Tripadvisor
Αθήνα
Αναζήτηση

Ενα ωραιο ξενοδοχειο για επαγγελματικο κυριως λόγο.
Καθαρο και με πολυ ομορφο lobby.
Είχε πολυ ωραια προιοντα περιποιησης στο δωματιο κ αστραφτει απο καθαριοτητα
Αρκετή ποικιλία για πρωινό αλλα μέτριο σε ποιοτητα

Ευχαριστούμε, Loukia K
Ο/η GROUP-AIROTEL, Front Office Manager του Airotel Stratos Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Αγαπητή Λουκία,

Ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε για την αξιολόγηση σας.

Μας ικανοποιεί που η διαμονή ήταν αντάξια των προσδοκιών σας.

Με εκτίμηση

Ευαγγελόπουλος Θεόδωρος

Προϊστάμενος Υποδοχής

Το ξενοδοχείο ευρίσκεται στο κέντρο της Αθήνας πολύ κοντά στη στάση λεωφορείου και στο σταθμό του Μέτρο ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ. Τα δωμάτια ωραία και άνετα, με ένα υπέροχο lobby, εστιατόριο που λειτουργεί μέχρι τις 11 το βράδυ, όπου φάγαμε πολύ ωραία φαγητά και καταπληκτικό πρωινό. Προτείνω ανεπιφύλακτα το εστιατόριο του ξενοδοχείου αντί των εστιατορίων της γύρω περιοχής. Στο εστιατόριο λειτουργεί και γυμναστήριο με χαμάμ και σάουνα (δωρεάν) που σας ξεκουράζει μετά από μια κουραστική μέρα. Επίσης διαθέτει και κομμωτήριο. Αλλά πάνω απ όλα σ αυτό το ξενοδοχείο ξεχωρίζει το προσωπικό του! Άνθρωποι ζεστοί, εξυπηρετικοί που μας βοήθησαν σε πρόβλημα υγείας για το οποίο χρειαστήκαμε έξτρα υπηρεσίες και μας έκαναν να αισθανθούμε ότι είμαστε στο σπίτι μας με δικούς μας ανθρώπους. Ακόμα και ο σεφ προσφέρθηκε να μας ετοιμάσει έξτρα φαγητό. Έχω ταξειδεψει παρά πολύ κι αυτό δεν το έχω βρει πουθενά! Αυτό το ξενοδοχείο σας στο συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, rodoulam2017
Ο/η GROUP-AIROTEL, Front Office Manager του Airotel Stratos Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Αγαπητή Ροδούλα,
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.
Με χαρά δεχτήκαμε τις ευγενικές αναφορές σας.
Μας ικανοποιεί που η διαμονή ήταν αντάξια των προσδοκιών σας.
Θα μεταφέρω τα σχόλια σας στο προσωπικό ώστε να δουν πως υπάρχει αναγνώριση για τον τρόπο λειτουργίας μας.
Με φιλικούς χαιρετισμούς

Ένα πραγματικά εξυπηρετικό ξενοδοχείο
Η συμπεριφορά του προσωπικου ήταν άψογη
Το δωμάτιο είχε μέσα ότιδηποτε μπορεί να χρειαστεί ένας ταξιδιώτης
είμαι πολύ χαρούμενη που επέλεξα να μείνω σε αυτό το μέρος

Ευχαριστούμε, annapavlinachara2020

Αγαπητή Άννα,
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.
Με χαρά δεχτήκαμε τις ευγενικές αναφορές σας για το δωμάτιο και το προσωπικό μας.

Με φιλικούς Χαιρετισμούς
Προϊστάμενος Υποδοχής

Για να είμαστε ειλικρινείς είναι ένα ξενοδοχείο αρκετά παλιό.Σίγουρα χρειάζεται ανανέωση στα δωμάτια ειδικά και να λύσει κάποια προβλήματα υγρασίας λόγω ίσως μη Καλού αερισμού. Το φαγητό του ήταν αρκετά καλό όπως επίσης και το πρωινό.Το μόνο παράπονο στο πρωινό η όχι τόσο γρήγορη ανανέωση των προϊόντων που τελείωναν

Ευχαριστούμε, Zervi
Ο/η GROUP-AIROTEL, Front Office Manager του Airotel Stratos Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.
Με χαρά δεχτήκαμε τις ευγενικές αναφορές σας για τo φαγητό.
Οι παρατηρήσεις σας για το πρωινό έχουν ληφθεί υπόψη.
Επιτρέψτε μου να σας ενημερώσω πως έχουμε ολοκληρώσει το πρώτο στάδιο της ανακαίνισης μας όπως θα είδατε σε όλους τους κοινόχρηστους χώρους και σε δυο ορόφους. Σύντομα θα συνεχίσουμε με τα υπόλοιπα.
Ευελπιστούμε πως θα έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά κοντά μας ώστε να μείνετε απόλυτα ευχαριστημένοι με όλες τις υπηρεσίες μας.
Με εκτίμηση
Προϊστάμενος Υποδοχής

Άριστο περιβάλλον, εξυπηρέτηση,προσωπικό , παροχές, καθαριότητα και ύπνος. Το πρωινό πλουσιο και το βραδινό αρκετά ενδιαφέρον σε ορισμένα πιάτα (από τα πιο καλα burger με μπιφτέκι, πατάτες σπαστες με μπέικον και μπαλσαμικο) Εύκολο πάρκινγκ γύρω από το ξενοδοχείο.

Ευχαριστούμε, varsaz

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.
Με χαρά δεχτήκαμε τις ευγενικές αναφορές σας !
Μας ικανοποιεί που η διαμονή σας είναι αντάξιο των προσδοκιών σας.
Με φιλικούς χαιρετισμούς