“Υπέροχο ”

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 1-2 ώρες
Η κριτική γράφτηκε 3 Απριλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Όλη η ιστορία του αυτοκινήτου μέσα από υπέροχα αυτοκίνητα .Μπράβο σε όλους για την σκέψη να το ιδρύσουν

2  Ευχαριστούμε, Michalis K

Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2016

Πραγματικά γυρίζεις σε άλλες εποχές βλέποντας όλες αυτές τις αντίκες . Το συνιστώ ανεπιφύλακτα είναι μιά ωραία εμπειρία.ένα μόνο νομίζω ότι το εισητήριο των 8 εύρω είναι ακριβό για τις εποχή που βιώνουμε.

1  Ευχαριστούμε, Pvaso
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2016

Πήγαμε στο μουσείο λόγω μιας επαγγελματικής παρουσίασης και δείπνου που ακολούθησε στους χώρους του μουσείου. Βρίσκεται στο κέντρο της πόλης και πολύ κοντά στον σταθμό Βικτώρια. Ωραίος χώρος και νομίζω φτιαγμένος με μεράκι. Εντυπωσιακό πως κατάφεραν και συγκέντρωσαν τόσα αυτοκίνητα.

Ευχαριστούμε, Apopsi1
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2016

Πραγματικά ξεκινάς την ιστορία των τετράτροχων φίλων μας από ...τον τροχό.Ολοκληρωμένο με πλούσια συλλογή, μαρτυράει ότι ο ιδιοκτήτης της έχει ιδιαίτερο πάθος και μεράκι για τα auto!

Ευχαριστούμε, Stolos S
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2016

Δυσκολευτήκαμε να το βρούμε αλλά άξιζε τον κόπο.
Μείναμε με ανοιχτό το στόμα με τα τόσα παλιά καλό συντηρημένα αυτοκίνητα.
Ιστορία αυτοκίνητου δε όλο της το μεγαλείο.
4τροχοι θρύλοι ξεχασμένοι πλέον από όλους μας είναι εκεί για να σε κάνουνε να δακρύσεις.
Τα παιδιά μου φύγανε με τις καλύτερες εντυπώσεις ενθουσιασμένα
Τα ειλικρινά μου συγχαρητήρια στον ιδιοκτήτη.

Ευχαριστούμε, Βασιλης Σ

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!