“Σου πουλανε φικια για μεταξωτες κορδελες”
Κριτική για: Skyfall Cocktail & Food Bar

Skyfall Cocktail & Food Bar
Κουζίνες: Μεσογειακή
Γειτονιά: Μετς
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021

Το μονο που αξιζει ειναι η θεα.Κατα τα αλλα η συμπεριφορα του υπευθυνου αθλια.Πηγαμε για φαγητο πρωτοι και μας εβαλαν σε μια ακρη σαν να ημασταν τιμωρια ενω ολοι οι υπολοιποι που ηρθαν μια ωρα μετα καθισαν σε πολυ καλυτερες θεσεις.Το σερβις πολυ μετριο και τα πιατα δεν αξιζουν σε καμμια περιπτωση την τιμη τους.Ποτε ξανα .Υπαρχουν πολυ καλυτερες ταρατσες και με επαγγελματιες που σε σεβονται σαν πελατη

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Z6781IA_

Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουνίου 2021

Πολύ ωραίο bar, προσεγμένος ο χώρος, το προσωπικό άψογο, τα ποτά μας τα απολαμβάνουμε στην καλύτερη θέα της Αθήνας. Δυστυχώς όμως η μουσική μας απογοητεύει κάθε φορά. Εύχομαι να αλλάξει σύντομα αυτή η κατάσταση από τους κατά τα άλλα συμπαθέστατους Djs.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, 870faniz
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουνίου 2021

Αν εξαιρέσεις την κοπέλα στην υποδοχή όλα τα υπόλοιπα μία απογοήτευση, κάνουν επιλογή πελατών, ενώ κλείσαμε τραπέζι τηλεφωνικά όταν πήγαμε εκεί μάς υπαν ότι απουσιάζει ο σεφ τούς και μπορούμε να παραγγείλουμε μόνο σούσι πού το έχουν στο ψυγείο έτοιμο από μέρες πριν όπως μάς είπε ο σερβιτόρος πού εκτελούσε και καθήκοντα διευθυντή-μπαρμαν- επιλογής πελατών και γενικά ο ποιό μάγκας τού μαγαζιού

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Bimavd
Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2020

Άψογη θέα, τοποθεσία και εξυπηρέτηση! Εκπληκτικές πρωτότυπες γεύσεις! Η καλύτερη επιλογή για τον γάμο μας!

Ευχαριστούμε, Kostas L
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020

Καλαίσθητος χώρος, ευγενικοί άνθρωποι, υπέροχο κρασί απο Λήμνο (Λέει η παρέα καθώς εγώ δεν πίνω αλκοόλ αλλά τους εμπιστεύομαι) και φανταστικό γλυκό. Φωτεινό μέρος! Εκπληκτικό μυλοκοπι ψητό & γιουβέτσι γαρίδας. Βέβαια όλα τα ορεκτικά και τα κυρίως πιάτα εξαιρετικά! Γλυκό μην ξεχάσετε να φάτε. Value for money. Με όλη μου την καρδιά 5 αστέρια. Καλό φθινόπωρο!

Ευχαριστούμε, _M1892AH

Skyfall Cocktail & Food Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Skyfall Cocktail & Food Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!