Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 26/06/21
Orbitz.com
Travelocity
Lol.travel232 $
Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στοPark Radisson hotel την ημέρα των Χριστουγέννων, και πραγματικά περάσαμε πολύ όμορφα. Κατ’αρχην, ο υπάλληλος στην ρεσεψιόν μας υποδέχτηκε ζεστά, ήταν πολύ εξυπηρετικός, και μας εξήγησε τις συνθήκες - λόγω COVID 19- κάτω από τις οποίες λειτουργούσαν όλα, κύριος το εστιατόριο. Το δωμάτιο μας ήταν πολύ άνετο με ένα μεγάλο μπαλκόνι και θεά την Ακρόπολη. Την επόμενη ημέρα πήραμε το πρωινό μας στο roof garden, το είχαμε παραγγείλει από το προηγούμενο βράδυ, ήταν πολλή καλό καθώς και η θεά.
Το Park Radisson είναι σε πολύ προνομιούχα θέση , δίπλα στο πεδιον του Άρεως, το οποίο περιδιαβήκαμε μετά το πρωινό. Μετά περπατήσαμε μέχρι την Πλάκα και το Σύνταγμα. Πραγματικά νοιώσαμε ότι κάναμε ένα μικρό ταξίδι μέσα στην πόλη μας, και η άψογη εξυπηρέτηση, το ωραίο χριστουγεννιάτικο ντεκόρ του ξενοδοχείου και το ωραίο μας δωμάτιο συνέτεινε σ’αυτό!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, mariamU1013AJ
Η κριτική έγινε: 16 Σεπτεμβρίου 2020

Εξαιρετικό. Πολύ καλή τοποθεσία. Υπέροχοι εσωτερικοί και εξωτερικοί χώροι. Ευγενικό προσωπικό. Εστιατόριο με θέα στην Ακρόπολη και πολύ καλό φαγητό.Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Ελπίζουμε να μείνουμε πάλι κοντά σας σύντομα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, agapakis
Η κριτική έγινε: 8 Μαρτίου 2020

Θετικά: Το προσωπικό είναι ευγενέστατο, τρέχει να σε εξυπηρετήσει, πολύ καλό πρωινό. Εξαιρετικό εστιατόρειο - μπαρ - καφε στο τελευταίο όροφο.
Αρνητικά: To wifi παρότι εμφανίζεται στα laptop και στα κινητα, πρακτικά είναι ανύπαρκτο. Δεν μπορούσες να συνδεθείς, ουτε στο δωμάτιο αλλά ούτε στο συνεδριακό χώρο. Επίσης η περιοχή το βράδυ χρειάζεται μετακίνηση με αυτοκίνητο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Προτιμήστε τα δωμάτια με θέα στη Λεοφόρο Αλεξάνδρας.
Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, eliasf481
Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2020

Θα μπορούσατε να προσθέσετε στα κανάλια της τηλεόρασης κάποια αθλητικά προγράμματα της Nova TV ή της COSMOTE TV .Επισης , θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για την δωρεάν ΣΤΑΘΜΕΥΣΗ στο ξενοδοχείο σας ήταν μια πρόταση που την είχα προτείνει στους ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ της Reception και εισακούστηκε .Τέλος ,θα μπορούσατε να έχετε ένα πιο χρηστικό εργαλείο για την παρασκεύη του φυσικού χυμού από τους πελάτες του πρωινού .

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, gregoryagelopoulos
Η κριτική έγινε: 25 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μετά την τελευταία του ανακαίνιση είναι μια πολύ καλή επιλογή για να μείνετε στην Αθήνα. Προσφέρει άνετους χώρους για επαγγελματικές συναντήσεις, πολύ καλό σέρβις με πλούσια σνακ, επίσης πολύ καλό φαγητό, και τέλος ευγενικό προσωπικό που θα σας κάνουν την παραμονή ευχάριστη.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
7  Ευχαριστούμε, 61dimitrism