“Το καλύτερο ινδικό της πόλης !”
Κριτική για: Mirch Indian Take Away

Mirch Indian Take Away
Κουζίνες: Ινδική
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όπως λέω και στο τίτλο το καλύτερο ινδικό της πόλης !Μην το επισκεφθείτε Παρασκευή και Σάββατο αν θέλετε να φάτε στο μαγαζί και όχι take away!Οτι και να πάρετε μην παραλείψετε στη παραγγελία σας να συμπεριλάβετε το Indian souvlaki !

Ευχαριστούμε, Ioanna K

Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Indian souvlaki απο τα αγαπημενα μου . Σχεδον μερα παρα μερα μετα την δουλεια. Αξιζει σιγουρα και με το παρα πανω. Αν και τα παιδια πρεπει να γινουν λιγο πιο ευγενικα. Θα συνεχισω σιγουρα να πηγαινω .

Ευχαριστούμε, Voyage756016
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018

παρα πολυ καλο για οσους αρεσει το ινδικο φαγητο
πολυ παραδοσιακο και απλο αλλα γευστικο φαγητο που μονο στην βρετανια εχω φαει τοσο καλο.
το σουβλακι για 4 ευρω ειναι πολυ καλο
και η σαλατα τικα μασαλα

Ευχαριστούμε, loulass
Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα. Πάντως είναι σίγουρα μία οικονομική λύση αν επιλέξεις το ινδικό σουβλάκι με 4€.
Μου άρεσε πολύ το κοτόπουλο με το πράσινο τσίλι, αν και το κοτόπουλο ήταν πολύ στεγνό.
Αξίζει να το δοκιμάσετε νομίζω !

Ευχαριστούμε, Stamatina_Fa
Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αποτελεί ένα μέρος στο οποίο μπορείς να γευτείς κάτι διαφορετικό σε μορφή fast food. Πολύ καλή ποιότητα με ωραίες γεύσεις και οικονομικό. Δοκιμάσαμε το σουβλάκι και ένα από τα κυρίως πιάτα με κοτόπουλο και κάσιους όλα ήταν τέλεια. Αυτό που μου άρεσε περισσότερο ήταν ότι αν κάποιος δεν τρώει καυτερά υπάρχουν επιλογές. Σίγουρα θα ξαναπάω για να δοκιμάσω και άλλα πιάτα.

Ευχαριστούμε, Anna P

Mirch Indian Take Away: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Mirch Indian Take Away: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!