“Ένα άψογο περιβάλλον χαλάρωσης μετά από μια κουραστική μέρα”
Κριτική για: By The Glass wine bar & bistrot

By The Glass wine bar & bistrot
Κουζίνες: Ελληνική, Wine Bar
Γειτονιά: Σύνταγμα
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018

Ήταν ένα υπέροχο βράδυ χαλάρωσης μαζί με την παρέα μου. Ένα ποτό έκανε την νύχτα μαγική από μια κουραστική μέρα δουλειάς. Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Μαγικό περιβάλλον με άψογη εξυπηρέτηση. Σας ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία σας.

1  Ευχαριστούμε, Sophia A

Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το by the glass ειναι ενα φιγουρατζιδικο μαγαζι που πισω απο τα φωτα τον κομψο και χλιδατο κοσμο που συγκεντρονει δεν υπαρχει τιποτα αλλο που να ελξει εναν πελατη. Το φαγητο το περιμενα να ειναι αρκετα καλο για της υψηλες τιμες του γυρω στο 15 € το πιατο αλλα κρινοντας απο της πατατες απο το super market που μας σερβιραν μπορειτε να καταλαβετε την αθλεια ποιοτητα!!! Ακομα και το πρωσοπικο μας εκανε την χαρη που μας σερβιρε απλα απαραδεχτο !!! Αν θελετε να χαζεψετε τους βουλευτες μας που δαπανουν το δημοσιο χρημα ειναι ενα show που απλα επιβεβαιωνει την πραγματικοτητα... Το μονο που εχω να πω μην κρινετε ενα βιβλιο απο το εξωφυλο του !!!

3  Ευχαριστούμε, sara w
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραιες γεύσεις κ συμπαθητική ατμόσφαιρα χωρίς κάποια θέα. Λίγο ακριβός κατάλογος. Μπραβο που δεν υπήρχε τσιγάρο στους εσωτ χώρους.

Ευχαριστούμε, Nantia M
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται για καλή επιλογή εξόδου, αν θέλει κάποιος να πιει κρασί, συνοδεία φαγητού σε ένα όμορφο χώρο με ατμόσφαιρα. Τα πιάτα που δοκιμάσαμε ήταν όλα νόστιμα, η μουσική ωραία και η εξυπηρέτηση καλή. Ως μείον μπορεί να πει κάποιος τον κάπως θορυβώδη εσωτερικό χώρο και ότι το μαγαζί απευθύνεται σε γεμάτα πορτοφόλια, με τιμές τσιμπημένες. Εάν κάποιος θέλει όμως χαλαρή βραδυνή έξοδο στο κέντρο, είναι ότι πρέπει.

Ευχαριστούμε, john k
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφτήκαμε Παρασκευή βράδυ τρία άτομα, δοκιμάσαμε τουλάχιστον 10 πιάτα, τα 8 τουλάχιστον ήταν πάρα πολύ καλά, με κορυφαία το σέβιτσε από λαυράκι και τις γαρίδες με κρούστα, τα δύο γλυκά εξίσου πολύ καλά. Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό, ωραίος απέριτος χώρος, τιμές λογικές για την ποιότητα του φαγητού και το περιβάλλον του μαγαζιού, μία όαση στο πιο κεντρικό σημείο της πόλης...

Ευχαριστούμε, sdsoyrelis

By The Glass wine bar & bistrot: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

By The Glass wine bar & bistrot: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!