Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είχα μείνει πριν μερικά χρόνια αλλά δεν ειμουν πολύ ευχαριστημένος.
Αυτή την φορά όμως και μετά την ανακαίνιση που έκαναν μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλό.
Βέβαια η εικόνα στην ρεσεψιόν και γενικά στους κοινόχρηστους χώρους ήταν πιο όμορφη συγκριτικά με τα δωμάτια.Έχει επίσης ένα καταπληκτικό roof garden με πισίνα και τέλος έχει καλό φαγητό και πρωινό.Στα αρνητικά θα έβαζα κάποιους σερβιτόρους αλλοδαπούς χώρις να σημάνει ότι δεν είναι καλοί...θεωρώ ότι με την ανεργία που υπάρχει θα μπορούσαν να ήταν Έλληνες.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, Dimitris M
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική επιλογή ακόμα και για απαιτητικούς επισκέπτες.. μαγική θέα, πολυτελή και άνετα δωμάτια..! Συγχαρητήρια για τη μεγάλη ποικιλία σε πρωινό - δείπνο.! Ένας πραγματικός παράδεισος χαλάρωσης και ηρεμίας μέσα την Αθήνα..!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, eirinipapako
Ο/η RadissonBluPark, General Manager του Radisson Blu Park Hotel Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητή eirinipapako ,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας στην Αθήνα, αλλά και για τα θετικά σας σχόλια.

Είναι θετικό να διαβάζουμε ότι μείνατε απόλυτα ικανοποιημένη από τις παροχές μας, σε ότι αφορά τη διαμονή σας, αλλά και από τη θέα που παρέχει το ξενοδοχείου μας από τα δωμάτιά του και το Roof Garden. H θέα της Ακρόπολης και του Λυκαβηττού είναι όντως μαγική.

Για ακόμα μία φορά ευχαριστούμε και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2017

Είχα πολύ καιρό να επισκεφτώ το ξενοδοχείο και ήταν μια έκπληξη. Όμορφοι χώροι, καθαροί, με το προσωπικό έτοιμο για την εξυπηρέτησή μας. Πλούσιο πρωινό, μεγάλο δωμάτιο, καθαρό, δίχωρο με μεγάλα κρεβάτια και αναπαυτικά στρώματα και μαξιλάρια. Το ξενοδοχείο παρόλο που είναι κεντρικό και σε πολύβουη οδό σου προσφέρει ήσυχο ύπνο. Το εστιατόριο και το μπαρ στο roof garden προσφέρουν ωραίο φαγητό και ποτό, κυρίως όμως αξεπέραστη θέα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, ΛΟΥΙΖΑ Σ
Ο/η RadissonBluPark, General Manager του Radisson Blu Park Hotel Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητή Λουίζα ,

Χαίρομαι ιδιαίτερα που οι απαιτήσεις και η αισθητική σας ικανοποιηθήκαν στο έπακρο, τόσο όσο αφορά την ποιότητα και ποσότητα του φαγητού, όσο και την εξυπηρέτηση του service .

Ευχαριστούμε θερμά για τα σχόλια σας και ελπίζουμε να σας έχουμε ξανά σύντομα κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 12 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εγκαταστήσαμε συγγενικό μας πρόσωπο στο Παρκ για τέσσερις μέρες, και ενθουσιάστηκε με το ξενοδοχείο και το προσωπικό! Το συγκεκριμένο πρόσωπο, ζει μόνιμα στο εξωτερικό, και ταξιδεύει συχνά σε όλη την Ευρώπη, είναι δηλαδή έμπειρος ταξιδιώτης και με απαιτήσεις! Στο Ξενοδοχείο αυτό έμεινε απόλυτα ευχαριστημένος και σκοπεύει να το ξαναεπικεφτει, όχι μόνο για την βολική του τοποθεσία, το όμορφο ντεκόρ στα δωμάτια και το lobby, και το υπέροχο εστιατόριο st’astra, με την καταπληκτική θέα, αλλά κυρίως γιατί το ανθρώπινο δυναμικό του ξενοδοχείου ήταν άψογο, ευγενικό και άκρως εξυπηρετικό!
Χαρήκαμε κι’εμείς για τον συγγενή μας, που έμεινε τόσο ευχαριστημένος, γι’αυτό θέλαμε να μοιραστούμε τις καλές εντυπώσεις και με άλλους πιθανούς πελάτες!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Maria M
Ο/η RadissonBluPark, General Manager του Radisson Blu Park Hotel Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητή Μαρια Μ,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια και για το χρόνο που αφιερώσατε για να γράψετε την εμπειρία σας.

Είναι χαρά μας να διαβάζουμε σχόλια σας τα δικά σας. Βασικό μας μέλημα είναι η ικανοποίηση του πελάτη και χαιρόμαστε όταν αυτό γίνεται πράξη.

Oι περισσότεροι πέλατες μας όντως συμφωνούν πως η τοποθεσία του ξενοδοχείου μας είναι ιδανική, καθώς βρίσκεται πολύ κοντά στο κέντρο της πόλης, αλλά ταυτόχρονα όσο μακρυά χρειάζεται ώστε να μην υπάρχει ενόχληση από τους θορύβους του κέντρου.

Χαίρομαι ιδιαίτερα που κατά την διάρκεια της διαμονής σας, μείνατε ευχαριστημένη από τις ποιοτικές υπηρεσίες μας και το προσωπικό μας. Προτεραιότητα μας είναι οι πελάτες μας να εξυπηρετούνται και να διευκολύνονται άμεσα.

Για ακόμα μία φορά ευχαριστούμε και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 15 Νοεμβρίου 2017

Ένα πολύ καλό ξενοδοχείο που είναι αντάξιο των προσδοκιών που έχεις όταν ακούς Radisson Blu.
Δωμάτια πεντακάθαρα, συμπαθητικοί χώροι, όμορφο, προσεγμένο περιβάλλον, φανταστικό το roof για καφέ ή ποτό, πολύ ευγενικό προσωπικό, καλό φαγητό (εντυπωσιακός ο μπουφές του πρωινού), ιδανικό για business και όχι μόνο διαμονή.
Δυστυχώς το μεγάλο μειονέκτημά του είναι η τοποθεσία του. Αρκετά μακριά απο σταθμό Μετρό αλλά και γιατί βρίσκεται σε μια περιοχή του κέντρου που έχει αφεθεί στην τύχη της και απέναντι από το επικίνδυνο πλέον Πεδίον του Άρεως

• Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Filotas T