που εργαζόμαστε εδώ θα χάσουμε τις δουλειές μας. Ελπίζω να ξανάρθετε το συντομότερο δυνατό να μας πείτε το όνομά σας γιατι πραγματικά θέλουμε να σας κεράσουμε κάτι και το λέω μέσα απο την καρδιά μου!!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για όλα. ελπίζουμε και ευχόμαστε εσείς και όλοι σας η οικογένεια να είστε υγιής ψυχικά σωματικά και πνευματικα με καλή τύχη!!!
Με εκτίμηση
και σεβασμό
κωνσταντίνος

Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2017

Όμορφος χώρος, εξαιρετική κουζίνα, καλές τιμές, εξυπηρετικό προσωπικό μα πάνω απ όλα καθαρό τόσο ο χώρος εστίασης όσο και οι τουαλέτες.

Ευχαριστούμε, xenitidisalex
Ο/η Kostas B, Guest Relations Manager του Ευχάρις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Φεβρουαρίου 2017

Καλα μου είχαν πει ότι στην κατερίνη βγάζει καλά παιδιά όπως έχουμε και τον φίλο μας τον γιώργο τον μπουζουξή!!!πραγματικά σας ευχαριστώ πάρα πολύ για όλα!!!! Ελπίζουμε φυσικά να σας ξαναδούμε σύντομα!!! Όταν θα ξανάρθετε θα πιούμε και μία ρακή στην υγεία μας!!! καλά να είστε εσείς και όλοι σας η οικογένεια!!!
με σεβασμό
και εκτίμηση
κωνσταντίνος

Αναφορά απάντησης ως ανάρμοστης

Ευχάρις: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ευχάρις: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Γράψτε μια κριτική Προσθέστε φωτογραφίες

Ιδιοκτήτες: Ποια είναι η δική σας σκοπιά;

Είστε ο ιδιοκτήτης ή ο υπεύθυνος αυτής της επιχείρησης; Διεκδικήστε την καταχώρισή σας δωρεάν για να απαντάτε στις κριτικές, να ενημερώνετε το προφίλ σας και ακόμα περισσότερα.

Διεκδικήστε την καταχώρισή σας
Τα έσοδα επηρεάζουν τις εμπειρίες που εμφανίζονται στην παρούσα σελίδα, μάθετε περισσότερα.