“Πολλές και ενδιαφέρουσες γεύσεις.”
Κριτική για: Mama Roux

Mama Roux
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Γειτονιά: Πλάκα
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφος και προσεγμένος χώρος. Παντρεύει πολλές κουζίνες στον κατάλογο του, με δυνατές και ενδιαφέρουσες γεύσεις. Ιδανικό και για vegetarian. Προσεγμένη παρουσίαση του φαγητού.

Ευχαριστούμε, IreZin

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2018

Χώρος προσεγμένος,περιποιημένος,καθαρός !!!
Γεύσεις πρωτότυπες,ταξιδιάρικες,ικανοποιητικές σε μέγεθος!!!
Τιμές λιιιιγο τσιμπημένες!!!Έχουμε πάει και θα ξαναπάμε,και θα ξαναπάμε

Ευχαριστούμε, evaky77
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το Mama Roux ,σε μια ιστορική πλευρά της Αθήνας, που για όσους την θυμόμαστε από παλιά μας δίνει την ευκαιρία να τη δούμε διαφορετικά αν καθίσουμε σε ένα από τα τραπέζια της "αυλής" του Mama Roux και να στήψουμε μερικές μπύρες φυσικά με καλές επιλογές πιάτων από τον κατάλογο του! Προτείνω επίσκεψη βραδινή !

Ευχαριστούμε, PANAGIOTIS K
Η κριτική γράφτηκε 24 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήραμε ramen noodles, τα οποία μας πείραξαν πολύ άσχημα!! Το προσωπικό παρόλο που είδε ότι σταματήσαμε το φαγητό μας και μας ρώτησαν γιατί δεν μας άρεσε.. δεν είχε την ευγένεια να κεράσει κάτι ακόμη ώστε να μείνουμε ευχαριστημένοι.. Αντίθετα, κοίταξαν πως θα μας αρπάξουν περισσότερα!!

Ευχαριστούμε, LightPacker229912
Η κριτική γράφτηκε 18 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το menu για το brunch προσωπικά νομίζω ότι είναι λίγο περιορισμένο με πιάτα χωρίς πολύ φαντασία αλλά κλασσικά καλά. Νορμαλ τιμές με ευγενικό προσωπικό.

Ευχαριστούμε, TheoVel

Mama Roux: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Σμύρνη, Αττική

Mama Roux: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!