“μεγαλη ποικιλια πιατων”
Κριτική για: Ευχάρις

Ευχάρις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Περιγραφή: Είμαστε ελληνικο μεζεδοπωλειο. Έχουμε ελληνική κουζίνα, ψαρια, ζυμαρικά, φαγητα για χορτοφάγους.επίσης έχουμε(ωραίο κήπο)στο βάθος και (ζωντανή μουσική) κάθε βράδυ από τις 18: 00-00: 00! Το ψωμί ανά άτομο είναι (0,70e) και το νερό για το άτομο (0,75 e.). Έχουμε (γρήγορη εξυπηρέτηση) ακόμα και αν υπάρχουν πολλοί πελάτες.έχουμε καταλόγους από πολλές διαφορετικές χώρες! Ελληνικά, Αγγλικά, Κινέζικα, Ιαπωνικά, Κορεάτικα, Πορτογαλικά, Τουρκικά, Εβραϊκά, Γαλλικά, Ιταλικά, Ισπανικά, Γερμανικά, Πολωνικά, Ρωσικά, Τουρκικά, Αραβικά, Ολλανδικά. με εκτίμηση ευχαρις.
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2017

Πολυ καλη τοποθεσια στο κεντρο της Αθηνας. Μεγαλη ποικιλια πιατων, πολυ καλο σερβις και ωραιο πετιβαλλον.Τιμες μετριες γυρω στα 15+ το ατομο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, marygreece_8
Ο/η Kostas B, Guest Relations Manager του Ευχάρις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Ιανουαρίου 2017

Σας ευχαριστουμε πολύ για την κριτική σας!! Την επομενη φορά βεβαίως χρωστάω και ποτό! Απλά θα μου πείτε ότι εγώ ήμουν και θα ρωτήσετε ποιος είναι ο κωνσταντίνος!!! Ελπίζω την επόμενη να σας ευχαριστήσουμε περισσότερο και να έχω πέντε αστέρια από σας!!!σας ευχόμαστε καλή χρονιά με υγεία καλή τύχη γαλήνη ηρεμία ευεξία και φυσικά ειρήνη σε όλο τον κόσμο με εκτίμηση και σεβασμό
Κωσνσταντινος

Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο περιβάλλον με καλή μουσική, πολυ νόστιμα πιάτα και καλό σέρβις. Αξίζει να το επισκεφτείτε.

Ευχαριστούμε, pitsap2017
Ο/η Kostas B, Guest Relations Manager του Ευχάρις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Δεκεμβρίου 2016

είστε ένας άνθρωπος πραγματικά καταπληκτικός και σας ευχαριστώ μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου για τη βαθμολογία σας και την καταπληκτική κριτική σας. Αυτά τα λίγα λόγια που μας γράψατε ήταν αρκετά να μας κάνουν τρισευτυχισμένους και να μας γεμισουν χαρά. Στη ζωή αυτή όμως ότι κάνεις το βρίσκεις μπροστά σου!!!! Σας εύχομαι λοιπόν το 2017 να είναι η πιο ευτυχισμένη η πιο όμορφη χρόνια της ζωής σας και όλα τα όνειρα που έχετε κάνει μέχρι σήμερα να πραγματοποιηθούν!!!! ελπίζω να σας ξαναδούμε σύντομα.
με εκτίμηση
κωνσταντίνος

Η κριτική γράφτηκε 23 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Δεν έχω λογια ολα τα φαγητά τέλεια
Και το προσωπικό άψογο μπράβο σε όλους σας με την πρώτη ευκαιρία θα έρθω

Ευχαριστούμε, Xristos K
Ο/η Kostas B, Guest Relations Manager του Ευχάρις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Δεκεμβρίου 2016

Σας ευχαριστώ για ακόμα μία φορά μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου για τα καλά σας λόγια και φυσικά τα πέντε αστέρια που μας δίνετε κάθε φορά.σας εύχομαι ολόψυχα εσάς και όλη την οικογένεια σαςτο 2017 να είναι δημιουργικό γεμάτο υγεία ψυχική σωματική και πνευματική και εύχομαι να έχουμε ειρήνη σε όλο τον κόσμο.
με εκτίμηση
κωνσταντίνος

Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από μια βολτούλα Θησείο, Μοναστηράκι καταλήξαμε στο εστιατόριο για νηστίσιμα. Πήραμε 2 πιάτα μπακαλιάρο συνοδευόμενα από χόρτα και σκορδαλιά. Ο μπακαλιάρος ήταν αρκετά νόστιμος και σαν μερίδα αρκετός για ένα άτομο. Μπράβο στα παιδιά και καλή συνέχεια. Η εξυπηρέτηση ευγενική. Ο χώρος μέσα είναι παρά πολύ ωραίος. Αξίζει να πάτε

Ευχαριστούμε, lamt8
Ο/η Kostas B, Guest Relations Manager του Ευχάρις, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Μαρτίου 2018
Μετάφραση Google

Thank you very much for your good words
but you have to know that one star less
for this restaurant it is not enough for us.
I tell you all this because it is a reality.

With all my respect
Good luck
in your life

Η κριτική γράφτηκε 6 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ενα πολυ ωραιο μαγαζι με γευστικότατα πιατα και αψογη εξυπηρετηση. Φαινεται τουριστικο και αν δεν με πηγαιναν εγω απλα θα το προσπερνουσα. Κι ομως εχει πολυ νοστιμους μεζεδες.

Ευχαριστούμε, 613margaritas
Μετάφραση Google

Thank you very much for your good words
but you have to know that one star less
for this restaurant it is not enough for us.
I tell you all this because it is a reality.

With all my respect
Good luck
in your life

Ευχάρις: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ευχάρις: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!