Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο του ξενοδοχείου αρκετά καλό ,που απέπνεε την ζεστή και άνετη φιλοξενία. Άνετο δωμάτιο πολύ καλό, καθημερινή αλλαγή σεντονιών, καφετιέρα κ.τ.λ
Οι κοινόχρηστοι χώροι άνετοι, φιλόξενο lobby, Εξαιρετικό πρωινό.Κοντα σε ΜΜΕ και σε αρκετά καλή και ασφαλή τοποθεσία λόγω ότι βρίσκεται κοντά στην αμερικανική πρεσβεία .Το προσωπικό επαγγελματίες.Επισης θα ήθελα να αναφέρω έναν συγκεκριμένο υπάλληλο και να του πω ένα μεγάλο ευχαριστώ και δεν είναι άλλος από τον Έκτορα , ο νεαρός που ξεγελά στο μάτι και απορείς πως γίνεται να είναι τόσο καλός,με είχε εξυπηρετήσει στο Αλέξανδρος Hotel και με κάνε να σταματήσω να αναζητώ ξενοδοχεία ήταν για άλλη μια φορά άψογος στα αιτήματα που είχα αυτή τη φορά εξυπηρετωντας με στην απαιτητική διατροφή που έπρεπε να ακολουθήσω !! Σας ευχαριστώ και πάλι !!!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, eirinipapako
Ο/η GROUP-AIROTEL, Manager του Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Μαρτίου 2018

Αγαπητή Ειρήνη,
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.
Εκτιμούμε τις ευγενικές αναφορές σας και είμαστε ιδιαίτερα ικανοποιημένοι που μαθαίνουμε ότι η διαμονή σας ήταν και πάλι αντάξια των προσδοκιών σας.
Σας περιμένουμε πάλι σύντομα, να σας καλωσορίσουμε κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

Πολύ καλό ξενοδοχείο , με ωραίους χώρους και μεγάλα και καθαρά δωμάτια.
Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό.
Το πρωινό πολύ καλό, με μεγάλη ποικιλία.
Αρκετά κοντα στο σταθμό μετρό, αρκεί να ανέβεις απο τον κεντρικό δρόμο προς την πλατεία Μαβίλης.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Dimitris P
Ο/η GROUP-AIROTEL, Front Office Manager του Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ Dimitris P,
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.
Καταλαβαίνουμε πως είχατε μια ευχάριστη διαμονή και σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια σχετικά με την καθαριότητα, τα ευρύχωρα δωμάτια μας και την διακόσμηση τους.
Μας ικανοποιεί που απολαύσατε το Ελληνικό πρωινό μπούφε μας και χαιρόμαστε που βρήκατε την τοποθεσία του ξενοδοχείου εξυπηρετική στις ανάγκες σας.
Με μεγάλη χαρά ελπίζουμε να σας δούμε και πάλι σύντομα μαζί μας, για να σας παρέχουμε τις υπηρεσίες μας.

Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο ξενοδοχείο για την τιμή και την κατηγορία του .Πολυ καθαρά τα δωμάτια το εστιατοριο και το λόμπι ! Το προσωπικό ειναι εξεραιτικο ευγενικό και πάντα πρόθυμο σε ότι του ζητήσουν να βοηθήσει !!!!!!! Το πρωινό επίσης πολυ καλό ! Το μονο μείον ειναι η απόσταση απο τα μεσα συγκοινωνίας.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, George P

Αγαπητέ George,
Σας ευχαριστούμε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια. Οι ευγενικές σας αναφορές μας δίνουν ιδιαίτερη ικανοποίηση.

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιανουαρίου 2018

Το επισκέφτηκα το Σαβατοκύριακο που μας πέρασε...και πραγματικα μπορω να πώ οτι έκανα μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή μου.
Το προσωπικό είναι πάρα πολύ ευγενικό ...μα πάρα πολύ όμως...με το που μπήκαμε στο ξενοδοχείο σηκώθηκαν όρθιοι και οι δύο να μας υποδεχτούν,δε το έχω ξανασυναντήσει σε κανένα ξενοδοχείο που έχω επισκεφτεί,πλήν ενός στην Ισπανία.
Χαμογελαστοί μας έκαναν check in...και ο ένας μας άνοιξε τη πόρτα του ασανσέρ(και αυτό πάλι πρωτόγνωρο)εδώ αξίζουν χίλια μπράβο στην διοίκηση του ξενοδόχειου.
το δωμάτιο ήταν εκπληκτικό,ακριβώς όπως είναι στις φωτογραφίες,με έπιπλα νεοκλασσικού στύλ.Τα κρεβάτια ήταν πολύ αναπαυτικά και ξεκουραστα.Το τεράστιο μπάνιο του δωματίου δε σε περιορίζει σε οτιδήποτε.
Και τέλος αφήνω το πρωινό το οποίο είχε μεγάλη ποικιλία με εξαιρέτικη ποιότητα όλων των υλικών του.(δοκίμασα τα περισσότερα τα οποία ήταν εξαιρετικά)
Απλά θα το ξαναεπισκεφτώ σίγουρα.
Αξίζει να το επισκεφθείτε....
Αυτή η κριτική βασίζεται αποκλειστικά απο τη δική μου εμπειρία διαμονής.

• Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, George_Christ
Ο/η GROUP-AIROTEL, Front Office Manager του Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Απριλίου 2018

Αγαπητέ George_Christ,
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.
Με χαρά δεχτήκαμε τις ευγενικές αναφορές σας.
Μας ικανοποιεί που η διαμονή σας ήταν αντάξια των προσδοκιών σας.

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοσοχείο είναι διακοσμημένο σε νεοκλασσικό στυλ. Το προσωπικό είναι ευγενές και πολύ εξυπηρετικό. Το δωμάτιο άνετο. Το πρωινό εξαιρετικό. Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών από στάση αστικού και 7-10 λεπτά από στάση του μετρό.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Thessaloniki27
Ο/η GROUP-AIROTEL, Front Office Manager του Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.
Με χαρά δεχτήκαμε τις ευγενικές αναφορές σας.
Μας ικανοποιεί που η διαμονή σας ήταν αντάξια των προσδοκιών σας.