“Εξαιρετικό”
Κριτική για: Οινοθόη

Οινοθόη
Νο 1.248 από 3.063 Εστιατόρια για: Αθήνα
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό, όμορφος χώρος,το προσωπικό εξυπηρετικότατο και ζωντανή μουσική. Οι τιμές ίσως είναι λιγάκι τσιμπημένες παρ όλα αυτά σίγουρα αξίζει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Psomi_kai_turi

Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε παρεα 7 ατομων παραγγειλαμε τα φαγητα μας ζητησαμε εμφιαλωμενο νερο και μας το εφεραν αφου το ειπαμε 4 φορες..οι μεριδες ηταν μικρες σε σχεση με τις τιμες τους..το σερβις κατω του μετριου..τα φαγητα ερχονταν μονο αν τα ζητουσαμε 3-4 φορες..στο επιδορπιο βρεθηκε τριχα..και το κορυφαιο απο ολα...οταν ζητησαμε λογαριασμο μας εφεραν μετα απο 15-20 λεπτα το χαρτι της παραγγελιας..ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗ!!! Οταν τη ζητησαμε φυσικα μας ειπαν οτι περιμεναν πρωτα να πληρωσουμε και μετα να μας την κοψουν...μαλλον ειναι καποιος καινουριος δικος τους νομος!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Aris S
Η κριτική γράφτηκε 13 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Σάββατο βράδυ,μάθαμε το μαγαζί μέσω του etable που μας έδινε κουπόνι δεκα ευρώ..
πολυ ομορφο μαγαζί σαν χώρος και η ζωντανή μουσική εξαιρετική!
πήραμε κολοκυθοκεφτεδες,λουκάνικο χωριάτικο,φέτα με μέλι και κοτόπουλο στήθος τυλιγμένο με μπέικον..
Δυστυχώς το κοτόπουλο μας μύρισε και δίχως δεύτερη σκέψη φωνάξαμε διακριτικά τον ιδιοκτήτη.Μας είπε τι θέλουμε να πάρουμε για αντικατάσταση και ζητήσαμε αλλη μια φέτα μέλι.Έπειτα δίχως να ζητήσει καν συγγνώμη και να συζητήσει μαζί μας περαιτέρω μας λέει με έντονο ύφος και ειρωνεία ότι δοκίμασαν όλοι μέσα στην κουζίνα και Δεν τους μύρισε..
κάτσαμε αρκετά παρολο που σερβιριστηκαμε γρήγορα γιατί μας άρεσε η μουσική.
Όταν ζητήσαμε λογαριασμό μας τον άφησα ξερά φανερά ενοχλημένος..και το προσωπικό Ήταν χλιαρό...
γεύσεις καλές αν εξαιρέσουμε το κοτόπουλο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, Αριάδνη Μ
Η κριτική γράφτηκε 12 Νοεμβρίου 2016

Δυστυχώς ουτε οι μεριδες , ουτε και το service ανταποκρινονται στις τιμές του συγκεκριμένου καταστηματος!!
Αν θελησετε να φατε εκει να πατε πρωτα να φατε σουβλάκια να παρετε κι ενα δανειο για το λογαριασμό και μετά να πατε ....

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, LightPacker382890
Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2016

ΠΟΛΥ όμορφο μαγαζί.,Διακοσμημένο με άποψη,φιλικός ιδιοκτήτης.
Επιλέξαμε θαλασσίνά και ήταν όλα νοστιμότατα.Το γαριδάκι μικρό και τραγανό,ο γόνος καλαμαράκι εξίσου νόστιμος,το χταπόδι ψητό και οι κουτσομούρες αποθέωση.Ακόμη και η μελένια φέτα, η τυροκαυτερή και η τσιροσαλάτα ήταν τέρψη για τους ουρανίσκους μας..Το ψωμάκι ζεστό φρεσκοψημένο .Στο τέλος μας κερασαν ουζο καραφάκι και χαλβά.
ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΝΟΣΤΙΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, CHRISKASEL

Οινοθόη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Οινοθόη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!