Tripadvisor

Κλείστε τραπέζι
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Γειτονιά: Εξάρχεια
Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018

Επισκεφτήκαμε το εστιατόριο αυτό Σάββατο βράδυ, δοκιμάσαμε διάφορα πιάτα και σαλάτες (π.χ. κότσι, μπέργκερ, μακαρόνια) όλα μέτρια και όχι ιδιαίτερα γευστικά. Η σαλάτα με τα τρία είδη πατάτας ήταν ενδιαφέρουσα. Το κυρίως πιάτο με το σολωμό δεν ήταν καλό γιατί το ψάρι δεν ήταν φρέσκο. Το προσωπικό παρότι ευγενικό, μας άργησε τη μία παραγγελία (γιατί τη μπέρδεψαν με άλλο πιάτο) παρότι εκείνη την ώρα το μαγαζί δεν είχε κόσμο (είχε άλλες δύο παρέες). Δε θα το πρότεινα. Όχι καλή σχέση ποιότητας-τιμής.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
1  Ευχαριστούμε, katerinam3340
Ο/η Valentina-Trikounaki, Digital Marketing Manager του Nice n Easy, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε για την κριτική σας. Παίρνουμε πάντα τα σχόλια σας στα σοβαρά γιατί μας ενδιαφέρει συνεχώς να βελτιώνουμε την κουζίνα μας και τις υπηρεσίες μας. Θα χαρούμε πολύ να επικοινωνήσετε μαζί μου προσωπικά, στο info@niceneasy.gr, ώστε να έχουμε την ευκαιρία να ξεπεράσουμε τις προσδοκίες σας στην επόμενη σας επίσκεψη.

Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε ενα πρωινο Σαββατου ( φθάσαμε απο θεσσαλονικη αεροπορικώς ) 3 φιλες το συγκεκριμένο μαγαζι στο Κολωνακι και ενθουσιαστηκαμε !!!
Αν και πηγαμε αρκετα πρωι ( μολις είχαν ανοιξει ) ηταν ζεστό , καθαρο και φιλόξενοι !! Το πρωινο ξεκινούσε απο τις 10 αλλα επειδη πηγαμε νωρις , ειδικα για μας η κουζινα άνοιξε πιο νωρις ( τους ευχαριστουμε πολυ γι αυτο ) και μας περιποιήθηκαν εξαιρετικά ! Οτι φάγαμε ηταν εξαιρετικής ποιότητας και σερβιρισμένο τελεια !! Ειδικα τα αυγά Benedict ηταν απόλαυση !! Η κοπελα που μας σέρβιρε πολυ γλυκια και επεξηγηματική για ολα τα πιάτα του καταλόγου !! Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα
Ειναι σπουδαίο μαγαζι απ ολες τις απόψεις !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Ελίνα Δ
Ο/η DimitrisLambidis, Public Relations Manager του Nice n Easy, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για την αξιολόγηση κα. Ελίνα. Η χαρά ήταν δικία μας που σας εξυπηρετήσουμε.

Εκ μέρους της ομάδας nice n easy

Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δοκιμάσαμε burger και σαλάτες. Όλα τα πιάτα ήταν γευστικά και οι τιμές αρκετά προσιτές. Το προσωπικό μας εξυπηρέτησε πολύ καλά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, evitavr29

Ευχαριστούμε για την αξιολόγηση κα. Εβίτα. Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας εξυπηρετήσουμε και πάλι.

Εκ μέρους της ομάδας nice n easy

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιανουαρίου 2018

Επισκεφθήκαμε το εστιατόριο Σάββατο βράδυ. Ο χώρος έχουμε πολύ γούστο, αλλά τα τραπέζια ήταν λίγο στενά. Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη σε όλα της. Τα πιάτα ήταν νόστιμα αλλά ειδικά το κυρίως έπρεπε να είναι μεγαλύτερο. Η τιμή μετά την έκπτωση ήταν πολύ καλή αλλά τα 50 Ευρώ για 2 άτομα που ήταν αρχικά με ένα μόνο κυρίως είναι πολλά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Eleni D
Ο/η DimitrisLambidis, Public Relations Manager του Nice n Easy, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε για την αξιολόγηση κα. Ελένη. Χαιρόμαστε που απολαύσαμε το γεύμα σας μαζί μας. Δίνουμε ιδιαίτερη βάση στις πρώτες μας ύλες (βιολογικές πρώτες ύλες, ελληνικά προϊόντα, και μικρό-παραγωγούς) κάτι το οποίο αντικατοπτρίζεται ως ένα μέρος στις τιμές των πιάτων μας. Παρόλα αυτά, έχουμε πολύ ανταγωνιστικές τιμές σε σχέση πάντα με την ποιότητα του φαγητού μας.

Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας εξυπηρετήσουμε και πάλι,

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η ατμόσφαιρα στο μαγαζί ήταν πολύ Καλή.Τα φαγητα και τα ποτά ήταν πολύ προσεγμενα.Αριστη εξυπηρέτηση!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Giannis L
Ο/η DimitrisLambidis, Public Relations Manager του Nice n Easy, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιανουαρίου 2018

Ευχαριστούμε για την αξιολόγηση κ. Γιάννη. Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας εξυπηρετήσουμε και πάλι.

Δημήτρης Λαμπίδης

Nice n Easy: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Nice n Easy: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!