“Χαλάλι η ουρά... ”

Κουζίνες: Μέσης Ανατολής
Επιλογές δείπνου: Πρωινό
Γειτονιά: Πλάκα
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ότι πιο νόστιμο και τίμιο μπορείς να φας στο πόδι. Προχωρούσαμε και μας έκανε εντύπωση η ουρά, ο κόσμος Έλληνες και ξένοι όλων των ηλικιών περίμεναν υπομονετικά για να φάνε φαλαφελ. Εξαιρετική γεύση και ποιότητα. Μπράβο

Ευχαριστούμε, Dimitrios V

Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018

Πολύ γευστικό, χορταστικό και οικονομικό...Ό,τι καλύτερο έχω φάει..Όποιος περάσει από την περιοχή του συστήνω ανεπιφύλακτα να δοκιμάσει!Έχει πάντα ουρά αλλά η εξυπηρέτηση γίνεται πολύ γρήγορα.Προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικότατο!

Ευχαριστούμε, GianGko
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το έχω επισκεφθεί πάρα πολλές φορές. Πολύ καλή πρώτη ύλη. Μοναδικό μειονέκτημα το γεγονός ότι τώρα τελευταία τα φαλαφελ βγαίνουν πιο στεγνά. Παρά την ουρά που σίγουρα θα υπάρχει, το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ευχαριστούμε, Fotini T
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική επιλογή για γρήγορο φαγητό, επίσης αρκετά οικονομικό!Μας το σύστησε φίλη και μείναμε αρκετά ικανοποιημένοι..

Ευχαριστούμε, siaoua
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018

Εξαιρετική επιλογή για γρήγορο γεύμα. οικονομικό, με πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση, απίστευτα νόστιμο και χορταστικό. Πήραμε ένα "τσέπης" όπως ονομάζουν το μικρό και ένα γίγας. Προτιμώ το μικρό γιατί μου φάνηκε πιο ζουμερό σε σχέση με το γίγας. Δεν έβγαζε καθόλου λιπαρότητα και χορταίνεις χωρίς να φουσκώσεις.
το προτείνω σαν εναλλακτικό, επίσης χορτοφαγικό ή και νηστίσιμο με ή χωρίς καυτερό.
Βέβαια για όσους δεν πείθονται έχει και κεφτεδάκια από κρεας!

Ευχαριστούμε, zkallit

Falafellas: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Falafellas: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!