“ Εξαιρετικο!”

Fabrica De Vino
Κουζίνες: Μεσογειακή
Γειτονιά: Ομόνοια
Η κριτική γράφτηκε 18 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο χώρος καλογουστος, το φαγητό νοστιμότατο,η ατμόσφαιρα φιλική.Ιδανικο περιβάλλον να απολαύσουμε καλο κρασί στο κέντρο της Αθήνας!

Ευχαριστούμε, Eleni O

Η κριτική γράφτηκε 16 Μαΐου 2018

Ομορφο μερος και γευστικο φαγητο!! Ευγενικο προσωπικο!! Σιγουρα θα το ξανα επισκεφτουμε συντομα !!!!

Ευχαριστούμε, Ελευθερια Β
Η κριτική γράφτηκε 14 Μαΐου 2018

μία καταπληκτική βραδιά, απίστευτες ποικιλίες κρασιού, χώρος ειδικά διαμορφωμένος για γευσιγνώστες. Δε χρειάζεται να ξέρεις από καλό κρασί γιατί ο υπεύθυνος του μαγαζιού σου προτείνει το κατάλληλο. Θα ξαναπάμε σύντομα οπωσδήποτε!!

Ευχαριστούμε, efi k
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο wine bar της Αττικής. Ζεστή ατμόσφαιρα άψογη φιλοξενία, καταπληκτικό φαγητό υπέροχο κρασί.ο κύριος Νεκτάριος θεωρώ ότι είναι ο καλύτερος οικοδεσπότης που έχω συναντήσει... συνιστώ ανεπιφύλακτα προβατίνα

1  Ευχαριστούμε, ΜΑRY V
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Στο αγαπημένο κέντρο ένα wine bar που προσφέρει ολοκληρωμένη πρόταση για να περάσεις όμορφα : ωραία ατμόσφαιρα και διακόσμηση, μεγάλη ποικιλία κρασιών ενημερωμένοι κι ευγενικοί οικοδεσπότες που μας βοήθησαν στην επιλογή του κρασιού πεντανόστιμα ψαγμενα συνοδευτικά πιάτα και μεζεδάκια και αφού ικανοποιήθηκε και με το παραπάνω ο ουρανίσκος μας ρίξαμε και τους χορούς μας αφού η μουσική μας ξεσήκωσε Θα ξαναπάω σίγουρα

1  Ευχαριστούμε, avrakat

Fabrica De Vino: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Fabrica De Vino: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!