“Μου άρεσε και πάλι”

Νο 1.485 από 2.745 Εστιατόρια για: Αθήνα
Γειτονιά: Παγκράτι
Γειτονιά: Παγκράτι
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είμασταν Παγκράτι και θέλαμε ψάρι.
Πήγαμε και πάλι στη Μικρή Βουλή και μείναμε ευχαριστημένοι.
Ποικιλία θαλασσινών για δύο στα 14€,μια χωριάτικη μια τυροκαυτερή κ μια μελιτζανοσαλάτα πληρώσαμε 25€ και το χαρήκαμε.
Κοπσμο είχε αρκετό αλλά βρήκαμε εύκολα.
Θα ξαναπάω σίγουρα!

Ευχαριστούμε, Stelios P

Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ψήσιμο στα κρέατα κτλ αλλά καθόλου καλό το σέρβις. Άνθρωπος που εξυπηρετεί κόσμο θεωρώ πως επιβάλλεται να έχει και μια θετική έκφραση-αύρα. Όχι σαν τον Κοκκινάκη. Επίσης παρήγγειλα μια ποικιλία 2 ατόμων και είχε μισή πίτα μέσα. Όταν τον ρώτησα που πήγε η άλλη μισή πίτα, μου απήντησε με ένα ανέκφραστο ύφος, ότι την έφαγε. Του λέω σοβαρά που πήγε η πίτα και μου ξαναλέει την έφαγε. Ε άει...
Δε συνιστώ λοιπόν το κατάστημα που δε προσπαθεί καν να κρατήσει τον πελάτη του. Μισή πίτα σε μια ποικιλία 2 ατόμων στην αξία των 15 ευρώ μου παραπαίει.
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ !!!!!

3  Ευχαριστούμε, Αλέξανδρος Μ
Η κριτική γράφτηκε 23 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μεσημέρι με πολύ κρύο, φασολάδα εκτός μενού, εξαιρετική!!! Και τα άλλα πιάτα ήταν καλά. Ο χώρος συμπαθητικός, προσφέρεται για φαγητό με φίλους.

Ευχαριστούμε, Essecha
Η κριτική γράφτηκε 23 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δοκιμάσαμε καπνιστή μπριζόλα και γεμιστό καλαμάρι, τα οποία ήταν άψογα και στοίχιζαν περίπου δέκα ευρώ έκαστο. Το σημείο, που βρίσκεται είναι στην πολυλατρεμένη πλατεία Βαρνάβα. Το μόνο αρνητικό ήταν το εσωτερικό της μικρής βουλής που ήταν γεμάτο καπνό.

Ευχαριστούμε, Eleni_Psi
Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2017

Χρόνια γνωρίζω το μεζεδοπωλείο αυτό και τους ανθρώπους που το δουλεύουν. Το προτιμώ και το συνιστώ. Το μοναδικό πράγμα που χρειάζεται βελτίωση είναι το χύμα κρασί που διαθέτουν.

Ευχαριστούμε, thelxychatziantoniou

Η Μικρή Βουλή: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Η Μικρή Βουλή: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!