Στράτος Βασσιλικός
  • Εστιατόριο
Centrotel Hotel(Αθήνα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 37% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 37% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 295 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Melia Athens(Αθήνα)
Priceline
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 17% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 17% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 180 $/διανυκτέρευση.

Radisson Blu Park Hotel Athens(Αθήνα)
Priceline
  • Μπαρ/Lounge
Hotel Cosmos(Αθήνα)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοσοχείο είναι διακοσμημένο σε νεοκλασσικό στυλ. Το προσωπικό είναι ευγενές και πολύ εξυπηρετικό. Το δωμάτιο άνετο. Το πρωινό εξαιρετικό. Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών από στάση αστικού και 7-10 λεπτά από στάση του μετρό.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Thessaloniki27
Ο/η GROUP-AIROTEL, Front Office Manager του Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.
Με χαρά δεχτήκαμε τις ευγενικές αναφορές σας.
Μας ικανοποιεί που η διαμονή σας ήταν αντάξια των προσδοκιών σας.
Ευελπιστούμε πως θα έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά κοντά μας.

Θοδωρής Ευαγγελόπουλος

Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2017

Το επισκεφθήκαμε κατά τη διάρκεια των Χριστουγεννιάτικων διακοπών. Θα ήθελα να τονίσω πρώτα απ' όλα το άψογο προσωπικό. Πραγματικά μας εντυπωσίασε. Έχουμε μείνει σε ξενοδοχεία διαφόρων κατηγοριών σε όλο τον κόσμο, αλλά πραγματικά εντυπωσιαστήκαμε από την άψογη συμπεριφορά και την επαγγελματικότητα τους, ειδικά δεδομένου και του χρονικού διαστήματος της επίσκεψής μας. Το προσωπικό αναβάθμισε σημαντικά την εμπειρία μας, η οποία ήταν έτσι και αλλιώς πολύ καλή. Το δωμάτιο ήταν ευρύχωρο και πολύ ωραία διακοσμημένο με πολύ καλό κλιματισμό και πολύ ωραίο μπάνιο. Το πρωινό ήταν εξαιρετικό με πολλές επιλογές για όλες τις προτιμήσεις και πολύ ωραίο τρόπο παρουσίασης. Το διάστημα επίσης λειτουργίας του πρωινού από τις 7.30-11.00 μας εξυπηρέτησε ιδιαιτέρως λόγω και της εορταστικής περιόδου. Η τοποθεσία είναι βολική με τη χρήση μετρό και λεωφορείων. Θα το ξαναεπισκεπτόμουν με πολύ μεγάλη ευχαρίστηση. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, ilGrec0
Ο/η GROUP-AIROTEL, Front Office Manager του Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.
Με χαρά δεχτήκαμε τις ευγενικές αναφορές σας.
Μας ικανοποιεί που η διαμονή σας ήταν αντάξια των προσδοκιών σας.
Ευελπιστούμε πως θα έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά κοντά μας.
Θοδωρής Ευαγγελόπουλος
Front Office Manager

Η κριτική γράφτηκε 18 Δεκεμβρίου 2017

Έχουμε μείνει αρκετές φορές και με τα παιδιά μας και μόνοι μας. Εάν εξαιρέσεις το παρκινγκ (συνεργάζονται με το διπλανό τους βενζινάδικο ) το οποίο θα έπρεπε να ήταν φθηνότερο, σε γενικές γραμμές είναι ένα ωραίο ξενοδοχείο. Φιλικό προσωπικό, καθαρά δωμάτια, ήσυχο, με πολλά και ωραία αναλώσιμα στα μεγάλα του μπάνια, και με αρκετά βελτιωμένο το πρωινό κάθε φορά που το επισκεπτόμαστε. Ωραίες επιλογές για καφέ και καταπληκτικά αυγά ποσέ. Στα αρνητικά του ότι σε κάποια δωμάτια οι κουρτίνες δεν κλείνουν τελείως και για μένα που έχω θέμα με το πρωινό φως είναι πρόβλημα να ξυπνάω απ τα χαράματα.

Διαμονή: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, a-aliki21
Ο/η GROUP-AIROTEL, Front Office Manager του Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητή Αίκη
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να συντάξετε την αναφορά σας σχετικά με την διαμονή σας.
Με χαρά δεχτήκαμε τα ευγενικά σχόλιά σας.
Μας ικανοποιεί που η διαμονή σας ήταν αντάξια των προσδοκιών σας.
Ευελπιστούμε πως θα έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά κοντά μας για μια ακόμη υπέροχη εμπειρία διαμονής.
Με εκτίμηση

Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2017

καλή σχέση ποιότητας τιμής, ευγενέστατος ο υπάλληλος υποδοχής, όμορφο καλογουστο περιβαλλον, αναπαυτικα κρεβάτια, υπέροχη μπανιέρα, καλός κλιματισμός, υπέροχο πρωινό, όλα μια χαρά τα βρήκα, κοντά στο κέντρο απλά δεν έχει θέα απ τον τρίτο όροφο που έμεινα εγώ βλέπεις το βενζινάδικο απέναντι.

Συμβουλή: εγώ έμεινα σε δωμάτιο με θέα το δρόμο καλή ηχομόνωση , δεν είχε θέα
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, lucky5067

Αγαπητέ επισκέπτη
Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το ξενοδοχείο Stratos Vassilikos για την διαμονή σας. Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι με τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια σας. Το κυριότερο μέλημά μας είναι να κάνουμε την διαμονή των επισκεπτών μας όσο το δυνατόν καλύτερη.
Ελπίζουμε να έχουμε την τιμή να σας υποδεχτούμε και πάλι σε κάποιο από τα ξενοδοχεία του ομίλου Airotel ανά την Ελλάδα.
Με εκτίμση

Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2017

Μόνο μια λέξη, που τη νιώθεις σε κάθε λεπτομέρεια: "ΣΕΒΑΣΜΟΣ", όχι στον πελάτη αλλά στον άνθρωπο....που φαίνεται στη συμπεριφορά του προσωπικού, στο μέγεθος του δωματίου, στο μέγεθος του μπάνιου, στην καθαριότητα, στα χαρούμενα χρώματα, στο πρωινό (στην κάθε του λεπτομέρεια)!

• Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, ΕΛΕΝΗ Β

Αγαπητή Ελένη
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.
Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι με τις εξαιρετικές σας αναφορές σε ότι αφορά τόσο το προσωπικό και το δωμάτιο όσο και το πρωινό.
Μας ικανοποιεί ιδιαίτερα που η διαμονή σας ήταν αντάξια των προσδοκιών σας.
Ελπίζουμε να έχουμε και πάλι την ευκαιρία να σας υποδεχτούμε στο ξενοδοχείο μας για μια ακόμη εξαιρετική εμπειρία διαμονής.