Αποθήκευση
Υπέροχη θέα

Εκπληκτική θέα στην Ακρόπολη. Ευγενικό προσωπικό και καθαρός χώρος. Τιμές φυσιολογικές. Θα ξανάρθω... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2021
Kostas P
μέσω κινητής συσκευής
Θεα και καλα κοκτειλ

Τελειο! Πολυ ωραια κοκτέιλ και σε πραγματικ πολυ καλές τιμες. Η θεα τελεια και πολυ ωραιο... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2021
Nik1312
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Διαβάστε και τις 1.295 κριτικές

Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Χαλιά καφές πικρός, πήγαμε για καφέ πρωί και δεν έχει ούτε ένα τοστ να φας, δεν μιλάω για πρωινό pancakes κτλ. Μικρά ποτήρια και πολύ ψηλές τιμές. Το μόνο θετικό είναι η φοβερή θέα και τίποτα άλλο.

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, Danvasi
Η κριτική έγινε: 1 Οκτωβρίου 2020

Πήγαμε 3 άτομα σε ώρα που δεν ήταν αιχμής. κατά 6.30 το απόγευμα. Είπαμε ότι θέλουμε να πάμε στο rooftop αν έχει κάτι ελεύθερο και ενώ είχαμε ανέβει να δούμε και είχε πολλά τραπέζια άδεια και είμασταν 3 άτομα. Μας είπαν με ύφος ότι πάνω είναι μόνο για ποτό. Είπαμε ότι για ποτό είμαστε. Μετά μας είπαν ότι είναι όλα κρατημένα. Μετά ρωτήσαμε αν έχει κάτι κάτω που ήταν σχεδόν άδειο και μας είπε δεν έχω κάτι ΄τώρα. Ένα ζευγάρι ξένων από πίσω μας την ώρα που φεύγαμε του λέει δεν έχουμε κάνει κράτηση και τους πάει πάνω. Ήταν η τελευταία φορά που πήγα στο A for Athens.

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
3  Ευχαριστούμε, SpyrosDafnis
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2020

Το roof garden έχει φανταστική θέα. Το προσωπικό είναι ευγενέστατο και παρα πολυ εξυπηρετικο. Πηραμε κοκτειλ γιά τα οποια μονο θετικά εχω να προσθέσω. Μακράν ενα απο τα καλύτερα μέρη στο κεντρο της Αθήνας.

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Vickyq123
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020

Το επισκέφτηκα μέσα Ιουλίου, βράδυ, δίχως κράτηση, για ποτό. Ο μετρ ευγενεστατος, μας τοποθέτησε σε σταντακι από όπου η θεά της πόλης και της ακρόπολης ήταν εκπληκτική. Επιλεξαμε κοκτέιλ, οι τιμές τσιμπιμενες, αλλά για αυτό που προσφέρει άξιζε. Επίσης είχε ωραίο κόσμο.
Θα μπορούσε να έχει μεγαλύτερη ποικιλία στα κοκτέιλ.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, PanagiotaPap
Η κριτική έγινε: 3 Ιουλίου 2020

Κάκιστη πολιτική. 8 η ώρα απόγευμα καθημερινής 2 άτομα πηγαίνουμε για ποτό. Μας ενημερώνει ο νεαρός που μας υποδέχτηκε ότι δεν υπάρχει κάτι μπροστά και μπορούμε αν θέλουμε να καθίσουμε στον πίσω χώρο. Λέμε όχι ευχαριστούμε και ξαφνικά θυμάται ότι κάτι μπορεί να έχει μπρστρα. Περνάμε στον μπροστινό χωρο όπου το 60% των τραπεζιών είναι άδειο και μας δείχνει ένα σταντ κάπου χωμένο με θέα τον τοίχο. Λέμε πάλι όχι ευχαριστώ και φεύγουμε. Την ώρα εκείνη μπαίνει παρέα 4 ενήλικες και 3 παιδιά και κάθονται κανονικά χωρίς κράτηση. Δυστυχώς μόνο θέα από εξυπηρέτηση καθόλου.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2020
3  Ευχαριστούμε, Sundy_ts