Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2017

Ανετο δωματιο, καθαρο μπανιο, ωραιο πρωινο, φιλικο κ εξυπηρετικο προσωπικο... εξαιρετικη τοποθεσια στο κεντρο της Αθηνας. Με 10` περπατημα βρισκεσαι στην Ακροπολη κ σε 3` στη σταση του μετρο. Η περιοχη εχει εστιατορια κ καφε.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, cookerman23
Ο/η Yannis_AS, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ξενοδοχείο Acropolis Select, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Φεβρουαρίου 2017

Αγαπητέ Cookerman23,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη κριτική σας.

Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που ανταπεξέλθαμε στις προσδοκίες σας και που η διαμονή σας ήταν ευχάριστη.

Ελπίζουμε να σας ξανά φιλοξενήσουμε στο ξενοδοχείο μας στην επόμενη επίσκεψη σας στην Αθήνα.

Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2017

Δεν είχαν τηρήσει το περιεχόμενο της κράτησης: το μονόκλινο με διπλό κρεβάτι ήταν (κατόπιν εορτής) σύμφωνα με τη διαθεσιμότητα, το ΚΑΛΟ πρωινό ήταν ξερός καφές με 2 βλακείες, το δωμάτιο για καπνιστές δεν κατάλαβα γιατί ήταν στις επιλογές (αφού τασάκι δεν υπήρχε και όταν ζήτησα, η απάντηση ήταν να καπνίσω στο μπαλκόνι!!!).
Επίσης τα δωμάτια είχαν ενδιάμεση διπλή πόρτα, με αποτέλεσμα, ψάχνοντας ντουλάπες και λοιπούς χώρους, να νομίζουν οι διπλανοί ότι προσπαθώ να μπω στο δωμάτιο τους. Ηχομόνωση δεν υπάρχει καθόλου.
Στην εξυπηρέτηση ήταν αγενείς και σίγουρα ΔΕΝ θα το συστήσω πουθενά.

• Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, kmina75
Ο/η Yannis_AS, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ξενοδοχείο Acropolis Select, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Φεβρουαρίου 2017

Αγαπητέ κύριε Kmina75,

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε μια κριτική για το ξενοδοχείο μας και λυπούμαστε πολύ που το ξενοδοχείο μας δεν ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες σας.

Σε ό, τι αφορά την κράτησή σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι ο τύπος κρεβατιού είναι συνήθως κατόπιν διαθεσιμότητας, κάτι το οποίο αναγράφεται όταν προχωράτε σε κράτηση και λόγω υψηλής πληρότητας όταν διαμείνετε στο ξενοδοχείο μας, δεν μπορέσαμε να πραγματοποιήσουμε το αίτημά σας.

Λυπούμαστε επίσης που δεν σας άρεσε το πρωινό, το οποίο αποτελείτε από ποικιλία κρύων και ζεστών εδεσμάτων.

Θα θέλαμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι η εξυπηρέτηση των πελατών μας είναι το πρωταρχικό μας μέλημα.

Ελπίζουμε να μας δώσετε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας και σας διαβεβαιώνουμε ότι θα κάνουμε κάθε δυνατή προσπάθεια για να ξεπεράσουμε τις προσδοκίες σας και να κάνουμε τη διαμονή σας ευχάριστη.

Βελώνιας Ιώαννης.

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Άνετο νέο και όμορφο ξενοδοχείο αλλά αρκετά μικρά δωμάτια.καναμε κράτηση για διπλό και είχαν 2 μόνα κρεβάτια.ευτυχως καθαρό και με ωραία θεΑ.
Στα θετικά είναι ότι έβρισκες ΠΑΡΚΙΝΚ έξω από το ξενοδοχείο.

Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, George K
Ο/η Yannis_AS, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ξενοδοχείο Acropolis Select, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Ιανουαρίου 2017

Αγαπητέ George K,

Θέλουμε να σας ευχαρηστήσουμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο Acropolis Select για την διαμονή σας.

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που μείνατε ευχαρηστημένος απο την καθαριότητα του ξενοδοχείου και την θέα που προσφέρει αλλά λυπούμαστε που τα δωμάτια του σας φάνηκαν μικρά.

Σας ευχαριστούμε για την κριτική και ελπίζουμε να σας ξανά φιλοξενήσουμε στο ξενοδοχείο μας στην επόμενη επίσκεψη σας στην Αθήνα.

Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ καλό ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας με πολύ ευγενικό προσωπικό. Δίπλα στο μουσείο της Ακρόπολης. Συνεργασία με parking για όσους έχουν αυτοκίνητο. Καλό πρωινό καθαρά δωμάτια. Ότι πρέπει για οικογένειες

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Playjack
Ο/η Yannis_AS, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ξενοδοχείο Acropolis Select, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Δεκεμβρίου 2016

Αγαπητέ κύριε/κυρία Playjack,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για να κάνετε μια κριτική στο TripAdvisor.

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που μείνατε ευχαριστημένη/ος απο το εξυπηρετικό μας προσωπικό, την καθαριότητα του ξενοδοχείου και το Αμερικανικό πρωινό σε μπουφέ που σερβίρετε καθημερινά στο εστιατόριο του ξενοδοχείου.

Ελπίζουμε να μας δώσετε την ευκαιρία να σας ξανά φιλοξενήσουμε στο Acropolis Select στην επόμενή σας διαμονή στην Αθήνα και να κάνουμε την διαμονή σας ακόμα πιο ευχάριστη.

Η κριτική γράφτηκε 24 Δεκεμβρίου 2016

Διάβασα της κριτικές πριν κάνω κράτηση και δεν ήταν και πολύ καλές.φυσικά δεν κρίνω από τα λεγόμενα τον άλλον απλά παίρνω μια γεύση του το τι θα συναντήσω..το συστήνω με κλειστά ματια.Ειλικρινά τώρα η εσείς που γράφετε η μένετε σε παλάτια με υπηρέτες η είσαστε από άλλο πλανήτη.μπορώ να γράφω για πολλά από τα post που είδα εδώ μέσα αλλα ένα τόσο μεγάλο κείμενο δεν θα το διάβαση κανεις,γιατί ως έλληνες διαβάζουμε μονο τα αρνητικά.το δωμάτιο μου ήταν πεντακάθαρο τα σεντόνια καθαρά και το decor του δωματίου απίστευτο.Ειχα την αίσθηση ότι είναι ένα καλά οργανωμένο ξenodoxeio.to προσωπικό ευγενέστατο και πρόθυμο.

Συμβουλή: αν σταματήσουν οι πελάτες να είναι μίζερη τα πάντα θα είναι τέλεια
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Vagelis G

Αγαπητέ Κύριε Vagelis G,

Σας ευχομαστέ Χρόνια πολλά.

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα θερμά σας σχόλια.

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που περάσατε μια όμορφη διαμονή στο Acropolis Select και σας υποσχόμαστε οτι θα συνεχίσουμε να παρέχουμε άψογες υπηρεσίες στο μέλλον.

Ελπίζουμε στην επόμενη σας επίσκεψη στην Αθήνα, να μας κάνετε την τιμή να σας ξανά φιλοξενήσουμε στο ξενοδοχειό μας.