Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Trip.com
Hotels.com128 $
Priceline128 $
eDreams128 $

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, πολύ καθαρό, πλούσιο πρωινό, το προσωπικό σε όλους τους χώρους ήταν πολύ εξυπηρετικό και ευγενέστατο !!! Ακριβώς δίπλα από το ξενοδοχείο υπάρχει 24ωρο πάρκινγκ.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, dionysisfokas
Ο/η AIROTEL GROUP, Owner του Airotel Stratos Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Αγαπητέ Διονύση,
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.
Με χαρά δεχτήκαμε τις ευγενικές αναφορές σας για το ξενοδοχείο μας!.

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2021

Ένα σούπερ ωραίο ξενοδοχείο το προσωπικό εξαιρετικά ευγενικό και εξαιρετικά νόστιμο πρωινό το μόνο αρνητικό σημείο με μια τέτοια κατηγορία ξενοδοχείου δεν πρέπει να υπάρχουν λεκέδες στον τοίχο του μπάνιου αυτο είναι απαράδεκτο

Ευχαριστούμε, kavala2021
Ο/η AIROTEL GROUP, Owner του Airotel Stratos Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Αυγούστου 2021

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2021

Για μια ακόμη φορά ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες μας. Είναι η δεύτερη φορά που μένουμε στο ξενοδοχείο και ανταποκρίθηκε πλήρως στις προσδοκίες μας. Εξαιρετικό και γρήγορο checkin , εξαιρετική καθαριότητα σε όλους τους χώρους του ξενοδοχείου και άψογη εξυπηρέτηση στο πρωινό.

Ευχαριστούμε, Garyfalia M
Ο/η AIROTEL GROUP, Owner του Airotel Stratos Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητή Γαρυφαλλιά,
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.
Με χαρά δεχτήκαμε τις ευγενικές αναφορές σας.

Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2021

Απεριόριστος θόρυβος, καμία απολύτως ηχομόνωση και άπειρη φασαρία από τους διαδρόμους και τα διπλανά δωμάτια... Το πρωινό ήταν σε καλά επίπεδα και η καθαριότητα του δωματίου και του ξενοδοχείου επίσης. Αλλά δε μπορούσατε να κοιμηθητε από τους θορύβους

Ευχαριστούμε, Dmoschidis
Ο/η AIROTEL GROUP, Owner του Airotel Stratos Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ Δημήτρη,
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.
Με χαρά δεχτήκαμε τις ευγενικές αναφορές σας για το πρωινό και την καθαρότητα
Λυπάμαι που η διαμονή σας δεν ήταν αντάξια των προσδοκιών σας λόγω θορύβων.
θα ήθελα να γνωρίζεται ότι θα δω προσωπικά τα ζητήματα που επισκίασαν την επίσκεψη σας με τα αντίστοιχα τμήματα.
Κλείνοντας, θα ήθελα και πάλι να εκφράσω την λύπη μου και ελπίζω να μας δώσετε μια ευκαιρία ακόμη και να δοκιμάσετε και πάλι τις υπηρεσίες μας.
Εφόσον αποφασίσετε να μείνετε και πάλι κοντά μας, σας παρακαλώ να επικοινωνήσετε απευθείας μαζί μου ώστε να κανονίσω εγώ προσωπικά την διαμονή σας.

Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2021

Μείναμε με τη σύζυγό μόνο μια βραδιά. Βρήκαμε το δωμάτιο σε πολύ καλή τιμή και ήταν όλα εξαιρετικά δεδομένου των συνθηκών covid. Σίγουρα μια από τις βασικές μου επιλογές σε επόμενη επίσκεψη και με την προϋπόθεση ότι η τιμή θα παραμείνει λογική.

Ευχαριστούμε, kostasmargo4
Ο/η AIROTEL GROUP, Owner του Airotel Stratos Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Αυγούστου 2021