Στράτος Βασσιλικός
Προβολή τιμών
Σας αρέσει να εξοικονομείτε χρήματα; Ψάχνουμε σε έως και 200 ιστότοπους για να βρούμε τις χαμηλότερες τιμές
Art Suites Athens(Αθήνα)
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Πισίνα
  • Εστιατόριο
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο ξενοδοχείο για την τιμή και την κατηγορία του .Πολυ καθαρά τα δωμάτια το εστιατοριο και το λόμπι ! Το προσωπικό ειναι εξεραιτικο ευγενικό και πάντα πρόθυμο σε ότι του ζητήσουν να βοηθήσει !!!!!!! Το πρωινό επίσης πολυ καλό ! Το μονο μείον ειναι η απόσταση απο τα μεσα συγκοινωνίας.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, George P
Ο/η GROUP-AIROTEL, Front Office Manager του Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ George,
Σας ευχαριστούμε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια. Οι ευγενικές σας αναφορές μας δίνουν ιδιαίτερη ικανοποίηση.

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιανουαρίου 2018

Το επισκέφτηκα το Σαβατοκύριακο που μας πέρασε...και πραγματικα μπορω να πώ οτι έκανα μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή μου.
Το προσωπικό είναι πάρα πολύ ευγενικό ...μα πάρα πολύ όμως...με το που μπήκαμε στο ξενοδοχείο σηκώθηκαν όρθιοι και οι δύο να μας υποδεχτούν,δε το έχω ξανασυναντήσει σε κανένα ξενοδοχείο που έχω επισκεφτεί,πλήν ενός στην Ισπανία.
Χαμογελαστοί μας έκαναν check in...και ο ένας μας άνοιξε τη πόρτα του ασανσέρ(και αυτό πάλι πρωτόγνωρο)εδώ αξίζουν χίλια μπράβο στην διοίκηση του ξενοδόχειου.
το δωμάτιο ήταν εκπληκτικό,ακριβώς όπως είναι στις φωτογραφίες,με έπιπλα νεοκλασσικού στύλ.Τα κρεβάτια ήταν πολύ αναπαυτικά και ξεκουραστα.Το τεράστιο μπάνιο του δωματίου δε σε περιορίζει σε οτιδήποτε.
Και τέλος αφήνω το πρωινό το οποίο είχε μεγάλη ποικιλία με εξαιρέτικη ποιότητα όλων των υλικών του.(δοκίμασα τα περισσότερα τα οποία ήταν εξαιρετικά)
Απλά θα το ξαναεπισκεφτώ σίγουρα.
Αξίζει να το επισκεφθείτε....
Αυτή η κριτική βασίζεται αποκλειστικά απο τη δική μου εμπειρία διαμονής.

• Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, George_Christ
Ο/η GROUP-AIROTEL, Front Office Manager του Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Απριλίου 2018

Αγαπητέ George_Christ,

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοσοχείο είναι διακοσμημένο σε νεοκλασσικό στυλ. Το προσωπικό είναι ευγενές και πολύ εξυπηρετικό. Το δωμάτιο άνετο. Το πρωινό εξαιρετικό. Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών από στάση αστικού και 7-10 λεπτά από στάση του μετρό.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Thessaloniki27
Ο/η GROUP-AIROTEL, Front Office Manager του Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ επισκέπτη,

Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2017

Το επισκεφθήκαμε κατά τη διάρκεια των Χριστουγεννιάτικων διακοπών. Θα ήθελα να τονίσω πρώτα απ' όλα το άψογο προσωπικό. Πραγματικά μας εντυπωσίασε. Έχουμε μείνει σε ξενοδοχεία διαφόρων κατηγοριών σε όλο τον κόσμο, αλλά πραγματικά εντυπωσιαστήκαμε από την άψογη συμπεριφορά και την επαγγελματικότητα τους, ειδικά δεδομένου και του χρονικού διαστήματος της επίσκεψής μας. Το προσωπικό αναβάθμισε σημαντικά την εμπειρία μας, η οποία ήταν έτσι και αλλιώς πολύ καλή. Το δωμάτιο ήταν ευρύχωρο και πολύ ωραία διακοσμημένο με πολύ καλό κλιματισμό και πολύ ωραίο μπάνιο. Το πρωινό ήταν εξαιρετικό με πολλές επιλογές για όλες τις προτιμήσεις και πολύ ωραίο τρόπο παρουσίασης. Το διάστημα επίσης λειτουργίας του πρωινού από τις 7.30-11.00 μας εξυπηρέτησε ιδιαιτέρως λόγω και της εορταστικής περιόδου. Η τοποθεσία είναι βολική με τη χρήση μετρό και λεωφορείων. Θα το ξαναεπισκεπτόμουν με πολύ μεγάλη ευχαρίστηση. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, ilGrec0
Ο/η GROUP-AIROTEL, Front Office Manager του Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Η κριτική γράφτηκε 18 Δεκεμβρίου 2017

Έχουμε μείνει αρκετές φορές και με τα παιδιά μας και μόνοι μας. Εάν εξαιρέσεις το παρκινγκ (συνεργάζονται με το διπλανό τους βενζινάδικο ) το οποίο θα έπρεπε να ήταν φθηνότερο, σε γενικές γραμμές είναι ένα ωραίο ξενοδοχείο. Φιλικό προσωπικό, καθαρά δωμάτια, ήσυχο, με πολλά και ωραία αναλώσιμα στα μεγάλα του μπάνια, και με αρκετά βελτιωμένο το πρωινό κάθε φορά που το επισκεπτόμαστε. Ωραίες επιλογές για καφέ και καταπληκτικά αυγά ποσέ. Στα αρνητικά του ότι σε κάποια δωμάτια οι κουρτίνες δεν κλείνουν τελείως και για μένα που έχω θέμα με το πρωινό φως είναι πρόβλημα να ξυπνάω απ τα χαράματα.

Διαμονή: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, a-aliki21
Ο/η GROUP-AIROTEL, Front Office Manager του Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητή Αίκη
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να συντάξετε την αναφορά σας σχετικά με την διαμονή σας.
Με χαρά δεχτήκαμε τα ευγενικά σχόλιά σας.
Μας ικανοποιεί που η διαμονή σας ήταν αντάξια των προσδοκιών σας.
Ευελπιστούμε πως θα έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά κοντά μας για μια ακόμη υπέροχη εμπειρία διαμονής.
Με εκτίμηση
Θεόδωρος Ευαγγελόπουλος