Η κριτική έγινε: 26 Ιανουαρίου 2018

Η κράτησή μας ήταν για ένα family room με δύο μονά κρεβάτια και έναν καναπέ-κρεβάτι. Όμως το δωμάτιο που μας δόθηκε είχε δυο μονά κρεβάτια, ένα μικρότερο που αν καθόσουν στην άκρη του στρώματος κινδύνευες να πέσεις και ένα ράντσο. Πάντως το δωμάτιο ήταν καθαρό και άνετο. Το προσωπικό χωρίς να είναι αγενές, ήταν κάπως αδιάφορο απέναντι στον πελάτη. Πολύ καλό και πλούσιο το πρωινό και πολύ καλή η θέση του ξενοδοχείου για αγορές και επίσκεψη σε χώρους του κέντρου.

Συμβουλή: Προσέξτε να σας δώσουν το δωμάτιο που θα έχετε κλείσει.
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Vagarag
Ο/η Alexander A, Guest Relations Manager του Dorian Inn Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Απριλίου 2018

Αγαπητή Vagarag,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και είμαστε χαρούμενοι που μείνατε ικανοποιημένη από την πλειοψηφία των υπηρεσιών που παρέχει το Dorian Inn Hotel Athens. Αναφορικά με τις υπηρεσίες μας, βρισκόμαστε συνεχώς σε κατάσταση αναβάθμισης και προσπαθούμε να ανακαινίζουμε τα δωμάτια, την τροφοδοσία και τις υπηρεσίες καθαριότητας για να προσφέρουμε σε όλους εσάς μια ευχάριστη διανομή στην καλύτερη δυνατή τιμή. Σας ευχαριστούμε και πάλι και ελπίζουμε την επόμενη φορά που θα επισκεφτείτε την Αθήνα, να μας επιλέξετε για την διαμονή σας στην πόλη!

Η κριτική έγινε: 16 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το ξενοδοχείο για μια βδομάδα με τον φίλο μου και δεν μείναμε ιδιαίτερα ευχαριστημένοι.ΑΡΝΗΤΙΚΑ:1ον στη ρεσεψιόν δεν είχαμε όμορφο καλωσόρισμα,2ον στο δωμάτιο μας άλλαξαν μόνο 1 φορά σεντόνι,3ον η μια πρίζα ήταν ξεχαρβαλωμένη,4ον στην τηλεόραση μερικά κανάλια λογω κεραίας δεν έπαιζαν κ ενώ το είπαμε στη ρεσεψιόν δεν φτιάχτηκε ποτέ,ο τοίχος στο σημείο του εξαερισμού ήταν μαύρος,5ον ανεπαρκής πληροφορίες στη ρεσεψιον και 6ον είχαν μαστορέματα στον επάνω όροφο με τρυπάνι και απ τις 9 το πρωί ξεκινούσαν με αποτέλεσμα να μην μπορούμε να κοιμηθούμε από τον θόρυβο ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΟ!!!! ΘΕΤΙΚΑ: 1ον ωραίο κ ποικίλες πρωινό, 2ον αλλαγή σαπουνιών και τις πετσέτες καθημερινά και 3ον άνετο δωμάτιο/μπανιο/κρεβάτι!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, konLr
Ο/η Alexander A, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Dorian Inn Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Ιανουαρίου 2018

Aγαπητέ konLr,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και είμαστε που με τα σχόλιά σας μας βοηθάτε να βελτιώνουμε τις υπηρεσίες μας. Χαιρόμαστε ιδιαίτεροι για τα θέματα που έκαναν την διαμονή σας ευχάριστη και σας υποσχόμαστε ότι το ξενοδοχείο μας βρίσκεται συνεχώς σε κατάσταση αναβάθμισης και προσπαθούμε να προσφέρουμε σε όλους εσάς μια ευχάριστη διανομή στην Αθήνα. Σας ευχαριστούμε και πάλι και ελπίζουμε να μας επιλέξετε για την επόμενη διαμονή σας στην πόλη!

Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο ξενοδοχείο, Αρκετα καθαρο ..Ωραιο πρωινό με μεγάλη ποικιλία! Εχει ενα πολυ ωραιο μπαρ στην ταράτσα που εχει απίστευτη θεα.. Τα δωματια δωματια ομως δεν ειναι πολυ καλα ειναι αρκετα Παλιά, τα κρεβάτια ηταν σπασμενα και στο δωματιο υπήρχε μονο μια πρίζα και τα παράθυρα δεν ασφαλιζαν ηταν χαλασμενα.. Και η περιοχή δεν ειναι καθόλου καλή!!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, _J6217EC
Ο/η Alexander A, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Dorian Inn Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Ιανουαρίου 2018

Aγαπητέ Μάριος- Γιώργος Ν.

