Tripadvisor

Κριτική για: Το 24ωρο

Το 24ωρο
Γειτονιά: Θησείο/Μακρυγιάννη
Γειτονιά: Θησείο/Μακρυγιάννη

Όταν θέλω πατσά εδώ παραγγέλνω. Κάνουν διανομή μέχρι στο Παλαιό Φάληρο. Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, miguelito_sem
Ο/η LoveTravel485086, Manager του Το 24ωρο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε πολυ!!!!

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2020

Πολύ καλό εστιατόριο όσον αφορά τουλάχιστον τους ξενυχτιδες. Εξαιρετικός πατσάς με σκορδοστουπι και μπούκοβο. Οι σούπες του επίσης γευτικοτατες

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Takis T
Ο/η LoveTravel485086, Manager του Το 24ωρο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιανουαρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολυ!!!!!

Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2019

Πολύ κακή ποιότητα φαγητού. Παρήγγειλα φιλέτο κοτόπουλο και βρήκα κόκκαλα. Το μπιφτέκι ήταν γεμάτο κοκκαλακια και όζους. Καθυστέρησαν πολύ το φαγητό και έκαναν και λάθος συνεννόηση. Υπερβολικά υψηλές τιμές για την ποιότητα των υλικών. Λίγο μετά την κατανάλωση του φαγητού, μας έπιασε το στομάχι μας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 493charism
Ο/η LoveTravel485086, Manager του Το 24ωρο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Νοεμβρίου 2019

Σας ζητάμε συγγνώμη για αυτή την άσχημη εμπειρία που ειχατε και λυπόμαστε πραγματικά που δεν μείνατε ικανοποιημένος απο την ποιότητα μας όπως οι υπόλοιποι πελάτες μας. Θα θέλαμε ωστόσο να μας δώσετε την ευκαιρία να σας αλλάξουμε γνώμη!!!! Σας ευχαριστούμε πολυ!

Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Θα έβαζα πέντε αστέρια για την άψογη και ευγενική εξυπηρέτηση του νεαρού και το πολύ νόστιμο φαγητό αλλά δύσκολα βάζω 5! Θα ήθελα να δοκιμάσω και αλλα φαγητά μέχρι να έχω μια τεκμηριωμένη άποψη. Πραγματικά το Burger τους τρομερό, πολύ καλό το κρέας. Η σκεπαστή είναι τεράστια, οποιος αντέχει θα τη φάει όλη! Μπράβο σας!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, IreneLaGamatius
Ο/η LoveTravel485086, Manager του Το 24ωρο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Αυγούστου 2019

Σας ευχαριστούμε παρα πολυ!!! Έχουμε βάλει τον πήχη ψηλά και σας περιμένουμε ξανα και ξανα γιατί το δικό σας 5 έχει μεγάλη σημασία για εμάς!!!!

Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

ωραιο μαγαζί με μεγαλες μερίδες, γευστικά φαγητά αλλα.... απαράδεκτο 2 τρίχες μεσα στην σαλατα κ στους γίγαντες!!!κριμα πολυ κριμα....

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, elenasI1326AO
Ο/η Γιωτα Κ, Manager του Το 24ωρο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Μαρτίου 2018

Πραγματικά πολύ κρίμα! Σας ζητάμε συγγνώμη για αυτή την αστοχία. Ωστόσο θα θέλαμε να σας καλέσουμε στο κατάστημα μας , να σας ξεναγήσουμε στην κουζίνα μας και να σας κάνουμε το τραπέζι!!!!!

Το 24ωρο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Το 24ωρο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!