“Απαίσιος καφές”

Κουζίνες: Ελληνική, Πίτσα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020

Δεν ξέρω αν φταίει η μάρκα του καφέ ( παρεπιπτόντως δεν την παρατήρησα) ή αν απλά χρήζουν σεμιναρίων παρασκευής καφέ, γεγονός είναι πως ο καφές δεν πίνεται. Ο freddo cappuccino ήταν νερουλός και ο cappuccino ελαφρύς και χλιαρός, σε καμία περίπτωση ζεστός. Δεν θα το ξαναπροτιμήσουμε, μας απογοήτευσε πλήρως. Ο καφές είναι ιδέα ρε παιδιά, αμαρτία να τον ξεπετάτε έτσι!

Ευχαριστούμε, 297alexiaa

Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φτάσαμε παρέα 4 ατόμων γύρω στις 19:30 για να πιούμε ποτό μόλις φτάσαμε στην υποδοχή μας ρώτησαν πόσα άτομα είμαστε και αν είμαστε για φαγητό ή για ποτό όταν απαντήσαμε για ποτό μας απάντησαν ότι όλο το μαγαζί ήταν Reserve και μας χαιρέτησαν αγενέστατα. Δεν μας ξαναβλέπετε ΠΟΤΕ...

Ευχαριστούμε, B1097YIbillm
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτη εξυπηρέτηση!!! Είχαμε κάνει τηλ. κράτηση. Δεν ρώτησαν αν θελουμε σε καπνίζοντες ή μη. Φτάνουμε την ώρα της κράτησης δεν μας υποδέχτηκε κανεις αντίθετα η σερβιτόρα πέρασε από δίπλα μας και δεν είπε ούτε καλησπέρα. Αφού αναζητήσαμε εμείς κάποιον ώστε να μας συνοδέψει στο τραπέζι, μας έβαλαν σε ένα τραπέζι του καφέ-δεν χώραγε ούτε 3 πιάτα- το οποίο κουνιόταν και ενώ το είδαν έπρεπε να ζητήσουμε εμείς να το διορθώσουν. Επιπλέον το κυρίως ήρθε πριν το ορεκτικό...!!!
***Το φαγητό ήταν εξαιρετικό όπως πάντα και πεντανόστιμο!!!!Οι μερίδες ικανοποιητικές κ ανάλογες των τιμών όπως ήταν πάντα στο @DaraThai.

Ευχαριστούμε, eliza_ip
Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2020

Πήγαμε για φαγητό 6 άτομα απαράδεκτο το φαγητό και πανάκριβο 30 € το άτομο και φάγαμε απαίσια σε
όλα τα πιάτα έψαχνες το κοτόπουλο η το μοσχάρι βασικά φάγαμε κρεμμύδια και φυτρες 1:30 ώρα κάνανε να μας τα φέρουν !!
δεν έχω ξαναφάει χειρότερα ,σκουπίδια ήταν όλα !!

Ευχαριστούμε, conp208
Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε κάτσει δύο άτομα σε τραπέζι και είπαμε ότι περιμέναμε άλλους δύο γύρω στις 7 το απόγευμα. Αφού είχαμε κάτσει όλοι πλέον κατά τίς 8 ήρθε σερβιτόρα άφησε ταμπέλα ρεζερβε στο τραπέζι μας και μετά από 10 λεπτά μας είπε ότι πρέπει να σηκωθούμε να φύγουμε. Πάλι καλά μας έκανε''τη χάρη" και μας μετέφερε σε άλλο τραπέζι αλλά φυσικά έπρεπε εμείς να κουβαλήσουμε τα ποτά μας.. Απλά απαράδεκτοι.

Ευχαριστούμε, E_chama21

six d.o.g.s: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

six d.o.g.s: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.