“Cafe in gazi”

Del Sol
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οσες φορες εχω κατσει ειναι για καφε το μεσημερι. Ειναι η ευκολη και ασφαλη λυση στο Γκαζι για καφε, χωρις να ψαχνεις πολυ. Βλεπεις περαντζαδα τον κοσμο που περναει

Ευχαριστούμε, Anestis C

Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένας χώρος για μια απλή πρωινή επίσκεψη για ένα καφέ με φίλους.
Δεν ενδείκνυται για επαγγελματικά ραντεβού. Τις σόμπες δύσκολα τις ανάβουν με αποτέλεσμα να κάνει κρύο μέσα έξω μιας και είναι ανοιχτές οι πόρτες .
Το μοναδικό πρόβλημα είναι ότι τα τραπέζια είναι κολλημένα . Στα τρία εκατοστά διπλα μου έχω έναν άνθρωπο που δεν γνωρίζω (φωτογραφία) .

Ευχαριστούμε, Alex K
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2017

Όμορφος και πρόσφατα ανακαινισμένος χώρος για όλες τις ώρες. Εξελικτικοί καφέδες και νόστιμα snacks.

Ευχαριστούμε, Ιωάννης Ρωμανός Ν
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καθίσαμε 21.00 , παραγγείλαμε μια σαλάτα και μια μακαρονάδα και μας τα έφερναν 22.20 . Συγχαρητήρια. Ημέρα Τετάρτη.

Ευχαριστούμε, Nikos M
Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Με φίλο ηρθα για το καφεδάκι μου..μικρός ο χώρος μέσα αλλά μεγάλος ο επαγγελματισμός στο σέρβις..η πολλή ευγένεια του σερβιτόρου ασυνήθιστη και καθηλωτική..θα γίνει στέκι πάραυτα..

Ευχαριστούμε, Nickolaos A

Del Sol: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Del Sol: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!