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και είμαστε χαρούμενοι που μείνατε ικανοποιημένος από την σχέση ποιότητας- τιμής που προσφέρουμε, αλλά κυρίως για την πλειοψηφία των υπηρεσιών που παρέχει το Dorian Inn Hotel Athens.
Το Dorian Inn Hotel Athens είναι ένα ξενοδοχείο 3 αστέρων και βρισκόμαστε στο κέντρο της Αθήνας, ακριβώς για να εξυπηρετούμε τους επισκέπτες της πόλης που επιθυμούν εύκολη και γρήγορη πρόσβαση στα μέσα μαζικής μεταφοράς, αλλά και τα κεντρικότερα σημεία των Αθηνών.
Βρισκόμαστε συνεχώς σε κατάσταση αναβάθμισης και προσπαθούμε να προσφέρουμε σε όλους εσάς μια ευχάριστη διανομή στην Αθήνα. Σας ευχαριστούμε και πάλι και ελπίζουμε να μας επιλέξετε για την επόμενη διαμονή σας στην πόλη!

Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Στην αρχή ήμουν σε άλλο δωμάτιο στον έβδομο όροφο μετά από 2 μέρες πήγα στον δεύτερο όροφο. Το δωμάτιο στον δεύτερο ήταν καταπληκτικό. Πολύ μεγάλο και ευρύχωρο, με μεγάλο μπαλκόνι, θέα πόλη, στρώματα πολύ μαλακά, κλινοσκεπάσματα πολύ μαλακά, μπανιέρα, επίπεδη τηλεόραση με δορυφορικά κανάλια, γραφείο μεγάλο ώστε να τοποθετήσεις το tablet η laptop με άνεση, κουρτίνες συσκότισης, πιστολάκι μαλλιών και προιόντα περιποίησης στην τουαλέτα. Το WiFi καταπληκτικό παντού. Το πρωινό καταπληκτικό σε ποικιλία, ποιότητα και πολύ μεγάλος χώρος. Το ξενοδοχείο διατηρείται πολύ καθαρό και το room service κάνει τέλειο καθάρισμα. 2 υπολογιστές στον ημιόροφο με άνετες δερμάτινες καρέκλες, υπολογιστές που λειτουργούν άριστα, βιβλία για διάβασμα, πολυθρόνα μασάζ και η ρεσεψιόν εκτυπώνει εντελώς δωρεάν ότι έγγραφο χρειαστεί κανείς. Το roof bar στον δωδέκατο όροφο καταπληκτικό με πολύ ωραία θέα, πισίνα το καλοκαίρι, καλές τιμές και η εξυπηρέτηση πολύ καλή. Η παρουσία της αστυνομίας είναι αισθητή στην περιοχή και αισθάνεται κανείς μεγάλη ασφάλεια την ημέρα και την νύχτα. Συγκοινωνίες όλων των ειδών υπαρκτές και η μεταφορά προς όλα τα διάσημα αξιοθέατα, εμπορικά κέντρα, διασκέδαση πολύ εύκολη. Η διαδικάσια check in ήταν πολύ γρήγορη. Το προσωπικό όλο ευγενέστατο.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Nikolaki T

Aγαπητή Nikolaki T,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια σας που αφορούν την διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας, αλλά και για τα θετικά σχόλια που θα προτρέψουν ένα μελλοντικό ταξιδιώτη να επιλέξει το Dorian Inn Hotel για την διαμονή του στην Αθήνα.
Είμαστε στην διάθεσή σας να σας φιλοξενήσουμε ξανά την επόμενη φορά που θα επισκεφθείτε την Αθήνα.

Διεύθυνση Dorian Inn Hotel

Η κριτική έγινε: 21 Δεκεμβρίου 2017

Aναμφιβολα η θεα του ξενοδοχειου απο το μπαρ-εστιατοριο ειναι εκπληκτικη...Το προσωπικο επισης ειναι εξυπηρετικοτατο. Η διαμονη γενικοτερα πολυ καλη με μια μικρη εξαιρεση, (ο θορυβος απο παιδια σχολειων).

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, konstantinos d
Ο/η Alexander A, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Dorian Inn Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητέ konstantinos d,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και είμαστε χαρούμενοι που μείνατε ικανοποιημένος από την πλειοψηφία των υπηρεσιών που παρέχει το Dorian Inn Hotel Athens. Σας ευχαριστούμε πολύ για τον βαθμό που μας δώσατε και σας υποσχόμαστε να επιληφθούμε όλα τα ζητήματα που αναφέρατε. Στόχος μας είναι να γινόμαστε καλύτεροι για να προσφέρουμε στους πελάτες μας την καλύτερη διαμονή στην Αθήνα.
Ευχόμαστε να σας φιλοξενήσουμε ξανά την επόμενη φορά που θα επισκεφτείτε την Αθήνα.