“Κακή εξυπηρέτηση”

Κλείστε τραπέζι
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021

Πολύ κακή εξυπηρέτηση του υπευθύνου του καταστήματος και αδιαφορία για την εξυπηρέτηση μας και με πολύ υπεροπτικό ήθος.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 960argyrist

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Έχω επισκεφθεί το Piu Verde πάρα πολλές φορές με αρχή το έτος 2019. Κάθε φορά είναι και μια ξεχωριστή εμπειρία. Απίστευτος εξωτερικός χώρος, με άνετα καθίσματα. Ο εσωτερικός χώρος είναι εξίσου ωραίος, αν και η δυνατή μουσική ίσως είναι για κάποιους ενοχλητική. Όσον αφορά στο φαγητό, αυτή η κριτική είναι για όσους σκέφτονται το Piu Verde για πρωινό, δεκατιανό ή απλά για ένα γλυκό και όχι για όσους θέλουν ένα ολοκληρωμένο γεύμα. Έχω δοκιμάσει πολλά διαφορετικά είδη γλυκών, από βάφλες και κρέπες μέχρι κρουασάν με γέμιση σοκολάτα κάθε λογής... όλα ήταν εξαιρετικά. Έχω ακούσει επίσης από οικογενειακά μου μέλη ότι οι καφέδες είναι επιτυχημένοι. Τέλος, αξίζουν και τα toasts/club sandwiches. Προσωπικό φιλικό και εξυπηρετικό. Μπορεί να υπάρξει καθυστέρηση στη παραγγελία σας, ιδίως όταν έχει κόσμο.

Να το επισκεφθείτε οπωσδήποτε!

1  Ευχαριστούμε, Thanasis2k05
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το σέρβις του μαγαζιού ιδιαίτερα προβληματικό, με πολλούς σερβιτόρους να περιφερονται άσκοπα χωρίς να βλέπουν τους πελάτες. Περιμέναμε αρκετή ώρα ώστε να μας καθαρίσουν έστω το τραπέζι. Τα κοκτέιλ κακό και το φαγητό όχι κάτι το ιδιαίτερο με απλά υλικά. Ενδείκνυται μάλλον περισσότερο για καφέ και όχι για φαγητό και ποτό. Το μόνο θετικό ο χώρος, που είναι μέσα στα δέντρα και τη φύση, παρότι η πισίνα που θα μπορούσε να είναι φανταστική, είχε καιρό να καθαριστεί και ήταν βρώμικη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, nodask153
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2021

Όσο ομορφο ειναι το μαγαζι τοσο απαραδεκτο ειναι το σερβισε. Περιμεναμε ποση ωρα να μας φερουν λιγο νερο σε μερα που ειχε 37 βαθμους. Θα επρεπε να εχουν καλυτερη οργανωση και να κανονιζουν καλυτερα τα τραπεζια και με προτεραιοτητα σε κοσμο που περιμενει αρκετή ωρα για να κατσει!!

Ευχαριστούμε, theodoras289
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2021

Το μαγαζί σώζετε απο την τοποθεσία μέσα στο πάρκο. Το σέρβις ήταν απαράδεκτο, μετά απο μισή ώρα ήρθε νερό που ζητούσα κάθε 10 λεπτά και μόνο όταν έγινα γραφικός ήρθε επιτέλους. Παραγγείλαμε πίστα ζαμπόν τυρί και η ζύμη ήταν άψητη, θα την έλεγες ωμή. Οι σερβιτόροι με καμία διάθεση εξυπηρέτησης, στα όρια του αν σου αρέσει, περιμένουν κι άλλοι. Η κριτική έγινε γιατί το μαγαζί εχει μοναδική τοποθεσία και αξίζει να το επισκεφτεί κανείς υπό διαφορετικές συνθήκες.

1  Ευχαριστούμε, K_Prasinos

Piu Verde: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική
Παπάγου-Χολαργός, Αττική

Χαλάνδρι, Αττική
Αγία Παρασκευή, Αττική

Piu Verde: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!