“Πολύ ωραία”

Κουζίνες: Ελληνική, Πίτσα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο μαγαζάκι με ωραία διακόσμηση αξίζει μια επίσκεψη σίγουρα . Καταπληκτικά κοκτέιλ και υπέροχο προσωπικό . Αξίζει να πας

Ευχαριστούμε, 806katf

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτο μέρος τέλεια εξυπηρέτηση. Μας βολεψαν σε πολύ καλή Θέση είχε ωραία μουσική και πάνω απολα καθαρά. Σίγουρα θα ξαναπαω

Ευχαριστούμε, thanasisk941
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μαγαζί υπερβολικά Υπερεκτιμήμενο χωρίς λόγο ! Η κοπέλα με το tablet έδειξε αδιάφορη στο να μας βρει τραπέζι επειδή μάλλον ήμασταν 6 φαντάροι ! Προσπαθώντας να μας πείσει ότι τα είχε ΟΛα ρεζερβε και κάθε παρέα που έμπαινε την βόλευε . Υπάρχουν πολύ καλύτερες καφετέριες τριγύρω ...

1  Ευχαριστούμε, kwnstantinos96
Η κριτική γράφτηκε 23 Μαΐου 2021

ο χωρος οπως παντα που ωραιος για ολη την ημερα!!!
το προσωπικο εξυπηρετικο και ευγενικο ολα σε αποσταση ασφαλιεας!
η κουζινα του ηταν Thai οι μεριδες χορταστικες το φαγητο μετριο και ακριβο για αυτο που τρως 3 ατομα με ορεκτικα, κυριως και 4 κοκτειλ 120ε..

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, kal c
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020

Δεν ξέρω αν φταίει η μάρκα του καφέ ( παρεπιπτόντως δεν την παρατήρησα) ή αν απλά χρήζουν σεμιναρίων παρασκευής καφέ, γεγονός είναι πως ο καφές δεν πίνεται. Ο freddo cappuccino ήταν νερουλός και ο cappuccino ελαφρύς και χλιαρός, σε καμία περίπτωση ζεστός. Δεν θα το ξαναπροτιμήσουμε, μας απογοήτευσε πλήρως. Ο καφές είναι ιδέα ρε παιδιά, αμαρτία να τον ξεπετάτε έτσι!

1  Ευχαριστούμε, 297alexiaa

six d.o.g.s: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

six d.o.g.s: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!