Η κριτική έγινε: 14 Ιανουαρίου 2020

Εξαιρετική τοποθεσία στο Κέντρο της Αθήνας. Με απίστευτους φιλόξενους ιδιοκτήτες και προσωπικό. Πρόγευμα πλούσιο με πίττες σπιτικές και ελληνικά προϊόντα να γευτούν οι θαμώνες. Επιλεγμένη διακόσμηση του χώρου. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Passenger297883
Ο/η AFRODITI A, Διευθυντής του Sweet Home Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιανουαρίου 2020

Αγαπητέ/ ή Passenger297883,

Είναι μεγάλη η χαρά μας να διαβάζουμε τόσο όμορφα σχόλια για το Sweet Home. Νιώθουμε ότι αναγνωρίζεται η συνεχής προσπάθεια που κάνουμε προκειμένου να φεύγουν τόσο ικανοποιημένοι οι επισκέπτες μας όσο είστε και εσείς.

Σας ευχαριστούμε και σας περιμένουμε πάλι με την πρώτη ευκαιρία που θα βρεθείτε στην Αθήνα.

Αφροδίτη Αρματά
Διευθύντρια

Η κριτική έγινε: 27 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ολα super!!!Τοποθεσια, η καλυτερη!!Διπλα σε ολα ,κι ομως τοση ησυχια!Τα δωματια πεντακαθαρα!Οσο για το πρωινο!!!!!!Ολα σπιτικα....μαμαδιστικα!Ευγενεια απο ολους,ιδιοκτητες,προσωπικο!Ολα super!Μπραβο σας κι ευχαριστουμε!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, EiriniK191
Ο/η AFRODITI A, Διευθυντής του Sweet Home Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Απριλίου 2019

Αγαπητή EiriniK191,

Χαιρόμαστε για την εξαιρετική κριτική που μας γράψατε και ακόμα περισσότερο για τον τίτλο που επιλέξατε καθώς αντιπροσωπεύει πλήρως την φιλοσοφία του Ξενοδοχείου μας. Εμείς σας ευχαριστούμε για τα πολύ όμορφα λόγια σας. Ελπίζουμε να μας επισκεφτείτε πάλι σύντομα για να σας προσφέρουμε άλλη μία μοναδική εμπειρία διαμονής.

Διευθύντρια

Η κριτική έγινε: 20 Φεβρουαρίου 2019

Τοποθεσία κεντρική κ όλα είναι στα πόδια σου! Το περιβάλλον ήταν τόσο φιλικό κ ζεστό που σου αφήνει απίστευτη αίσθηση χαλάρωσης.. όλο το προσωπικό με χαμόγελο κ ευχάριστη διάθεση, ο χώρος πεντακάθαρος κ πολύ ζεστός!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Πολύ όμορφο κ εξυπηρετικό!
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Sightsee02383850778
Ο/η AFRODITI A, Διευθυντής του Sweet Home Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Μαρτίου 2019

Αγαπητή Κυρία / Κύριε Sightsee02383850778,

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και για την επιλογή σας να μείνετε στο ξενοδοχείο μας. Χαίρομαι που απολαύσατε την διαμονή σας και που φανήκαμε κάτι παραπάνω από αντάξιοι των προσδοκιών σας. Ελπίζουμε να μας δώσετε την χαρά να σας υποδεχτούμε ξανά στο μέλλον.

Διευθύντρια Sweet Home Hotel

Η κριτική έγινε: 9 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα όμορφο αρχοντικό σπίτι που από την πρώτη στιγμή θα αρέσει σε όλους όπως και σε εμάς . Το δωμάτιο καθαρό και το πρωινό σερβίρεται σε ένα πολύ ωραίο χώρο στο ισόγειο με φρέσκα και ζεστά εδέσματα. Είναι μια πολύ καλή επιλογή για όλους στο κέντρο της Αθήνας και με το ιδιωτικό πάρκινγκ ακριβώς απέναντι .

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, georget170

Αγαπητέ georget170,

Εκτιμούμε τα καλά σας λόγια για το ξενοδοχείο μας και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε το δωμάτιο και το πλούσιο πρωινό. Ευχαριστούμε πολύ που μας προτείνετε και σε άλλους ταξιδιώτες. Ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε πάλι στο επόμενό σας ταξίδι στην Αθήνα.

Διευθύντρια Sweet Home Hotel

Η κριτική έγινε: 9 Δεκεμβρίου 2018

Πολύ ωραίο,καλαίσθητο και καθαρό περιβάλλον. Το προσωπικό και η ιδιοκτήτρια εξυπηρετικοί.Το πρωινό ήταν υπέροχο. Αυτό που θα μας μείνει σίγουρα είναι η συλλογή με τα γραμμόφωνα όπου ήταν εκπληκτική. Σιγούρα θα το επιλέξω για την επόμενη φορά!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Efi T