Ξενοδοχείο Acropolis Select
  • Εστιατόριο
Centrotel Hotel(Αθήνα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Melia Athens(Αθήνα)
Melia.com
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 22% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 22% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 202 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

• Περιλαμβάνεται πρωινό
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Stanley Hotel(Αθήνα)
  • Πισίνα
Radisson Blu Park Hotel Athens(Αθήνα)
Priceline
  • Μπαρ/Lounge
Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά ένα τίμιο ξενοδοχείο στο κέντρο.Άριστη τοποθεσία,(στάση μετρό ΦΙΞ).Ευγενικό και πρόθυμο προσωπικό.Το δωμάτιο μας βολικό με τις βασικές ανέσεις.Για το πρωινό δεν έχω άποψη μιας και δεν το δοκιμάσαμε.Εν κατακλείδι,σε γενικές γραμμές το ξενοδοχείο παρέχει τις βασικές ανέσεις,είναι καθαρό,βολικό από άποψη τοποθεσία και τι ποιό σημαντικό δεν θα κλάψεις τα χρήματά σου.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Dimiter G
Ο/η Yannis_AS, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ξενοδοχείο Acropolis Select, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Φεβρουαρίου 2018

Κύριε Dimiter G,

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε για να κάνετε μια κριτική στο TripAdvisor.

Έιμαστε πολύ χαρούμενοι που μείνατε ευχαριστημένος απο το Acropolis Select.

Έλπιζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας ξανά φιλοξενήσουμε στην επόμενη σας διαμονή στην Αθήνα.

Βελώνιας Ιωάννης

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2018

Παρα πολυ καλο...το προσωπικο στη ρεσεψιον ευγενικο και εξυπηρετηση αριστη... το δωματιο μια χαρα , μεγαλο, ανετο και καθαρο....η τοποθεσια του ξενοδοχειου πολυ καλη...ηταν μια πολυ καλη επιλογη ...ευχαριστω για ολα!

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, Stella K

Αγαπητή κυρία Stella K,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα όμορφα σας λόγια και για την εξαιρετική κριτική.

Έιμαστε πολύ χαρούμενοι που ακούμε οτι σας άρεσαν τα δωμάτια μας, η τοποθεσία του ξενοδοχείου και πως σας εξυπηρέτησε άριστα το προσωπικό μας.

Σας ευχαριστούμε ακόμα μια φορά και ελπίζουμε να σας ξανά συναντήσουμε σύντομα!

Βελώνιας Ιωάννης,

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο προσεγμένο ξενοδοχείο με ευγενικούς ανθρώπους!η διαμονή μας ήταν υπέροχη! καθημερινά έμπαιναν και τακτοποιούσαν το δωμάτιο μας πράγμα που το συναντήσαμε μόνο στα 5*.. Πολλά συγχαρητήρια στο διευθυντή και στο προσωπικό..

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Nikolas A
Ο/η Yannis_AS, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ξενοδοχείο Acropolis Select, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ κύριε Nikolas A,

Θέλω να σας ευχαριστήσω εκ μέρους της διεύθυνσης και του προσωπικού του ξενοδοχείου Acropolis Select για το όμορφα σας λόγια.

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που περάσατε τόσο όμορφα στο ξενοδοχείο μας.

Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας ξανά φιλοξενήσουμε σύντομα.

Βελώνιας Ιωάννης.
Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες.

Η κριτική γράφτηκε 5 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ όμορφο ξενοδοχείο,σε πάρα πολύ καλή γειτονιά....Έχει ωραία βόλτα εκεί κοντά κ πολλά μαγαζια....Η Ακρόπολη δίπλα του κ το Μοναστηράκι λίγο πιο πέρα.......Η φιλοξενία πάρα πολύ καλή,με όλους τους υπαλλήλους χαμογελαστούς κ πάντα πρόθυμους να σε εξυπηρετήσουν!!!!Τα δωμάτια ακριβώς όπως στις φωτογραφίες κ πεντακάθαρα....Το μόνο μειονέκτημα είναι οι πετσέτες του δωματίου οι οποίες απο την πολύ χρήση τους δεν φαίνονται να είναι καθαρές.....Θα έπρεπε οπωσδήποτε να τις αλλάξετε......

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Soula L
Ο/η Yannis_AS, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ξενοδοχείο Acropolis Select, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητή Soula L,

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για αυτην την όμορφη κριτική σας.

Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που σας άρεσε η τοποθεσία του ξενοδοχείου μας. Επίσης, σας ευχαριστούμε που τονίζεται την καθαριότητα που επικρατεί στο ξενοδοχείο μας όπως και το χαμογελαστό και εξυπηρετικό προσωπικό μας. Είναι δυο σημεία στα όποια δίνουμε ιδιαίτερα βαρύτητα και το σχόλιο σας μας δίνει μεγάλη χαρά.

Σχετικά με το σχόλιο σας για τις πετσέτες που παρέχονται στα δωμάτια, θέλω να σας ευχαριστήσω προσωπικά για την σημείωση σας και να σας διαβεβαιώσω πως θα γίνουν όλες οι απαραίτητες ενέργειες ώστε να αλλαχθούν οι συγκεκριμένες πετσέτες στις οποίες αναφέρεστε.

Σας ευχαριστώ ακόμη μια φορά για την κριτική και ελπίζω να έχουμε την ευκαιρία να σας ξανά φιλοξενήσουμε στην επόμενη σας διαμονή στην Αθήνα.

Βελώνιας Ιωάννης

Η κριτική γράφτηκε 3 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σε ιδανική τοποθεσία. Δίπλα από την Ακρόπολη και το Μουσείο.
Με τα πόδια όλες οι περιοχές του Κέντρου της Αθήνας είναι προσβάσιμες εντός 30 λεπτών.
Υπάρχει σε μικρή απόσταση parking 24ης λειτουργίας.
Το πρωινό αξιοπρεπές και το προσωπικό ιδιαίτερα φιλικό και εξυπηρετικό.
Καθαροί όλοι οι εσωτερικοί χώροι.
Η περιοχή είναι ασφαλής ακόμη και τη νύχτα.
Χρήζει ανακαίνισης λόγω παλαιότητας των υποδομών.

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Michalis P