“Κάκιστη επιλογή”

Mojito Bay
Νο 2.627 από 3.008 Εστιατόρια για: Αθήνα
Κουζίνες: Μεσογειακή
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020

Αλυσοδεμενες καρέκλες(στην κυριολεξία) που κοστολογουνται 5 ευρώ η μία , βρώμικο περιβάλλον και γεμάτο σκουπίδια, άφαντο service, μέτριος καφές. Δεν θα ξαναπήγαινα ούτε θα το πρότεινα. Μέτρα για τον Covid-19 ούτε καν(απαράδεκτο)

Ευχαριστούμε, ELENI T

Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2020

Πραγματι οι ξαπλωστρες ειναι δεμενες με αλυσιδα...δεν μπορεις να τις γυριζεις οπως επιθυμεις!!Ευτυχως πηγαμε καθημερινη...και δεν πληρωσαμε...ομως ηταν βρωμικες καθως και το τραπεζακι...Το service αφαντο!!Η μουσικη πολυ καλη!!!Α και οι τουαλετες πολυ καθαρες!!

Ευχαριστούμε, Y6654MCannak
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εχω παει δυο φορες , το σερβις αθλιο.Σημερα κάτσαμε στο κεντρικό μπαρ και το παλικάρι ηταν άψογος , απο τα λίγα ατομα που εχουν ορεξη εκει.

Ευχαριστούμε, tolist2019
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2020

Επισκεφτήκαμε 2 άτομα το χώρο για μπάνιο. Αφού πληρώσαμε τα 10 ευρώ του σετ της ξαπλώστρας με ομπρέλα, διαπιστώσαμε ότι οι ξαπλώστρες ήταν δεμένες με αλυσίδες. Προς αναζήτηση ίσκιου, βρήκαμε μία η οποία δεν ήταν δεμένη, αλλά η κοπέλα του καταστήματος ευγενικά μας ενημέρωσε ότι δεν γίνεται να τη χρησιμοποιήσουμε, διότι επιτρέπονται 2 ξαπλώστρες ανά ομπρέλα. Ζητήσαμε τον υπεύθυνο, για να αποσύρουν τη μία που δε θα χρησιμοποιούσαμε και έρχεται ο υπεύθυνος, με εριστικό ύφος και επιθετικότητα και μας είπε ότι τα 10 ευρώ αφορούν τη χρήση ξαπλώστρας και όχι την ομπρέλα, η οποία βρίσκεται εκεί τυχαία (!!!). Μας ανάγκασε να σηκωθούμε. Φυσικά ήταν η τελευταία φορά που πατήσαμε το πόδι μας.

Ευχαριστούμε, SalomeK95
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε για μπάνιο καθημερινή. Βρήκαμε σχετικά εύκολα ξαπλώστρα, αλλά είχε 10€ το σετ και το χειρότερο είναι ότι ήταν δεμένες με αλυσίδα με αποτέλεσμα όταν γύρισε ο ήλιος, εμείς δεν μπορούσαμε να τις μετακινησουμε και φάγαμε όλο τον ήλιο. οι δύο καφέδες εξτρα 7€. Την παραλία, την ξέρουμε, έχει αμμουδιά,τις τελευταίες όμως φορές που ήρθαμε, στα πρώτα μέτρα μέχρι να ανοιχτεις η άμμος βουλιάζει σαν βάλτος και είναι θολά. Δεν νομίζω να είναι βρόμικα, αλλά σίγουρα είναι δυσάρεστα. Στα συν, το εύκολο parking. Στα πλην, η απουσία wifi

2  Ευχαριστούμε, Global43073323028

Mojito Bay: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Mojito Bay: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!