“Ωραίο πρωϊνό στο Κολωνάκι”
Κριτική για: Nice n Easy

Nice n Easy
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Γειτονιά: Εξάρχεια
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Προσεγμένο φαγητό με πλούσιες μερίδες σε ικανοποιητικές τιμές. Πολύ καλή εξυπηρέτηση και όμορφος χώρος, ότι πρέπει για να ξεκινήσεις όμορφα την ημέρα σου.

Ευχαριστούμε, Aggelos D
Ο/η DimitrisLambidis, Public Relations Manager του Nice n Easy, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε για την αξιολόγηση σας κ. Άγγελε. Θα είμαστε πάντα στην ευχάριστη θέση να σας εξυπηρετήσουμε και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ πολύ νόστιμα τα φαγητά τους, δίνουν σημασία στην οικολογία και αυτό μετράει.
Δεν μου άρεσε ο εξωτερικός χώρος με τις τέντες.

Ευχαριστούμε, Stamatina_Fa
Ο/η DimitrisLambidis, Public Relations Manager του Nice n Easy, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε κα. Σταματίνα για τα σχόλια σας σχετικά με το φαγητό και την φιλοσοφία μας. Θα είναι πάντα μεγάλη μας χαρά να σας εξυπηρετούμε.

Δημήτρης Λαμπίδης,

Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ευχάριστη έκπληξη! Στην πλάτη του Frankie με το δικό του ξεχωριστό μενού , τον κόσμο του, χώρος που σε καλεί στο περασμά σου να μπεις.
Η μια έκπληξη μετά την άλλη! Αμερικανικού τύπου γρήγορο φαγητό αλλά και ολόκληρο μενού για όσους έχουν το χρόνο. Άψογο σέρβις ! Προσεγμένα υλικά , καθημερινό απλό και ιδιαίτερο!
Βρείτε το χρόνο!! Εμείς σίγουρα θα ξανάρθουμε.

Ευχαριστούμε, NAMDN

Ευχαριστούμε για την αξιολόγησή σας και τα όμορφα σχόλιά σας σχετικά με το χώρο, το φαγητό και το service μας. Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας εξυπηρετήσουμε και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018

Επισκεφτήκαμε το εστιατόριο αυτό Σάββατο βράδυ, δοκιμάσαμε διάφορα πιάτα και σαλάτες (π.χ. κότσι, μπέργκερ, μακαρόνια) όλα μέτρια και όχι ιδιαίτερα γευστικά. Η σαλάτα με τα τρία είδη πατάτας ήταν ενδιαφέρουσα. Το κυρίως πιάτο με το σολωμό δεν ήταν καλό γιατί το ψάρι δεν ήταν φρέσκο. Το προσωπικό παρότι ευγενικό, μας άργησε τη μία παραγγελία (γιατί τη μπέρδεψαν με άλλο πιάτο) παρότι εκείνη την ώρα το μαγαζί δεν είχε κόσμο (είχε άλλες δύο παρέες). Δε θα το πρότεινα. Όχι καλή σχέση ποιότητας-τιμής.

1  Ευχαριστούμε, katerina m
Ο/η Valentina-Trikounaki, Digital Marketing Manager του Nice n Easy, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε για την κριτική σας. Παίρνουμε πάντα τα σχόλια σας στα σοβαρά γιατί μας ενδιαφέρει συνεχώς να βελτιώνουμε την κουζίνα μας και τις υπηρεσίες μας. Θα χαρούμε πολύ να επικοινωνήσετε μαζί μου προσωπικά, στο info@niceneasy.gr, ώστε να έχουμε την ευκαιρία να ξεπεράσουμε τις προσδοκίες σας στην επόμενη σας επίσκεψη.

Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε ενα πρωινο Σαββατου ( φθάσαμε απο θεσσαλονικη αεροπορικώς ) 3 φιλες το συγκεκριμένο μαγαζι στο Κολωνακι και ενθουσιαστηκαμε !!!
Αν και πηγαμε αρκετα πρωι ( μολις είχαν ανοιξει ) ηταν ζεστό , καθαρο και φιλόξενοι !! Το πρωινο ξεκινούσε απο τις 10 αλλα επειδη πηγαμε νωρις , ειδικα για μας η κουζινα άνοιξε πιο νωρις ( τους ευχαριστουμε πολυ γι αυτο ) και μας περιποιήθηκαν εξαιρετικά ! Οτι φάγαμε ηταν εξαιρετικής ποιότητας και σερβιρισμένο τελεια !! Ειδικα τα αυγά Benedict ηταν απόλαυση !! Η κοπελα που μας σέρβιρε πολυ γλυκια και επεξηγηματική για ολα τα πιάτα του καταλόγου !! Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα
Ειναι σπουδαίο μαγαζι απ ολες τις απόψεις !!!

1  Ευχαριστούμε, Ελίνα Δ
Ο/η DimitrisLambidis, Public Relations Manager του Nice n Easy, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για την αξιολόγηση κα. Ελίνα. Η χαρά ήταν δικία μας που σας εξυπηρετήσουμε.

Εκ μέρους της ομάδας nice n easy

Nice n Easy: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική

Nice n Easy: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!