View deal
Hotels.com107 $
Expedia.com107 $
Agoda.com108 $
Η κριτική έγινε: 10 Ιουνίου 2020

Θα είναι σίγουρα η επιλογή μου σε επόμενο ταξίδι στην Αθήνα .Σε πολύ καλή θέση ,πρόσφατα ανακαινισμένο ,πεντακάθαρο ,με πάρα πολύ μεγάλα δωμάτια ,με τεράστια ανοίγματα στα παράθυρα και με πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
2  Ευχαριστούμε, Vivi S
Ο/η AfoiMoussama, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Holiday Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιουλίου 2020

Αγαπητή Vivi S,

Τίποτα δεν μας δίνει μεγαλύτερη χαρά από την ικανοποίηση των επισκεπτών μας!

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Holiday Suites Arnis Street και ανυπομονούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά στο μέλλον!

Η κριτική έγινε: 18 Απριλίου 2019

Δευτερη φορα εδω και πολυ ευχαριστημένοι και παλι.Ισως καλυτερο απο τα γυρω μεγαλα ξενοδοχεια.Μεγαλα δωματια,μεγαλα ανετα κρεβατια,πολυ καθαρα,ωραιο ήσυχο μερος.Πρωινο αρκετα καλο.Σιγουρα θα το προτιμήσω ξανα.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Maria P
Ο/η AfoiMoussama, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Holiday Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Απριλίου 2019

Αγαπητή pillehalkidikiGreece,

Η κριτική έγινε: 28 Ιανουαρίου 2019

Στο κέντρο της Αθήνας δύο βήματα από το σταθμό του Μετρό του Μεγάρου Μουσικής και κοντά στο Χίλτον βρίσκεται αυτό το ανακαινισμένο μπουτίκ ξενοδοχείο. Κατάλληλο για επαγγελματικό ταξίδι ή για αναψυχή σε μια πολύ ήσυχη γειτονιά, πολύ κοντά στο εμπορικό κέντρο, προσφέρει μεγάλα, άνετα και πολύ καθαρά δωμάτια, ευγενέστατο προσωπικό και καλό πρωινό. Είναι πραγματικά μια εξαιρετική επιλογή καλύπτοντας απόλυτα τη σχέση ποιότητας με τιμή.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Mic465
Ο/η AfoiMoussama, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Holiday Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Φεβρουαρίου 2019

Αγαπητέ Mic465,

Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ άνετα, φωτεινά και καθαρά δωμάτια. Το ξενοδοχείο σε εξαιρετική θέση. Δυστυχώς δεν έμεινα ευχαριστημένος από την υποδοχή. Ένας πραγματικά πολύ ευγενικός κύριος, ο οποίος δυστυχώς ήταν σαν να απαγγέλει ποίημα. Δεν σε έκανε να αισθάνεσαι οικεία. Και ουσιαστικά δεν μας άφηνε με την παρέα μου να ανέβουμε στο δωμάτιο αν δεν γινόταν πρώτα η πληρωμή. Σε έκανε να νιώθεις λες και θες να μείνεις δωρεάν. Και επιπλέον ανέφερε την τιμή του δωματίου ενώ ήθελα να το κάνω δώρο στην παρέα μου. Αν είναι η πολιτική του ξενοδοχείου θα πρέπει να την αλλάξετε, διότι είναι τουλάχιστον αγενές. Για την τιμή του δωματίου, 160 ευρώ για μία διανυκτέρευση για 3 άτομα, δεν δικαιολογώ να υπάρχει ένα μπουρνούζι, ούτε ένα φακελάκι νεσκαφέ και για τους 3. Το πρωινό, 16 ευρώ το άτομο θεωρώ ότι είναι υπερβολικό για αυτά που παρέχει. Κι επίσης θεωρώ απίστευτα υψηλή την τιμή του πάρκινγκ 14 ευρώ σε γειτονικό ξενοδοχείο της ίδιας αλυσίδας από τη στιγμή που βρίσκεις φτηνότερο ακριβώς δίπλα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, kostaspapaxristos
Ο/η AfoiMoussama, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Holiday Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Αυγούστου 2018

Αγαπητέ κύριε Kostas Z,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας Holiday Suites και για την κριτική σας.
Λυπούμαστε πολύ που δεν μείνατε ικανοποιημένος με τη διαμονή σας και απολογούμαστε εάν σας κάναμε να νοιώσετε άβολα.
Θα λάβουμε σοβαρά υπόψη μας τα σχόλιά σας και θα φροντίσουμε να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας.

Παραμένουμε πάντοτε στη διάθεσή σας και ευελπιστούμε να συνεχίσετε να επιλέγετε το ξενοδοχείο μας Holiday Suites για τη διαμονή σας!

Η κριτική έγινε: 14 Ιουνίου 2018

Καλη τοποθεσια,χωρις ιντερνετ,μεγαλο ανετο δωματιο πληρως εξοπλησμενο,μεγαλο ανετο κρεβατι,κουζινα,2 τηλεορασεις,σαλονι,μεγαλο μπανιο,πολυ καθαρο,ευγενικο προσωπικο.Πρωινο καλο αλλα χαλια καφες.Το δωματιο ειχε μια ασχημη μυρωδια,σαν μουχλα,ισως λογω κακου αερισμου.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, Maria P
Ο/η AfoiMoussama, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Holiday Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Ιουνίου 2018

Αγαπητέ pillehalkidikiGreece,

Σας ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε για να σχολιάσετε τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Μας χαροποιεί το γεγονός ότι είχατε μια συνολικά θετική εμπειρία και ότι το δωμάτιο και το προσωπικό μας ανταποκρίθηκαν στις απαιτήσεις σας. Παρακαλώ σημειώστε ότι το Wi-Fi σε όλο το ξενοδοχείο είναι γρήγορο και δωρεάν, αλλά έτυχαν κάποια προβλήματα από τον πάροχο μας. Τα σχόλια σας για τον καφέ μας και την όποια μυρωδιά θα ληφθούν σοβαρά υπόψη και θα προχωρήσουμε σε όποιες αλλαγές κρίνουμε απαραίτητες για την καλύτερη εξυπηρέτηση σας.