Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουνίου 2018

Καλη τοποθεσια,χωρις ιντερνετ,μεγαλο ανετο δωματιο πληρως εξοπλησμενο,μεγαλο ανετο κρεβατι,κουζινα,2 τηλεορασεις,σαλονι,μεγαλο μπανιο,πολυ καθαρο,ευγενικο προσωπικο.Πρωινο καλο αλλα χαλια καφες.Το δωματιο ειχε μια ασχημη μυρωδια,σαν μουχλα,ισως λογω κακου αερισμου.

• Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, pillehalkidikiGreece
Ο/η AfoiMoussama, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Holiday Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Ιουνίου 2018

Αγαπητέ pillehalkidikiGreece,

Σας ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε για να σχολιάσετε τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Μας χαροποιεί το γεγονός ότι είχατε μια συνολικά θετική εμπειρία και ότι το δωμάτιο και το προσωπικό μας ανταποκρίθηκαν στις απαιτήσεις σας. Παρακαλώ σημειώστε ότι το Wi-Fi σε όλο το ξενοδοχείο είναι γρήγορο και δωρεάν, αλλά έτυχαν κάποια προβλήματα από τον πάροχο μας. Τα σχόλια σας για τον καφέ μας και την όποια μυρωδιά θα ληφθούν σοβαρά υπόψη και θα προχωρήσουμε σε όποιες αλλαγές κρίνουμε απαραίτητες για την καλύτερη εξυπηρέτηση σας.

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Holiday Suites Arnis Street και ανυπομονούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά στο μέλλον!

Η κριτική γράφτηκε 30 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Έκανα μια διανυκτέρευση στο πρόσφατα ανακαινισμένο ξενοδοχείο τα λόγια είναι περιττά μόνο αν κάποιος το επισκεφθεί θα μπορέσει να αντιληφθεί τους λόγους για τους οποίους το χαρακτηρίζω εξαιρετική επιλογή. Απο την πρώτη στιγμή που έφτασα η εντυπωσιακή είσοδος αλλά και η υποδοχή στην ρεσεψιόν ήταν άψογη με πολυ μεγαλη επαγγελματική προσέγγιση. Τα δωμάτια ανακαινισμένα με παρα πολυ υψηλά στάνταρ, προσεγμένες όλες μα όλες οι λεπτομέρειες ένας εξαιρετικός χώρος που σε εντυπωσιάζει . Παρά πολύ καλο πρωινό, εξαιρετικό ομόλογο. Δύο παρατηρήσεις, πρώτον το wifi το οποίο φυσικά ειναι δωρεάν με πολύ καλη ταχύτητα αλλα σε πετάει συνέχεια έξω & δεύτερον ότι δεν διαθέτει πάρκινγκ για το αυτόκινητο . Συγχαρητήρια στην διεύθυνση !

Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Lapatinas P
Ο/η AfoiMoussama, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Holiday Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Ιουνίου 2017

Αγαπητέ Lapatinas P,

Σας ευχαριστούμε πολύ που διαλέξατε το Holiday Suites Arnis Street, για τη διαμονή σας και για τα υπέροχα σχόλια σας. Είμαστε περήφανοι για το ξενοδοχείο μας, για το προσωπικό μας και για την ανακαίνιση μας και είμαστε χαρούμενοι που ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας.
Τα σχόλια σας για το WIFI μεταφέρθηκαν στον υπεύθυνο IT μας, για να εντωπίσουμε τυχών πρόβλημα εάν και όλα λειτουργούν στην εντέλεια τώρα.

Η κριτική γράφτηκε 23 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ειχα την τιμη να βρεθώ για δυο βραδιά στο πρόσφατα ανακαινισμένο αυτο ξενοδοχειο τα λογια ειναι περιττά μονο αν κάποιος το επισκεφθεί θα μπορέσει να αντιληφθεί τους λογους για τους οποίους το χαρακτηρίζω εξαιρετικό . Απο την πρώτη στιγμή που εφτασα η υποδοχή στην ρεσεψιον άψογη με πολυ μεγαλη επαγγελματική προσέγγιση . Τα δωμάτια πρόσφατα ανακαινισμένα με παρα πολυ υψηλά στάνταρ προσεγμένες όλες Μα όλες οι λεπτομέρειες ενας χώρος που σε εντυπωσιάζει . Παρα πολυ καλο πρωινο . Η μονη παρατήρηση ειναι το wifi το οποίο φυσικα ειναι δωρεάν με πολυ καλη ταχύτητα αλλα σε πετάει συνέχεια έξω . Συγχαρητήρια στην διεύθυνση και το προσωπικό !!!!!!!!!! Αλέξανδρος

Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, black7777

Αγαπητέ black7777,

Τίποτα δεν μας δίνει μεγαλύτερη χαρά από την ικανοποίηση των επισκεπτών μας!
Τα σχόλια σας για το Wi-Fi θα ληφθούν σοβαρά υπόψη!

Η κριτική γράφτηκε 21 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μικρό ξενοδοχείο σε πολύ ήσυχο δρόμο. Νοιωθεις οτι ζεις στην πολη και δεν εισαι απλα επισκεπτης. Τα δωμάτια ολοκαίνουργια, πολύ άνετα και λειτουργικά. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και διακριτικό. Το πρωινο περιορισμένο αλλα ποιοτικό . Το μετρο είναι σε απόσταση αναπνοής. Γενικά πολύ καλή επιλογή με λογικό κόστος. Σίγουρα θα το ξαναπροτιμησουμε

Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, nikvats
Ο/η AfoiMoussama, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Holiday Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Μαΐου 2017

Αγαπητέ Nikvats,

Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Aνετό για πενταμελή οικογένεια,ευγενικο προσωπικό,ευκολη προσβαση στο κέντρο,μετρο κοντά,αξιοπρεπες πρωινο,καθαριοτητα.Στα μείον το ασανσέρ,φρεσκο χυμό πορτοκάλι στα πρωινα.Σιγουρα θα το ξαναεπισκεφτω!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Gelatoshow
Ο/η AfoiMoussama, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Holiday Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Δεκεμβρίου 2016

Αγαπητέ Gelatoshow,

Τίποτα δεν μας δίνει μεγαλύτερη χαρά από την ικανοποίηση των επισκεπτών μας!

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Holiday Suites και ανυπομονούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά στο μέλλον!

Marketing Manager