Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Trip.com
Hotels.com89 $
Priceline88 $
Orbitz.com89 $
Η κριτική έγινε: 11 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Λοιπόν: Βάζω 3 αστέρια και στέκομαι στα αρνητικά. 1ον Το σκέπασμα του κρεβατιού ήταν σκισμένο 2ον το ασύρματο ίντερνετ ήταν επιεικώς για πέταμα, 3ον το τραπεζάκι στο δωμάτιο ήταν λερωμένο,4ον τα κομοδίνα ήταν σημαδεμένα από τσιγάρα,5ον το παράθυρο έβαζε κρύο,6ον η τηλεόραση δεν χαμηλωνε στην ένταση κάτω του 7 με αποτέλεσμα να πρέπει να την κλείσεις για να κοιμηθείς.
Τα θετικά 1ον όμορφη διακόσμηση, 2ον καθαρό στην είσοδο,3ον πολυ καλό πρωινό,4ον παρά πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί υπάλληλοι.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Adam G
Ο/η GROUP-AIROTEL, Guest Relations του Airotel Stratos Στράτος Βασσιλικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Μαρτίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Stratos Vassilikos για την διαμονή σας, και για τον χρόνο σας να μοιραστείτε μαζί μας την εμπειρία σας. Κάθε σας σχόλιο αποτελεί σημείο αναφοράς στην προσπάθειά μας για βελτίωση των υπηρεσιών μας. Τα ευγενικά σας σχόλια σχετικά με την εξυπηρέτηση των συναδέλφων μας θα μεταβιβαστουν με μεγάλη μας χαρά.
Το πρωινό ετοιμάζεται από τους σεφ μας με αγνά και φρέσκα φρουτα και λαχανικά προκειμένου να σας προσφέρουμε νόστιμα και υγιεινά πιάτα. Ειναι ιδιαίτερη ικανοποίησή μας η θετική σας ανταπόκριση.
Λυπόμαστε για παρατηρούμενη φθορά σε σημεία του συγκεκριμένου δωματίου που σας δυσαρέστησε. Οι συνάδελφοί μας θα ήταν πρόθυμοι να σας εξυπηρετήσουν και να σας προσφέρουν την διαμονή που σας ικανοποιεί περισσότερο με την αλλαγή και αναβάθμιση σε άλλο δωμάτιο ανάλογα με τη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση το ξενοδοχείο βρίσκεται σε συνεχή διαδικασία ανακαίνισης, βελτιώνοντας τις παροχές του με σεβασμό προς τους πελάτες του. Θα χαρούμε γι'αυτο να σας καλωσορίσουμε ξανά σε μια επόμενη επίσκεψή σας και να σας αφήσουμε αριστες εντυπώσεις.
Ιωάννα Δασκαλοπούλου

Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2017

Πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί.
Καθαρό και ήσυχο.
ενα θέμα με το Parking και θα πρεπει θεωρω να το δεί η διεύθυνση μιας και είναι εάν βασικό θέμα για όποιον έχει αυτοκίνητο.
Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, VickyT1068
Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο ξενοδοχείο, σε καλή τοποθεσία, καθαρό, με ανακαινισμένο ευρύχωρο δωμάτιο. Καινούργια έπιπλα, σε στυλ shabby chic, μοκέτα και κουρτίνες. Ωραιος απαλος φωτισμος και χρώματα υπόλευκα με γκρι. Καλό πρωινό. Το μπάνιο αν και μεγάλο υποδεέστερο του δωματίου και νομιζω όχι ανακαινισμένο, με πολύ δυνατό εξαερισμό που έμενε ανοιχτός για ώρα. Πολύ φτωχά τα καλλυντικά. Το στρώμα και τα λευκά είδη θα έπρεπε να είναι πιο καλά. Στην τιμή αυτή θα ήθελα να προσφέρουν παντόφλες και μπουρνούζι.

1  Ευχαριστούμε, 2dorag
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μικρες παρατηρησεις σχετικα με την την ηχομονωση που ειναι μετρια.. δεν επισκιαζουν ομως την θετικη μας εικονα για το ξενοδοχειο.
Το προσωπικο ειναι εξαιρετικα ευγενικο και ευχαριστο. Σε κερδιζουν απο τη στιγμη που μπαινεις μεσα στο ξενοδοχειο.
Πολυ ομορφο πρωινο ,μεγαλη ποικιλια απο ζεστα και κρυα ειδη. Επισης το προσωπικο του εστιατοριου παντα χαμογελαστο ιδιαιτερα ο Εκτορας μας θυμοταν απο περυσι και μας εξεπληξε φερνοντας μας κατευθειαν τους καφεδες που πινουμε καθε πρωι καλωσοριζοντας μας ξανα στο ξενοδοχειο . Αξιαγαπητος νεος.
Τα δωματια πολυ ξεκουραστα και μεσα στον χωρο επικρατουσε μια γλυκεια θαλπωρη. Γενικα ειναι ενα μοντερνο και ευχαριστο ξενοδοχειο με ωραιο περιβαλλον και πανεμορφη διακοσμηση που θα μας κανει να το προτιμαμε καθε φορα που θα επισκεπτομαστε την Αθηνα.

Ευχαριστούμε, romagt1
Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε δύο μέρες, είχαμε μείνει ξανά πρίν χρόνια! Σε γενικές γραμμές ήταν καλά, βέβαια πρέπει να γίνει κάποια ανακαίνιση! Το δωμάτιο ήσυχο πάνω από όλα με καλό wifi σε όλο το ξενοδοχείο! Το πρωινό καλό, λίγα και καλά, είχα την ομελέτα μου κάθε πρωί! Κάτι που πρέπει να προσεχθεί τα κλινοσκεπασματα με τρύπες? Και στο γυμναστήριο ο ένας διάδρομος κάνει πάρα πολύ θόρυβο! Κοντά στην βασιλίσσης Σοφίας, στάση από αεροδρόμιο με το λεωφορείο (πλατεία Μαβίλη) πέντε λεπτά από το ξενοδοχείο! Θα έρθουμε ξανά!

Ευχαριστούμε, NIKOLAS_PAR