“Ωραιο”

Το Στέκι του Ηλία
Γειτονιά: Θησείο
Γειτονιά: Θησείο
Η κριτική γράφτηκε 26 Νοεμβρίου 2020

Μια ταβερνα που εχει ωραια παιδακια και μπιφτεκια αλλα ειναι υψηλες οι τιμες για τα πιατα της. Σαλατες πατατες κλπ κλπ οπως ειναι σε ολες τις ταβερνες.

Ευχαριστούμε, titinaki_s

Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2020

Ένα από τα κλασικά παλαιού τύπου ταβερνάκια σε εξαιρετική τοποθεσία στο Θησείο. Τα παιδάκια είναι η σπεσιαλιτέ του και πράγματι είναι πεντανόστιμα, σωστά ψημένα και η ατμόσφαιρα θυμίζει παλιές καλές εποχές από τα ταβερνάκια στις ασπρόμαυρες Ελληνικές ταινίες. Αυθεντικό περιβάλλον.

Ευχαριστούμε, 447amaliad
Η κριτική γράφτηκε 3 Απριλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παιδάκια πατάτες τηγανητές και χωριάτικη.
Τίποτα άλλο. Τέλεια και τα τρία.
Πολύ καλές τιμές και άτμόσφαιρα κουτούκι δεκαετίας '50 στο Θησείο
Να πάτε οπωσδήποτε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
1  Ευχαριστούμε, giothe1gt
Η κριτική γράφτηκε 5 Δεκεμβρίου 2019

Το εστιατόριο μου είχε συστηθεί για παιδάκια και τίποτα άλλο. Η επίσκεψη μου την τελευταία φορά ήταν απογοητευτική σε ένα κιλό παϊδακια υπήρχαν 4 παϊδακια τα υπόλοιπα ήταν από πόδι η χέρι. Υποψιάζομαι ότι αυτό έγινε εσκεμμένα μιας και με την παρέα μου μιλούσαμε αγγλικά που μάλλον υπέδειξε στον σερβιτόρο ότι είχε το περιθώριο να μας εξαπατήσει. Για 30€ το κιλό δεν θα ξαναπάω και δεν θα το πρότεινα. Especially if you speak a different language there is a possibility that you will not get excactly what you ordered.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, evaggeliad2018
Η κριτική γράφτηκε 17 Νοεμβρίου 2019

Κάποτε ήταν το αγαπημένο μας στέκι. Καλο φαγητό προσεγμένο σέρβις. Σήμερα μόνο που δεν μας έφτυσαν, είπαν ελάτε 2 ενώ δεν είχαν κρατήσεις και η μικρή ποικιλία κρεατικων Ότι πιο συνηθισμένη, με λουκάνικο που σε συμβουλεύω μη φας . Μόνο απο ένα μπιφτέκι άξιζε . Απαράδεκτος .

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, Antonios G

Το Στέκι του Ηλία: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Το Στέκι του Ηλία: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα