Ξενοδοχείο Acropolis Select
  • Εστιατόριο
Centrotel Hotel(Αθήνα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Radisson Blu Park Hotel Athens(Αθήνα)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 37% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 37% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 295 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

• Περιλαμβάνεται πρωινό
Melia Athens(Αθήνα)
Priceline
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 16% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 16% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 178 $/διανυκτέρευση.

Priceline
  • Μπαρ/Lounge
Hotel Cosmos(Αθήνα)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το συγκεκριμένο ξενοδοχείο με την φίλη μου το Σαββατοκύριακο πολύ όμορφο ξενοδοχείο σε κοντινή απόσταση από το κέντρο της Αθήνας (μετρό γραμμή 2 σταση Συγγρού φιξ) η τιμη του αρκετά καλή 67 το δίκλινο με πρωινό σχετικά καλη τιμή αν αναλογιστεί κανείς οτι το κλείσαμε τελευταία στιγμή . Το ξενοδοχείο είναι πολύ όμορφο καιπολύ καθαρό το δωμάτιο αρκετά ευρύχωρο το προσωπικό πάρα πολύ ευγενικό και εξυπηρετικο και το πρωινό πάρα πολύ ωραίο εκείνο που δεν μου πολυ-άρεσε ηταν οτι το αιρ κοντισιον ηταν λιγο μικρό και δεν είχε καλή απόδοση με αποτέλεσμα να μην εχει αρκετή ζέστη στο δωμάτιο

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, mirsini_13
Ο/η Yannis_AS, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ξενοδοχείο Acropolis Select, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Φεβρουαρίου 2018

Κυρία Mirsini_13,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας.

Έκτιμουμε πάρα πολύ τα σχόλια σας σχετικά τοποθεσία του ξενοδοχείου, την καθαριότηρα που υπάρχει σε όλες τις εγκαταστάσεις, το εξυπηρετικό προσωπικό μας καθώς και το Αμερικάνικο πρωινό σε μπουφέ που σερβίρετε καθημερινά στο εστιατόριο μας.

Ώσον αφορά το Air condition, θέλουμε να σας ενημερώσουμε, οτι έχει ήδη δρομολογηθεί η αλλαγή όλων των μονάδων που υπάρχουν στα δωμάτια, με νέα.

Σας ευχαριστούμε ακόμα μια φορά και ευχόμαστε να σας ξανά φιλοξενήσουμε σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά ένα τίμιο ξενοδοχείο στο κέντρο.Άριστη τοποθεσία,(στάση μετρό ΦΙΞ).Ευγενικό και πρόθυμο προσωπικό.Το δωμάτιο μας βολικό με τις βασικές ανέσεις.Για το πρωινό δεν έχω άποψη μιας και δεν το δοκιμάσαμε.Εν κατακλείδι,σε γενικές γραμμές το ξενοδοχείο παρέχει τις βασικές ανέσεις,είναι καθαρό,βολικό από άποψη τοποθεσία και τι ποιό σημαντικό δεν θα κλάψεις τα χρήματά σου.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Dimiter G

Κύριε Dimiter G,

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε για να κάνετε μια κριτική στο TripAdvisor.

Έιμαστε πολύ χαρούμενοι που μείνατε ευχαριστημένος απο το Acropolis Select.

Έλπιζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας ξανά φιλοξενήσουμε στην επόμενη σας διαμονή στην Αθήνα.

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2018

Παρα πολυ καλο...το προσωπικο στη ρεσεψιον ευγενικο και εξυπηρετηση αριστη... το δωματιο μια χαρα , μεγαλο, ανετο και καθαρο....η τοποθεσια του ξενοδοχειου πολυ καλη...ηταν μια πολυ καλη επιλογη ...ευχαριστω για ολα!

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, Stella K

Αγαπητή κυρία Stella K,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα όμορφα σας λόγια και για την εξαιρετική κριτική.

Έιμαστε πολύ χαρούμενοι που ακούμε οτι σας άρεσαν τα δωμάτια μας, η τοποθεσία του ξενοδοχείου και πως σας εξυπηρέτησε άριστα το προσωπικό μας.

Σας ευχαριστούμε ακόμα μια φορά και ελπίζουμε να σας ξανά συναντήσουμε σύντομα!

Βελώνιας Ιωάννης,

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο προσεγμένο ξενοδοχείο με ευγενικούς ανθρώπους!η διαμονή μας ήταν υπέροχη! καθημερινά έμπαιναν και τακτοποιούσαν το δωμάτιο μας πράγμα που το συναντήσαμε μόνο στα 5*.. Πολλά συγχαρητήρια στο διευθυντή και στο προσωπικό..

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Nikolas A
Ο/η Yannis_AS, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ξενοδοχείο Acropolis Select, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ κύριε Nikolas A,

Θέλω να σας ευχαριστήσω εκ μέρους της διεύθυνσης και του προσωπικού του ξενοδοχείου Acropolis Select για το όμορφα σας λόγια.

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που περάσατε τόσο όμορφα στο ξενοδοχείο μας.

Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας ξανά φιλοξενήσουμε σύντομα.

Βελώνιας Ιωάννης.
Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες.

Η κριτική γράφτηκε 5 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ όμορφο ξενοδοχείο,σε πάρα πολύ καλή γειτονιά....Έχει ωραία βόλτα εκεί κοντά κ πολλά μαγαζια....Η Ακρόπολη δίπλα του κ το Μοναστηράκι λίγο πιο πέρα.......Η φιλοξενία πάρα πολύ καλή,με όλους τους υπαλλήλους χαμογελαστούς κ πάντα πρόθυμους να σε εξυπηρετήσουν!!!!Τα δωμάτια ακριβώς όπως στις φωτογραφίες κ πεντακάθαρα....Το μόνο μειονέκτημα είναι οι πετσέτες του δωματίου οι οποίες απο την πολύ χρήση τους δεν φαίνονται να είναι καθαρές.....Θα έπρεπε οπωσδήποτε να τις αλλάξετε......

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Soula L
Ο/η Yannis_AS, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ξενοδοχείο Acropolis Select, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητή Soula L,

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για αυτην την όμορφη κριτική σας.

Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που σας άρεσε η τοποθεσία του ξενοδοχείου μας. Επίσης, σας ευχαριστούμε που τονίζεται την καθαριότητα που επικρατεί στο ξενοδοχείο μας όπως και το χαμογελαστό και εξυπηρετικό προσωπικό μας. Είναι δυο σημεία στα όποια δίνουμε ιδιαίτερα βαρύτητα και το σχόλιο σας μας δίνει μεγάλη χαρά.

Σχετικά με το σχόλιο σας για τις πετσέτες που παρέχονται στα δωμάτια, θέλω να σας ευχαριστήσω προσωπικά για την σημείωση σας και να σας διαβεβαιώσω πως θα γίνουν όλες οι απαραίτητες ενέργειες ώστε να αλλαχθούν οι συγκεκριμένες πετσέτες στις οποίες αναφέρεστε.

Σας ευχαριστώ ακόμη μια φορά για την κριτική και ελπίζω να έχουμε την ευκαιρία να σας ξανά φιλοξενήσουμε στην επόμενη σας διαμονή στην Αθήνα.