“Πολύ καλή επιλογή!!!!”

Κουζίνες: Μέσης Ανατολής
Επιλογές δείπνου: Πρωινό
Γειτονιά: Πλάκα
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το έχω επισκεφθεί πάρα πολλές φορές. Πολύ καλή πρώτη ύλη. Μοναδικό μειονέκτημα το γεγονός ότι τώρα τελευταία τα φαλαφελ βγαίνουν πιο στεγνά. Παρά την ουρά που σίγουρα θα υπάρχει, το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, Fotini T

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική επιλογή για γρήγορο φαγητό, επίσης αρκετά οικονομικό!Μας το σύστησε φίλη και μείναμε αρκετά ικανοποιημένοι..

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, siaoua
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018

Εξαιρετική επιλογή για γρήγορο γεύμα. οικονομικό, με πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση, απίστευτα νόστιμο και χορταστικό. Πήραμε ένα "τσέπης" όπως ονομάζουν το μικρό και ένα γίγας. Προτιμώ το μικρό γιατί μου φάνηκε πιο ζουμερό σε σχέση με το γίγας. Δεν έβγαζε καθόλου λιπαρότητα και χορταίνεις χωρίς να φουσκώσεις.
το προτείνω σαν εναλλακτικό, επίσης χορτοφαγικό ή και νηστίσιμο με ή χωρίς καυτερό.
Βέβαια για όσους δεν πείθονται έχει και κεφτεδάκια από κρεας!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, zkallit
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιανουαρίου 2018

Το ανακάλυψα βλέποντας την ουρά περνώντας από εκείνο το στενό (όπως μάλλον οι περισσότεροι) και λέω για να περιμένουν όλοι εδώ θα είναι καλό. Όντως μου άρεσε και έχω φάει 6-7 φορές έκτοτε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2017
Ευχαριστούμε, Cosm0sTraveller
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2018

Ολα καλα, ολα ωραια, αν εχεις υπομονη στη ουρα που εχει τις περισσοτερες φορες (ειδικα μεσημεριανες ωρες), και εισαι τυχερος και βρεις θεση στο παγκακι!! Κατα τα αλλα... νοστιμοτατο!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, soumi1

Falafellas: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Falafellas: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!