“Ωραιο μαγαζι, αψογο προσωπικο”
Κριτική για: New York Sandwiches

New York Sandwiches
Κουζίνες: Αμερικανική
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Γειτονιά: Σύνταγμα
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το new york sandwiches Κυριακή,γυρω στις 12.30. Ο χωρος ηταν πολυ ωραιος, μικρός μεν αλλα πολυ φωτεινός. Αμεσως μας πλησιασε ενας νεαρος να μας βοηθησει με τραπεζι, μας ενημερωσε πως γινονται και κρατησεις, αν θελεις να αποφυγεις την αναμονή! Ευτυχως την ωρα που πηγαμε εμεις δεν ειχε πολυ κοσμο οποτε κατσαμε αμεσως. Ο καταλογος τους ειχε ποικιλια, παραγγειλαμε pancakes με αυγό και μπεικον και scrambled eggs. Αυτο που μου εκανε εντύπωση ειναι οτι απο καφεδες εχει μονο γαλλικο καφε. Εμενα δεν με ενοχλησε, πήρα γαλλικό. Τα pancakes ηταν πολυ νοστιμα, ειχε και maple syrup που ήταν ξεχωριστά σε μικρο δοχειακι, και τα scrambled eggs ηταν νόστιμα, αυτο που δεν μου αρεσε ηταν οτι ειχε μια φετα ψωμί για συνοδευτικό, δεν ξέρω αν κολλαγε με αυτο το πιατο. Απο τιμες φυσιολογικές, σε γενικες γραμμες μειναμε ευχαριστημένοι, το προσωπικο ευγενεστατο και τα πιατα πολυ νόστιμα. Θα ξαναερθουμε συντομα!

Ευχαριστούμε, Nikoleta M

Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα μόλις σήμερα το μαγαζί (αν και είχα προσπαθήσει και στο παρελθόν αλλά ήταν γεμάτο!!). Ο χώρος δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο.. Σφύζει όμως από κόσμο και το προσωπικό του είναι ιδιαίτερα φιλικό και βοηθητικό! Τα benedict σε πολύ μικρή ποσότητα, ενώ τα pancakes με πραλινα αν και σε γενναιόδωρη ποσότητα ήταν αρκετά μέτρια! Οι τιμές όχι και τόσο ικανοποιητικες και αντίστοιχες των μεγεθών! Δεν ξέρω αν θα το ξαναεπελεγα

Ευχαριστούμε, Eleni V
Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018

Πολύ νόστιμα burgers!!!! Ο χώρος αρκετά καλός, θυμίζει Αμερικανικό diner. Το self service οk, θα προτιμούσα να υπάρχει σερβιτόρος αλλά δεν κολλάμε εκεί. Εξάλλου όλοι όσοι έχω δει είναι ευγενέστατοι.

Ευχαριστούμε, Rothianna L
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιανουαρίου 2018

"Καλό αμερικάνικο" φαγητό, έξω απο το σύνηθες βρώμικο. Ενδιαφέρουσες γεύσεις, καλες ποσότητες. Ενδείκνυται για λάτρεις των burgers.

Ευχαριστούμε, Constantinos C
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μαγαζάκι.Δοκιμασαμε τα pancakes με πραλίνα και oreo και ήταν πολύ νόστιμα,χορταστικά και οι τιμές πολύ καλές (5,5€)Επίσης πήραμε και ένα sandwich με παστράμι αρκετά μεγάλο αλλά στεγνό.
Καλο μαγαζί και value for money!Θα το πρότεινα ειδικά για τα pancakes

Ευχαριστούμε, Vasileia S

New York Sandwiches: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

New York Sandwiches: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!