“ Εξαιρετικο φαγητο, τελειο service”
Κριτική για: Flavour Business Resto Cafe

Flavour Business Resto Cafe
Καλό για: Επαγγελματικές συναντήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Περιγραφή: Το Flavour resto café είναι Ένα σημείο σταθμός ποιοτικής κουζίνας με πολλές γευστικές προτάσεις ιταλικής και μεσογειακής γαστρονομίας κερδίζοντας τις καλύτερες εντυπώσεις στη Νέα Σμύρνη και τις γύρω περιοχές. Με all day χαρακτήρα είναι το ιδανικό στέκι για café, πρωϊνό αλλά και πλούσια γεύματα. Η κουζίνα χρησιμοποεί τα καλύτερα και αγνότερα υλικά ενώ η έμπειρη ομάδα των chef δίνει τον καλύτερο της εαυτό καθημερινά!
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε τις προαλλες με φιλους, καποιοι απο τους οποιους ειχαν διατροφικες ιδαιτεροτητες (αλλεργιες κλπ)

Το service ηταν εξαιρετικο, το προσωπικο πολυ ευγενικο και εξυπηρετικο. Οι ιδιατεροτητες εληφθησαν υποψη κατα τις παρασκευες.

Το περιβαλλον ηταν πολυ φιλικο και ακαπνο, τουλαχιστον την ωρα που ημασταν εμεις.

Το μενου για ολα τα γουστα και οι τιμες λογικες. Εξαιρετικη η λιστα κρασιων και αρκετα οικονομικη.

Πηραμε κρεας (χοιρινο, κοτοπουλο, μοσχαρι). Ολα εξαιρετικα.

Το μαγαζι αξιζει, οποτε και θα το επισκεφτουμε ξανα.

Ευχαριστούμε, thama1

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε πάει παρέα και είχαμε πάρει ο καθένας το ποτό του αλλά το καλύτερο ήταν ότι με το κρασί μας έφεραν και τυρί κομμένο carrè ήταν πολύ ωραία!!!

Ευχαριστούμε, antreas k
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2018

Είναι η πρώτη μου επιλογή, όταν βρίσκομαι στη περιοχή, είτε για τις επαγγελματικές μου συναντήσεις, είτε για τις κοινωνικές μου επαφές . Συχνάζουν πολλοί γνωστοί καλλιτέχνες και παράγοντες της showbiz. Τιμές πολύ καλές, το ιδιο και η ποιότητα. Μεγάλος χώρος. Το προσωπικό πάντα με το χαμόγελο.

Ευχαριστούμε, PavlosChristodoulou
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε τυχαία και τελικά αποδείχθηκε ότι ήταν η καλύτερη επιλογή... Υπέροχος χώρος(με χώρο για μη καπνίζοντες- Επιτέλους!)
Πηραμε ενα πλήρες πρωινό που υπήρχε στον κατάλογο και μείναμε πολύ ικανοποιημένοι. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικο.
Ισως κατι που πρέπει να προσέξουν ειναι οι τουαλέτες...κατα τα αλλα το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!!

Ευχαριστούμε, mtahreyo
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μέρος για φαγητό με ωραίο κλίμα ... και το προσκοπικό εξυπηρετικό ..αξίζει να έρθει κάποιος εδω.

Ευχαριστούμε, giorgos31

Flavour Business Resto Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Flavour Business Resto Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!