Tripadvisor

Κριτική για: Rooster

Rooster
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα

Πολύ ωραίο το φαγητό, μόνο που θα προτιμούσα να το τρώω χωρίς τη σκόνη που σηκώνει η σκούπα περνώντας από δίπλα μου την ώρα που τρώω!!!!
Ο καφές αρκετά καλός
Όσο για το σέρβις δεν έχω λόγια, είναι εντελώς αδιάφοροι πρέπει να τους κυνηγάς για να παραγγείλεις-πληρώσεις και καθώς τους φωνάζεις δυσανασχετούν....
Δεν θα το ξανά προτιμήσω!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, RiaMar4

Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2019

Βραδάκι Σαββάτου, πολύς κόσμος στο κέντρο, ωραία μουσική μεν καθόλου περιποίηση δε. Η κρύα σοκολάτα που ζήτησα ήταν ήδη έτοιμη και με...περίμενε, ήρθε σε ποτήρι λερωμένο και παραήταν παγωμένη , κάτι σαν παγωτό στον πάτο του ποτηριού. ευτυχώς είχα χαρτομάντηλο μαζί μου για να πιάσω το ποτήρι. αυτά μέσα Σεπτέμβρη

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, annatT7600TL
Η κριτική γράφτηκε 2 Νοεμβρίου 2019

Παρήγγειλα τσάι και την ώρα που πήγα να πιω, έσπασε το ποτήρι στα δύο από μόνο του με αποτέλεσμα να χυθεί όλο και να γίνουν όλα χάλια, Δεν αντικαταστάθηκε ποτέ το τσάι κι όταν μετά από μισή ώρα αναρωτήθηκα αν θα πρέπει να πληρώσω για το τσάι που ΔΕΝ ήπια, ο ιδιοκτήτης άρχισε να φωνάζει λέγοντας ότι κακώς ήπια τα 10 ml που είχαν μείνει στο μπουκάλι αν δεν ήθελα να πληρώσω, ότι έπρεπε εγώ να έχω ζητήσει να μου φέρουν καινούριο τσάι, και πώς κάνω έτσι για 4 ευρώ. Προφανώς και πλήρωσα το τσάι, αλλά δεν πρόκειται να ξαναπατήσω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Giannis_trip90
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2019

Δυστυχώς δεν μας ικανοποίησε σε τίποτα το μαγαζί. Ένα μεσημέρι καθήσαμε μετά από την κλασική βόλτα στα μαγαζιά εκεί να πιούμε τον καφέ μας. Είναι ένα κλασικό εμπορικό μαγαζί που δε στοχεύει στην ποιότητα αλλά στην ποσότητα. Αυτή τη γνώμη σχημάτισα εγώ. Ο καφές ήταν κάτω του μετρίου, η ατμόσφαιρα και η διακόσμηση τίποτα το ιδιαίτερο και το προσωπικό ήταν από τα χειρότερα που έχω συναντήσει. Αγένεια στο φουλ, λες και σου κάνανε χάρη που σε εξυπηρετούσαν. Με ένα κινητό στο χέρι όλη την ώρα να μιλάνε μεταξύ τους και να μη δίνουν σημασία στους πελάτες. Επίσης δεν είναι θέμα ψώνιου αλλά το να μιλάς στον πελάτη στον ενικό -έναν άνθρωπο που ούτε καν τον ξέρεις- το θεωρώ τεράστια αγένεια. ΑΠΟΡΩ πραγματικά η διεύθυνση του μαγαζιού δεν τα βλέπει όλα αυτά? Κρίμα είναι να χάνονται οι πελάτες έτσι!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Marr_tto
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καφεδάκι στο συγκεκριμένο μαγαζί (26/7, προς το μεσημέρι). Το φρεντο εσπρέσο στα 3,4€ αλλά με δείγματα από παγάκια. Στα δέκα λεπτά έγινε χάλια ο καφές. Ποτήρι με νερό λίγο πιο πάνω από τη μέση και δεν ανανεώθηκε ποτέ. Καμία διάθεση από το προσωπικό ούτε για να ανταπαντήσει στην καλημέρα μου. Μόνο θετικό οι ανεμιστήρες που λειτουργούσαν και τα παγάκια που έφεραν γρήγορα μπας και σώσω το καφεδάκι μου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, D1908SXthomast

Rooster: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Rooster: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!